Споделена история от Други

iPhone 5 или HTC One?
Какво е Вашето мнение? Благодаря!

Коментари

1.   galaxy s4

2.   Казвам ти без да се замислям Оне. Айфоуна е страхотен телефон, но няма нищо иновативно и интересно в нещо, бързо омръзва заради ограниченията на иОС, да не говорим, че да прехвърлиш 3 песни ти отнема 10 минути, няма елементарни функций като Блутот и ФМ радио, докато телефона на тайванската компания е от другия бряг, нова интересна иновация в камерата, която прави страхотни снимки вечерта, добри колони, страхотен и иновативен дизайн, който за разлика от Айфона не се лющи и тук идва най-голямото предимство Андроид. Оне също има по-голям екран, което си е голямо предимство. С 2 ръце ти казвам ХТЦ-то, за мен избора по-скоро трябва да ти се свежда до Самсунг Галакси с4 или ХТЦ-то, макар, че пак бих зел Оне.

3.   Аз съм с iphone 5 и го предпочитам моного ясно. Има повече приложения и така нататък.

4.   Не съм притежавал HTC One, но ти го препоръчвам пред смотания айфон, и то 5, ужас направо 4s беше по добър

5.   HTC или Samsung, това е! iPhone пълен боклук..

6.   Ей, хора, като не разбирате не говорете! Аз съм собственик на iPhone 5. Веднага като дойде в България си го купих и интересно не ми е омръзнал. НО това си е голяма грижа и отговорност да притежаваш такъв лукс... мани мани, по-добре вземи някой Самсунг, тея HTC-та за нищо не стават - екрана им се прецаква (личен опит) и направо след година е направо за боклука... Не те отказвам от него, но ти изказвам моето мнение. А колкото до iPhone - наистина е по-добрия избор, но изпуснеш ли го екрана заминава... Купи си калъф, най-добре ще е. Протектор вземи, калъф. Купи му броня ;) :D И HTC-то е хубав телефон, не го отричам. Проблема е екрана, казах вече. И Iphone, но честно, купи си Самсунг - те са най-добрия избор! Не стига, че Apple им копират идеите... :):)
Лек ден! :)
М 39

7.   Като цяло силно се съмнявам, че имаш нужда от който и да е от двата телефона. Въпреки това HTC-то е по-добър избор според мен. Също така ще ти излезне по-евтин.

*Syndrome

8.   НТС, няма да съжаляваш!

10.   Понеже последното мнение е от преди 3 месеца, мога ли да разчитам на някакъв ъпдейт по темата HTC One или iPhone 5!?
Пред огромна дилема съм, кой от двата да взема, като iphone 5 16GB ми идва със 150лв по-скъп от HTC One 32GB.

За мен минусите на iphone с които трябва да се примиря за момента са:
* Не може да прехвърля файлове през блутут
* Камерата му е доста по-слаба от тази на HTC
* Най-елементарното приложение, като Angry Birds е платено
* Всяко теглене на програма от AppStore иска парола (много досадно)
* И др., но те не са толкова съществени

Минусите на HTC-то според мен са:
* Не можеш да промениш хоум скрийна (можеш, но този оригиналния винаги ти остава някъде)
* Търсенето в адрес бук-а търси всички имена съдържащи търсената буква, а не започва с първата, като при iPhone.
* Клавиатурата, колкото и да се мъчат от андроид, са далеч от тази на iPhone
* За друго май не се сещам :)

Та общо взето нещата се прекокриват и избора е много труден. Не съм фен на нищо, аз съм просто юзър, който иска да му е комфортно. Марката е без значение, просто това са двата топ телефона, които ми грабнаха вниманието и със сигурност ще е един от двата, но... още се дуомя.

P. S Като че ли iPhone с неговата непроменена iOS си остава най-юзър френдли.... май :)

11.   Докато чаках да ми одобрят последното мнение, си взех Samsung S4 и на 100% съм убеден, че направих правилния избор. HTC-то и iPhone са си просто за гъзария. Samsung-a е просто години пред горните два, въпреки простичкия си външен дизайн.

Единствено HTC има невероятна камера, но....това си му остава единственото по-добро в него. Нито вградения браузър, нито клавиатурата, нито целия интерфейс може да се мери с S4.

Имах възможност да си поиграя доста и с двата (HTC и iPhone), но със сигурност, както е казал колегата още във първия си пост, Samsung S4 си е логичния, правилния и по-добрия избор.

P.S Всъщност, благодаря за първия коментар, защото точно той ме насочи да си поиграя и със Samsung-а и да направя правилния избор :D