Споделена история от Други

Пише ви 26-годишна жена
Преди 5 години, бях на 21 и срещнах любовта на живота си. Аз бях на море с приятелки през месец август и отидохме до едно заведение близо до плажа. Там се запознах с един мъж на име Ангел, които беше с 1 година по-голям от мен. Запознахме се като приятели, но след време стана по-различно. Пичнахме да се влюбваме и заживяхме заедно. Бяхме много щастливи, карахме се много рядко 2-3 пъти в годината, но се сдобрявахме много бързо. След време, забременях от него, тогава той замина до Лондон по работа за 4 дни, но аз бях в 9 месец. Точно когато аз трябваше да родя детето, се оказа че трябва да остане още 2 дни. Изчаках го, но не издържах вече и той дойде, колкото може по-бързо с частен самолет.
Вече на аз не можех да стискам и трябваше да родя.
Роди ми се момиченце. Беше много красива. Беше най-красивото бебенце някога.. плачех на глас от радост.
Но дойде мрачният момен, когато майка ми дойде при мен в стаята, хвана ме за ръката и ми каза да не се притеснявам, защото това няма да е краят на живота ми. Аз я попитах какво се е случило и тя ми отвърна, че Ангел е катастрофирал със самолетна катастрофа, като самолета е паднал от 6 колометра с всичка сила надолу. Бил е починал на място. В този миг сърцето ми се сви и ме удари остра болка в корема, сложих ръката си на устата и почнах да се присвивам държейки бебенцето си, която кръстих Маги. Започнах да хълцам и в миг да плача. Това беше най-неприятната случка до момента.
След няколко дни точно на рожденият ми ден, , аз трябваше да излезна от болницата. Когато се преобличах закараха Маги при една акошерка, която я сложи при другите бебета. След 20-тина минути, отидох да я взема. Тогава съзрях детенцето ми посиняло и беше студено. Почнах да крещя... да викам с всичка сила. Дойде акошерката и тя се притесни... закараха Магдалена в родилното да извикат доктора. Вкараха я в някаква стаичка. Майка ми и баща ми и другите ми роднини трепераха. След 10 минути доктор Георгиев, който беше специалист в боницата ми каза, че Маги се е задушила някак и си е отишла. Тогава аз почнах да плача, плаках до припадак. От този ден, аз получих асма. Маги беше токова красива, умирах, чуствах се сред духовете, но стоя на земята. След 2 години, аз срещнах един мъж, отново казваше се Димитър, забременях пак. Но родих мъртво другото си детенце, което беше момченце. Оказа се че аз имам заболяване на матката. Това беше моят най-гаден момент в целият ми живот. Аз не можех да си имам дете.
Побърква се, нека това не се случва на никой. А магдаленка няма да забравя никога, никога!!!

Коментари

2.   :((((( МНого гадно наистина, много съжалявам за тебе. Много гадно ми стана докато четох историята:(Бъди силна

3.   Заболя ме от тази история, съжалявам много. Колко е разбито сърцето ви, нещо ми се свива, като си помисля! Пожелавам ви да бъдете силна и да намерите покой и радост в живота си. Надявам се Димитър е с вас.

4.   Не знам какво да кажа, нямам думи просто. Понякога живота е толкова суров към някои, които въобще не го заслужават. Но въпреки всичко и всички трудности, той е борба за оцеляваме, имаш силен характер, който не си пречупила, независимо от тежките моменти, и трудности който си изживяла и изпитала. Истина е, че спомените в съзнанието живеят вечно, и никога не може да се забравят. Всяко нещо, идва и си отива, за да остави спомена за това което е било, и за това което никога повече няма да се върне. Тези трудни моменти, този срив, както на психическа, така и на физическа основа, явно се случва, за да ни направи по корави, и за да се учим от грешки, който не трябва да допускаме в бъдеще. Но не мога да разбера защо хора като теб, или като някой други плащат толкова скъпо. Продължавай да бъдеш толкова силна, колкото си в момента, винаги намирай кураж и сили, и колкото и да ти е трудно, не се отказвай. Още си млада, макар и с изживявното от теб до момента. Живота е един миг, радвай се на всеки един момент. Когато намериш мъж, към който да изпитваш същите чувства, както към голямата си любов, цени всеки миг, и му дай това което смяташ за правилно, а не си могла да дадеш на предишния, когато си роди дете, дай му това, което си искала да дадеш на Меги. От тук нататак в живота ти пожелавам от все сърце, да ти се случват само хубави моменти, да имаш един ангел който да бди над теб, ден и нощ, и повече да не страдаш за нищо, защото достатъчно си страдала, а само да се радваш на живота който тепърва ти предстой.

Владимир 24

5.   Ти си много силна жена, въпреки всичко което си изтърпяла има светлина за теб. Дай любовта, която имаш в себе си, на някое дете, то седи сега само, страхува се, гладно е, няма си никого и е изоставено, бъдещето му е в домове с глад, бой и малтретиране, спаси го, осинови го, дай му щастие и спокойствие, както би дала на Маги.

6.   :((( наистина много тъжно и много съжалявам:( Дано съдбата се смили над теб и живота ти продължи по-ведър и по-щастлив. Пожелавам ти го! Бъди силна! Не знаем защо са тези изпитания:(