Споделена история от Други

Благодарности към spodeli.net!!!
Скъпи администратори, благодаря ви че ви има и че поддържате този невероятен сайт! Много ми помага! Бъдете живи и здрави!

Коментари

51-60 от 60

57.   Стaрa темa... нови въпроси;)
Първо, блaгодaря че ви имa!
Скоро открих този сaйт и вече ми помогнa по еднa болнa зa мен темa.
Имaм въпроси към модерaторите.
Говорите/ пишете обикновено зa вaс в 3-то лице, ясно е, че зa дa се предпaзите емоционaлно, но все пaк, сигурнa съм, че нямa кaк дa не бъдете " докосвaни" от човешките съдби, споделени тук.
Кaк ви въздействa и кaк рaзтовaрвaте?
Имaйки предвид, aктивносттa( одобрявaне и пускaне нa теми и коментaри) предполaгaм, че сте мaлко нa брой (3-4) и вероятно си имaте професии, които упрaжнявaте извън товa. тaкa ли е?
Смятaм също, че поне един от вaс е психолог, ( не сaмо зaрaди отговорите в 3-то лице) вярно ли е предположението ми?
Рaзбирa се, aко решите дa отговорите, товa ще ви извaди зa мaлко от позициятa нa стрaнични, неутрaлни... дa речем посредници в този тип общувaне м/ у нaс и ще ви постaви в тaзи нa по уязвимa, зaтовa, aко решите дa не отговоряте, ще го рaзберa.
Вярвaм, че не сaмо мен ме интерисувaт тези въпроси.
Още веднъж, блaгодaря зa възможносттa, която имaме тук aнонимно дa споделим, aнонимнa помощ дa получим, aнонимно дори дa се убедим, че имa толковa много човешко у човекa.... въпреки трудностите в днешно време.

58.   ЗДРАВЕЙТЕ МОДЕРАТОРИ!! Тъй като не знам как да се свържа с вас, искам да ви помоля най-накрая да ми публикувате историята, което сложих в графа "Любов и изневяра", че не вярвах, но и аз изневерих. Не знам защо не я пускате. Има подобни теми, но конкретно същата- не. Къде по-неграмотни и безсмислени истории пускате, а моята е важна, грамотно и културно написана и смятам, че ще е актуална не само за мен. Поне ако има разумна причина да не я искате ми оставете отговор под този пост. Благодаря Ви и лека вечер!

Модератор: Не намирам историята Ви в списъка с отказани истории. Възможно е да е станала грешка при публикуването й. Моля, опитайте пак!

59.   Здравейте, прави ми впечатление, че има безброй теми за Самозадоволяването, би могло всички те да се обединят в една и там да се пише, но не е само темата за мастурбацията има много теми, които засягат еднаква тематика, което е излишен спам и допълнително натоварва вас модераторите, съветът ми е да обедините такива теми в общи и да не се одобряват нови теми с такава тематика след като има вече такаива а да се пише в наличните. Поздрави на екипа ви и весели празници.

60.   Здравейте, искам да попитам, защо в последно време коментарите се обрабортват толкова бавно, всеки иска да намери отговор на въпросите си а трябва да чака с дни, ако нямате нужните модератори, то по добре би било да се закрие сайта, така няма никакъв смисал да продължава. Извинявам се за острият тон но би трябвало да се направи нещо по въпроса.

62.   Вярно, че сайта е добър, но малко бавничко се одобряват темите, както и коментарите. Във всеки случай няма да вляза във онзи сайт изповединфо, защото пишат неграмотни, фантазъори. Пожелавам всичко най-хубаво на spodeli. net. ----Ангелчето---

63.   Аз пък не виждам каква е ползата от сайта. Човек може да сподели анонимно, обаче, според мен, тук не се дават особено полезни съвети. Влизам тук, защото ме развлича от време на време да прочета мнения, но не ги смятам за полезни.

64.   Аз вече написах няколко теми и много уважаемите модератори са решили че не заслужава да се публикува!!
някои ще кажат чиста диктатура, други ще кажат боса им дал това право за това гледай си работата и ходи си направи твой сайт като не ти харесва, ок и при двата отговора съм съгласен по принуда.
но искам да ги питам от седмици влизаме в някои рубрики и все едни и същи теми все има не публикувани отговори, кажете ми моля кое по добре дали да има все нови теми при всяко влизане и всеки ден, или седмици наред влизаме и все същата мъртва работа??
Разберете ме правилно разбирам напълно че някои от вас се старае много наистина но май не всички сте такива, , този прекрасен сайт ще го съсипвате като не публикувате новите теми, става сух, скучен, няма значение че имало преди 4 или 5 години такива подобни теми, мислите ли че всеки почва да рови 20 или 30 страници на зад по 60 теми на страница за да види какво е инетрес.
моля ви публикувате много повече теми и стига сте премахнали нашите теми все пък отделяме от времето ни и от вниманието ни на сметка да сме повече с близките си и пишем 20 мин. тема а вие хоп ИЗТРИВАНЕ!
Нищо лично просто вдъхновете повече живот и свобода в този сайт иначе и аз ще го напускам както са го сторили много хора преди мен.
Много поздрави.

67.   За пореден път пиша и питам към кой да се обърна за да бъде изтрита моя тема? Много моля да ми отговорите. Наясно съм, че получавате по съотици въпроси и ще чакам търпеливо. Благодаря!

Модератор
Укажете отново коя е темата. Ние не можем да разберем кой, коя тема е писал. Ако сте публикували коментар под историята си, който не отговаря на Ай Пи-то, от което е пусната тема, ние напълно основателно предполагаме, че коментара и автора са различни.
Можете също така да пишете до Администратова. Адресът на електронната поща ще намерите в меню "контакти"

68.   Здравейте. Много, много благодаря, че се отзовахте. Да навярно ай пи адреса е друг ,а поща не съм пставяла. Нали целта е да сме анонимни, но историята е моя. Много ви моля да я изтриете. Озаглавена е "Имам въпрпс" и е писана преди 2 години и 2 месеца.

Модератор: Как тогава да сме сигурни, че темата е Ваша и това желание да бъде изтрита не принадлежи на човек, различен от автора. Има по сто коментара днес, които гласят "моля да се изтрие темата"

Пишете на посочения в "контакти" мейл за намеса от Администратор.

69.   Тук със лекота се появяват истории от рода на (цитирам от сайта) "Тогава той ми хвана ръката и я постави на к*ра си. Беше внушителен. После го извади и каза да го ..."

Горната история се появи в деня в който написах за драматичната история на раздялата със семейството ми, без перверзии, съвсем реална земна история. Моята бе изтрита, а другата - допусната. ЗАЩО? По какъв критерий тук се оценява кое е общочовешко? Това съвсем не е за първи път - много пъти съм опитвал да публикувам мои наблюдения върху психологията на българите в които няма абсолютно нищо перверзно, нито дори негативно. Но те не се допускат, трият ги. А пошлостта иначе си върви...

Модератор: Моля, посочете линк към история, съдържаща нецензурни думи, която не е обозначена със съответния знак, за да бъде коригирана.

51-60 от 60