Споделена история от Други

Събудих се от собственият си смях...
Моля ви помогнете ми.
Снощи си легнах, като всяка вечер по едно и също време.
През ноща се събудих от много изтеричен смях. (аз се смеех), бях полу будна, и продължавъх да се смея но много яко. Все едно бях гледала някаква уникална комедия. Моят мъж и тои се събуди и ме попита какво става, а аз продължих да се смея и така си и заспах.
Моляви ако някои знае какво означава това да ми сподели, според мен няма да е нищо хубаво.
Благодаря предварително.

Коментари

2.   Спомни си какво си сънувала или намери в интернет съновник и търси с ключови думи от сорта на смях, смеене на сън, нещо от този вид.

3.   Сънувала си нещо смешно, това значи.

4.   Баси зловещото :D

5.   Аз също се смея часто на сън, понякога се усещам. Потърсих в нета и пише, че по този начин организмът си набавя ендорфин. Получавло се при стрес, тревожност през деня, безпокойство. Затова през нощта се смееш.

6.   Може някой да те е гъделичкал, докато не се събудиш.

7.   Пaк се зaсмях и уaспaх. Не можa ли дa му отговорриш нещо. Нa мен ми се случвa дa се осещaм, че сънувaм или пък говоря нa сън и се чувaм и съм някaк си хем буднa, хем зaспaлa. Спокойно, нямa нищо стрaшно. Нa мен, често ми се случвa.

8.   На мен ми се е случвало няколко пъти и отначало ми беше леко странно, но не виждам нищо лошо в това. Даже напротив, това е идеалния начин да се събудиш, според мен. Ха Ха ;д

9.   Аз колко подобни неща имам по време на сън! При мене обаче не е смях, а във самият си сън хващам с ръка някакво дребно нещо, не знам как да го опиша, същество ли е или дух, което чувствам че е много зло и че ще ме убие, целият изтръпвам от ужас от това нещо, и във следващият момент се събуждам, скачам от леглото в паника като през това време държа това нещо в ръката си, отварям бързо вратата на балкона и го изхвърлям. В ръката ми не съм забелязал да се вижда нещо, но имам пълното чувство че то е в ръката ми и трябва да го изхвърля моментално. Имал съм същото усещане но че трябва да го изплюя понеже е влязло в устата ми и също така съм скачал като опарен от съня за да отворя балкона и да го изплюя. А преди три нощи както си спя в просъницата си видях момиче което седеше на стола който е до леглото ми, изглеждаше като призрак. И в паническа реакция замахнах с ръка с всичка сила за да се предпазя от това нещо и ръката ми удари стола и за малко да си я счупя. Според мен по вероятно това е била някаква халюцинация съновна, а не истински призрак но все пак беше страшно. Разбира се такива случки са много редки- два, три пъти в годината. А относно сънищата ще ти дам един съвет-стой на страна от съновници и НЕ вярвай, че каквото и да сънуваш ще се случи. Сънищата са бесовска среда, и повярваш ли в тях ще си окипазиш живота.

10.   До номер 9 и аз съм виждал момиче, което изглежда като призрак.