Споделена история от Други

Хубаво тяло или хубаво лице?
Здравейте,
Искам да попитам мъжете какво харесват повече в жените-да имат хубаво тяло или хубаво лице. Понеже аз съм висока, слаба и имам доста голям бюст и мъжете ме гледат само там. Обаче в лице не съм кой знае колко хубава, но в никакъв случай не съм грозна. Питам защото постоянно страдам от комплекси на тема външен вид. Така, че искам да питам мъжете какво харесват в една жена?

Коментари

1.   Аз лично държа повече на хубавото лице.

4.   Момче съм и да имаш комплекси не е хубаво трябва да те видя ако имаш нещо като импулс или аха, но както и да е.

НО ще ти отговоря честно, предпочитам повече хубавото тяло отколкото някоя , която тежи 200 кг или която е като баба меца(дори в лицето да е ангел). Не съм също така фен и на свръх слабите и на тези, които пазят диети , за да са слаби - по скоро търся да открия естественото в една жена. Такова нещо "грозна в лицато" не съм слушал и ще ти кажа да не мислиш за това , защото за добро или лошо , ако си "слаба" и имаш "голям бюст" както казваш никой няма да те отхвърли заради лицето , за което казваш.

За това по добре си избий комплексите. Щом казваш, че имаш хубаво тяло няма за какво да се притесняваш.

5.   Е, според мен си е различно пък и зависи в кой смисъл говориш. Май питаш чисто сексуално-на пръв поглед. Ми, незнам. За един са гърдите, за друг задника ти, за трети лицето. За себе си дори незнам...цялостно е някак, но определено задника и гърдите не са най-важното. :))
Ралф

6.   Отговорът е от прост по-прост. И хубаво тяло, и хубаво лице. Отделно от това, държим на сексапилния поглед, на грациозната походка, на стилното облекло. Задължителни са също интелектът и чувствителността. С предимство са дамите с кулинарски умения и нестихващо желание в леглото. Отдаваме предпочитание на жените с богати бащи, които имат налично недвижимо имущество и обезпечени банкови сметки.

Ако искаш да си харесвана от такива като този, който написа горния абзац, трябва да притежаваш всичко от гореизброеното. А ако искаш да си харесвана от нормален като мен мъж - просто бъди себе си.
Извод - и в двата случая не трябва да ти пука от мъжкото мнение. Ти си жена, ти можеш всичко!
Поздрави!

7.   Напълно съгласен с №6 !!!

8.   МИТИО: Женско хубаво лице на под 55 кила ме устройва напълно и една бира ако може. НО СПОКОЙНО МИЛА има спасение динолюбци колкото искаш. Това не е лошо! Щом ти са големи гърдите нека да ги гледат! Какво лошо има? ;)

9.   Естествено, че лицето е по - важно! Тялото може да се пооправи с диета, спорт и подходящо облекло, но ако в лицето си като крокодил почти нищо не може да се направи. Мисля, че на тялото си разчитат предимно грозните жени, които на всяка цена се стремят да са слаби, не всяко слабо тяло обаче изглежда добре. От друга страна по-добре е да си умен, отколкото чак пък толкова хубав.

10.   Hомер 9 може да си избива комплексите другаде! Супер субективно е това.. и въпреки всичко, а тялото си можеш да се погрижиш, да положиш усилия и да го приведеш в приличен вид, а лицето е някаква даденост, която ще поеме много средства, ако ще коректираш!

В лице няма общоприети критерии, освен някаква симетрия.Но правилните черти не са гаранция за красота, трябва си чар. И във фейса може да си като блъснат от влак и пак някой да те види като много симпатичен. В този ред на миси, просто се грижи за тялото си, за лицето до колкото можеш (без черни точки, запушени пори, някакви цирии, пъпки-недоебки и пр.) и всичко е 6 !

11.   Aз съм момче и мога да ти кажа, че и хубаво лице и тяло няма нищо лошо нито в едното нито в другото, но много е важен и характера например аз бях влюбен до уши в една красавица но като разбрах какава е лъшкиня....
Така че много е важен и характера но също така не е за отблъскване и външния вид :D

12.   Абе голям майстор на голям тезгях работи,лицето да е хубаво!!!

13.   Най-важното е излъчването! Сексапила! Може да си голяма красавица,а да излъчваш студенина.Такива мъже дето харесват само на външен вид не ти трябват-те са егоисти и няма да те задоволяватт.

14.   По-важен е бюста и самото тяло. Лицето не е важно и за да ти покажа, че повечето мъже като мен харесват тялото, а не лицето, ти давам моя скайп. Потърси ме
ivomir98

15.   Ами и за мен не е най-важен външния вид защото когато се заговориш с някой, който ти е харесал първоначално..и не намерите общ език, как може да се харесате? Докато ако с някой общуването ти върви, разбирате се и се забавлявате заедно не мисля , че е проблем лицето или тялото .. е разбира се не става и да си много отблъскващ де ама за всеки влак си има пътници

16.   Както каза някой по-горе най-добре е съчетанието лице и тяло, освен това интелекта и сексапила, който няма нищо общо с големината на гърдите и т.н. , но това ти се дава от самото раждане или не...Ще спечелиш ,ако наблегнеш освен на големия си бюст, така и на вътрешното си развитие - разбирай на втория етаж...Всичко най!

17.   Здравей. Красотата е хубаво нещо. Всички я търсим в определен момент. Всички искаме жена, с която може да се похвалим. Това обаче преминава. Красотата във физически смисъл трае за кратко, защото тялото осторява, лицето се покрива с бръчки, бюстът се отпуска... Освен това ние мъжете живеем с външната красота на жената известно време. След това или намираме нещо, което е отвъд нея и заради което да останем с тази жена или се махаме.
Забелязвал съм, че истинската красота много често е в очите на жената, в нейното самочувствие, в начина по който се отнася към себе си и към другите. Това са неща които траят, с които човек може да живее много дълго и много дълго да го радват.
И аз ще те посъветвам като другите. Бъди себе си както ти казва номер 6. Използвай това което имаш. Може да постигнеш страшно много с една лъчезарна усмивка и увереност в себе си.

18.   на мене ми е много интересно, някой като кажат 55 кила....
АМИ ОК, АМА АКО Е ВИСОКА 175, СУПЕР ТЯЛО...
ПОЗНАВАМ Ч МОМИЧЕ, КОЕТО Е 65 КИЛОГРАМА И Е СУПЕР...СЛАБА Е, И СТЕГНАТА....
НЕ Е ЛИ ПО-ВАЖНО КАК ЩЕ ИЗГЛЕЖДА, ОТКОЛКОТО КОЛКО КГ Е??

20.   Най - добре е да е 2 в 1 :). Но най - важна е същността. :)

22.   оценявам характера ти не външността ти

23.   Не съм съгласна с номер 6! Ами не всички бащи са богати или незнам си какво но дъщерите им са по хубави от тези на "богатите"!!! Богатството не прави човека по хубав