Споделена история от Други

Проблем с телефон
Имам iphone и винаги си го пазя и внимавам какво свалям и не съм го jailbreak-нала и редовно си обновявам програмите и софтуера. От скоро, когато влизам в играта temple run 2 и минавам дадено ниво или там просто играя и после като натиска ''skip'' и да пробвам наново и ми излиза автоматично от играта и ми показва екрана и аз наново я пускам и така постоянно. Одеве си свалих ново приложение и отново стана така. Рестартирах настройките, но не се оправи. Телефона ми е от няколко месеца и до сега не е правил проблеми и ме е страх да го нося на ремонт, за да не стане по-зле, а и наще ще се карат, че съм го развалила. Моля на редакторите да публикуват темата, защото наистина се чудя какво става. И също така моля само хора с айфони да коментират, защото са по-добре запознати.

Коментари

1.   Скъпа, тъй както ти чета "проблема" осъзнавам че ти си заклет фен на тъпите айфон игри. Аз лично ги ненавиждам, но тъй като търсиш съвет ти препоръчвам да го види някой опитен техник (но не сервиз), и ако не познаваш такъв по- добре да кажеш на родителите си спокойно какъв е проблема като: Мамо/Тате тази игра нещо не стартира, може ли да я видиш да няма някъв проблем... Дано да се оправиш така

2.   Не мога да им кажа,ще ме убият...