Споделена история от Други

Знаете ли какво е ад?
На 8 май станах на 25. От дете живота ми е леко странен. Отгледа ме баба ми, която до ден днешен е на 1во място в живота ми.

Майка ми не ме е искала-биела ме е постоянно с къпини, заключваше ме, не ми даваше да ям, за да има за брат ми, когато взимах стипендия, трябваше да плащам тока, защото живея в нас??? !!! Баща ми също ми посягаше често. За бала се скарахме, понеже баща ми ми даде 200 лв, за да платя екскурзия до Гърция... а до последно нямах рокля, докато не ми подариха..
В училище постоянно убиди и подигравки за всичко. Бой! ..

Изнесох се веднага след бала при тогавашният ми приятел. Започна се ада, тъй като не бях попадала още в него, явно! Бой, изневери. Работех на 2 места, за да има пари. Изтеглих заем. Много бой. Заключваше ме в мазето. Удряше ме от земята. Бях станала 34кг от 47. Едвам се справих с анорексията. На ръба.

Забременях. Спонтанен в 4 месец. Терминът ми бе на рожденният ми ден. Сега щеше да е на 4.

Малко след аборта се запознах с момче 6 г по-малко от мен. Много ме обичаше. Много. Истински. Разбрах, че никога не ми е изневерявал, не ме е предавал.
Живея под наем, плащах си обучението и всичко останало. Сама се оправям. На 2та година от връзката ни загубих баба. Голям шок. АД!

Аз се изнервих от тази болка и станах ревнива, защото ми остана само той. Напрягах го. Януари тази година останах без работа до април месец. Едвам връзвах 2та края, само и само да седя в този град и да съм близо до него. На 29 април станаха 3г и 8 месеца от както сме заедно. Тогава той ми каза, че ме обича, но не може да е с мен.

На 7 май майка ми ми казва, че е в 1ви стадий на незнам си какво... на 8ми-на моят рд бях на вечеря с вече бившото ми гадже и ми каза, че ме обича, но не иска да бъде с мен от съжаление... Днес-9 май излязох до язовира да се разходя... изнасилиха ме!

Нямам сили нито да живея, нито да умра!

Нямам сили да напиша всички ужаси, защото ми е трудно да ги четя.. АД! В момента нищо от онова чувствително момиче не е останало в мен. Готова съм да умра, макар вече да съм мъртва!

Коментари

1.   това след като те псуваше момчето от фейсбук ли стана? Или когато учителят ти по физическо те сваляше... Дете, намери си работа или посети психолог!

2.   Горката! Надявам се животът ти да се оправи, защото го заслужаваш... Не слагай край на живота си! Преглътни всички горчиви глътки и гледай само напред... Млада си живота е пред тебе. Отдели се от средата, в която живееш и продължи с високо вдигната глава :). Успех и умната, а нещата от самосебе си ще се оправят вярвай ;)!

3.   Аз също съм родена на 8 май.
Моля те, недей така. Знам, че отстрани е лесно да се каже. Но пътя е един напред и нагоре. Моля те, не се отчавай.
ж-28

4.   Дано не е истина всичко това....
Жалко

5.   След всяко лошо идва и доброто- не го забравяй. Колелото се върти.

6.   Ако всичко това е истина - съжалявам. Но ако са те изнасилили - иди в полицията, така ще предпазиш други момичта да преживеят подобен, а може би по-лош ад. За всичко само ти може да си помогнеш, без депресии и оплаквания, а борба с живота, колкото и да е трудно.

7.   За повечето от изброените неща на авторката е нужна полиция, а за другите.... абе какво се правя, че и вярвам. Познавам няколко изнасилени момичета и нито едно от тях не е говорило така с пълно безраличие към този вид престъпление. Едната даже искаше да ми плати да убия циганина :) Попребихме ги с децата им, да знаят другия път :Д
Даже и да са те били като дете - кой не са му згъвали керемидите навремето? Такива си бяха времената - згазиш ли лука - бой до спукване. Сега тия демократчета какво знаят :)

8.   От АВТОРА
Не ми е приятен коментарът на 1. Не използвам социални мрежи, нито пък някога ме е свалял учител. Аз съм момиче от село преместило се в големия град само и не мисля, че съм малко дете. Определено. Подадох жалба, отидох на лекар, сега остава психолог, но не вярвам, че колелото се върти! Но за 3 дни да загубиш себе си, физически и душевно.... детско, нали? !

9.   До 7. Хората винаги поставят чуждата болка под съмнение! Не е възможно, нали. Ми да има много момиче преживели това, но когато няма с кого да споделиш и да изкараж мъката, пишеш, а чрез писането не може да уловиш емоцията на човека! Не държа никой да ми вярва. Сърцето ми си знае!

10.   Здравей! Явно си в много дълъг лош период от живота си, но поне за известно време си била щастлива с второто момче. Има и добри хора, животът не е само лош. На виновниците за изнасилването не прощавай, направи едно добро - вкарай ги където им е мястото, за да не нараняват други. След като си минала през всичко това, за което пишеш, си станала макар и по неволя по - силен човек. Смени обстановката, смени и средата, излизай с нови познати - просто загърби миналото. Относно майка ти.... само не позволявай да те превърне в болногледачка. Нормален родител не би го направил, но тя доста ми се разминава с критериите за такъв. Освен това каквото и да е, първи стадий е най - лек доколкото знам. Успех ти пожелавам наистина!

11.   Тежка е кармата ти... но ти си силен човек!

12.   Здравей, и аз съм роден на 8 май на 22 м съм няма как да знам през какви мъки си минала, но искам да ти кажа да продължиш да се бориш Господ забавя, но не забравя така, че горе главата бори се!! с всяка клетка от тялото си.

13.   От Автора
Невъзможно ми е да вкарам този човек в затвора, защото има големи връзки и каквото и да опитам държавата е срещу мен. Познавам го одавна и знам, колко мног му се разминава и никой няма да се осмели от полицията да се изправи срещу него. Неговото досие се чисти, заради средата в която работи. Мафията в България погубва много, много от нас.. по един или друг начин. Споделям част от неволите си, защото ми се иска да застана на терасата и да извикам, да проклиням, но нямам право. На думи никой не разбира тежестта на кръста на другия. Но ти олеква, когато споделиш. Поне за момент ти става спокойно, че си дал воля на мълчаливите си стенания. Няма по страшно от това, една жена да не е била дете и да не се чувства жена... а утайка, която живота опитва да размъти още повече.

14.   Ще се оправиш мило момиче! Важното е да имаш физически сили. Дано те не те напуснат!
Ако ги имаш, не се предавай.
Пише ти го жена, която губи сили за да се справи с ужасни болки.
Млада си и не се предавай, живота е пред теб. Дали на психолог, на невролог - ще се намери начин.
И мен живота ме е шамаросвал, но не се предадох психически.

15.   ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО КАКВО ТИ ПИША! Има един филм на български, пишеш просто в ютуб "The Secret Full movie bg" Дай му шанс, изгледай поне 10-15мин. Самата авторка е живяла живот като теб. Ще те вдъхнови. Не отлагай, не се чуди дали методът действа или не, просто промени съзнанието си. Всеки е забелязал как понякога мисли за нещо и то идва в живота му. Независимо дали го иска или не. Думите ми звучат като лъжа, фантазия?? Тогана сама чуй какво казват хората, използвали Тайната :))))))))
И ти като мен ще наваксаш всички щастливи мигове, които си изпуснала.