Споделена история от Други

Прекалено много ли се подценявам?
В началото на 20-те съм. Така искам да кажа, че навярно че прозвуча изключително самокритично към себе си, но е така. Първо не съм грозен обаче има толкова други неща в мен, които не мога да понасям например гадното акне, което няма отърване от него. Все едно си прокажен. Другото е че към висок и слаб. Трето е, че не мога да ям това което искам например шоколад или нещо друго, защото пречи на кожата ми. Искам да кача маса, но с тая тъпа кожа нестава, а според докторите трябвало да съм на диета. Те какво искат съвсем кожа и кости ли да стана?
Искам да отида на море, но с тея пъпки ще ме гледат и по хубаво да не отивам.
Знам освен родния български знам още три езика не перфетктно-Английски, Руски и Японски. И гледам да си намеря работа в чужбина, но нестава и нещо не ми се излиза. Излизам ама не ми е кеф така все едни и същи хора на едно и също място. Имам чувството че и 40 години да стоя където съм нищо няма да стане. Загубил съм интерес към всичко най-вече към жените.
Отказал съм се че ще си намеря, а и за какво ми? Дали биха се загледали в такъв като мен? Едва ли. Аз не се харесвам пък какво остава те да ме харесат. Честно ако бях жена не бих се загледал в тази карикатура която съм в момента.
Имам чувството, че с каквото и да се захвана ще се издъня. Пълна противоположности сме със сестра ми. Тя завърши Винса със 6+ а аз го прекъснах моя. Има две деца и ходеше само с готини пичове, а на мен нищо не ми връзва. Всички я обичат смятат я за готина, а аз съм смотан. Работи и взима 2000 лева заплата без бонусите, а аз съм с жълти стотинки. Наскоро си взе кола за 30 бона и някакви ботуши за 800 лева от Мол във Варна. Хвали ми се и че яла скариди в някакъв изскан ресторант.
Имаше късмета когато нашите бяха живи да я издържат и да и взимат всичко. При мен не се получи така, защото починаха преди 8 години и целия карък дойде при мен. Сякаш някой ме е проклел.

Коментари

1.   Мрън-мрън-мрън...
Огромна тирада как НЕ стават нещата, но НИКАКВО ДЕЙСТВИЕ от твоя страна.
Много лесно е да си жертвичка, но от тук накъде?
За акнето си има хапчета-хормони.
Ако беше ходил на лекари, щеше да знаеш, че от шоколад не се появява акне, а е от хормоните и други храни на белтъчна основа.
Задължително се мажи със слънчезащитен крем дори да няма слънце навън видимо.
Аз имах акне, появи ми се над 20 г. и се излекувах, но вместо да МРЪНКАМ аз си действах.
За храна мога да препоръчам много плодове и зеленчуци и при възможност месото да е по-малко или да е органично/от село (без хормони).
Не виждам, защо пък акнето да ти пречи на мускули и тренировки. Да не е случайно на ръцете ти или стъпалата ти, за да пречи при спорт?
Продукт препоръчвам Зинерит (с рецепта е! ) и посещение при дерматолог и задължително ОСТАВАНЕ при ЕДИН дерматолог, за да ти следи лечението и да пробва различни неща.
Браво на сестра ти, но за обувките малко не ми се вярва, защото знам какво има в МОЛ-овете във Варна и дамски обувки за над 300 лв. просто няма, ако не ги е поръчала по каталог.
Който е позитивен, винаги успява. С мрън-мрън не става.

2.   Карма байко, какво да се прави, и аз съм така, не си само ти.

3.   Ако разчиташ с диета да си махнеш акнето, грешиш. Вече има толкова много технологии на пазара, лазерите, които премахват несъвършенствата по кожата - премахват и акнето. Отиди на дерматолог, той ще ти помогне. На мен също ми се появяват пъпки от шоколада и от някои храни.. просто спри да ги ядеш, яж повече хляб и тестени изделия, за да напълнееш и тренирай.