Споделена история от Други

Какво може да означава това?
Здравейте! Момиче на 11 Ще ви разкажа моята история...
Значи, майка ми почина преди 7 месеца и още на първия ден след смъртта й я сънувам.
Обаче нали знаете как сънищата са много странни и после не можеш да ги разбереш. Ами да обаче щом дойде майка ми в съня ми не е странно хич. Изглежда точно така както си изглежда, с хубави дрехи, с пусната коса... Същата, каквато беше наистина!
И почва да ми говори хубави неща... Например:
Не се притеснявай утре пак ще се видим.
Не тъжи за мен, аз съм до теб...
За какво искаш да си говорим?
И почва нормален разговор, както си говорихме докато беше жива!
Така това беше в първите дни.
След това стана по-рядко. Но идваше...
Сега да започнем с абсолютно странните случаи.
Значи моята най-добра приятелка, майка й също е починала, но като е била бебе и каза, че не помни как изглежда майка й. Но в къщи си я имала на снимка.
Е аз нямам все още понятие как изглежда нейната майка!
Но онази вечер (не беше скоро) сънувах майка ми, приятелката ми, мене и МАЙКАТА НА ПРИЯТЕЛКАТА МИ! И в съня беше с кестенява коса до раменете, със кафяви очи, беше слаба и носеше медальон с буквата Ц. Беше приятна жена.
На другия ден на училище питах приятелката си как е изглеждала майка й.
Тя изреди:
С кестенява коса до раменете, с кафяви очи, слаба...
Попитах я дали е носела медальон.
Тя каза, че на снимката била с медальон с буквата Ц понеже се е казвала Цветелина. Баща й й казал, че го носела навсякъде!
Направо се втрештих.
Е както знаете сега сме в лятна ваканция. И понеже аз бях в базовото училище, сега в 5 ти клас трябва да съм в друго училище. Защото базовото е само до 4 клас. Е и така значи баща ми реши в кирил и методий в художествената паралелка. Ами вчера вечерта аз наум си казах:"Мамо, моля те яви се и днес в съня ми и ми кажи според теб в това училище ли да съм или не. "
Вечерта като заспах, пак сънувах странни глупости. Помня, че после пак мама се яви и ми каза:
-Според мен това училище е хубаво. А паралелката също.
После не помня кой знае колко... Но! ...
Според вас това просто съвпадение ли е или...

Коментари

1.   Изтръпнах... не знам какво да мисля. Според мен майка ти се грижи за теб и те пази, дори от разстояние. Тя винаги ще е до теб, там в сърцето ти, и ще те обича и напътства.

3.   Радвай се! Майка ти бди над неб и винаги когато имаш проблеми тя идва в сънищата ти за да ти каже кое е правилно защото иначе няма друг начин. :)

4.   Майка ти е ангел и те пази! Не разказвай на много хора за това! (нищо, че тук ще го прочетат, те не те познават, не знаят коя си).

5.   Момиче, няма случайни неща, помни ми думите. Това, че не сме достигнали до ниво на развитие да проумяваме какво ни се случва, не означава, че не се случват логични неща, макар и извън възприятието ни. Майка ти по силата на природните закони е напуснала този свят, но е оставила недовършени дела на земята, основно свързани с твоето отглеждане. Това все още я свързва с земята и нашия свят, затова нейната астрална проекция винаги ще бъде с теб, поне докато не поемеш своя път в живота като зрял човек. Бъди силна, животът е пред теб!
М, 35

6.   Нормално е момиче, аз също сънувам баща си, който почина преди 8 години, и по някога си говорим, сънувам и други мой починали близки, вслушай се в това което те искат да ти кажат, не се страхувай, не си само ти, иначе подкрепям номер 5, той ти е дал добър одговор.

7.   Аз така сънувах баба ми всяка нощ в продължение
на 2 месеца. Сънищата бяха или шантави, или пък супер
релни.. Последният път когато я сънувах й казах да ме остави
намира. Година стана вече и не ми се е явявала, а толкова
ми липсва..

8.   Наистина номер 5 ти го е казал точно, но не мисля, че само когато някой близък ти почине можеш да започнеш да го сънуваш. Ето например приятеля на дъщеря ми казва, че постоянно я сънува. Но така и не споменава поне пред мене де какви точно са сънищата му може би не иска не знам. :)

9.   Малко се насълзих и настръхнах. Не е съвпадение. Просто имате силна духовна връзка, което е много хубаво. Според мен винаги, когато имаш въпроси и трябва да решиш нещо важно, я питай нея, както си я питала за училището. Сигурен съм, че тя винаги ще е до теб духом и ще ти дава правилни съвети. Съжалявам, че така се е получило и не е до теб и физически!

ПС: Възможно е да имаш и дарба, която може и да се развие още повече с времето.

10.   Всеки човек има ангел пазител(някой близък който е починал). При теб това е майка ти, не се притесняваи

11.   Последния сън може да не е реален, и да е бил възоснова на твоите чувства и несигурност. Ако приемем, че е реален - майка ти ти е помогнала и е успокоила по някакъв начин твоите терзания. От сега нататък ще я сънуваш все по -рядко, но ще я сънуваш.
Относно съня ти с майката на приятелката ти, защо не поиска нейна снимка и не сравни образите? Макар че описанието съвпада и човек може да сънува всякакви образи, медальона е най-голямото доказателство, че ти се е явила, и съня ти не е бил плод на състоянието и въображението ти.

12.   Бог те пази изпращайки своите ангели. Ако някой ти говори на сън, особенно близък човек - вслушай се в думите. И не се учудвай на нищо, защото така е предречено, че "синовете и дъщерите ви ще сънуват сънища" - твоя случай е доказателство(едно от многото). Живота не е само материализъм, а Божи Дух и любов.

13.   Послушай номер 4!!! :))