Споделена история от Други

Магия
Направих магия на едно момче, да ме обича както аз, и то стана. Но вече не искам - иска да се самоубие, ако не живеем заедно.
Какво да правя?
СЪЖЕЛЯВАМ!
ПОМОГНЕТЕ МИ!

Коментари

51-100 от 149

59.   58 Един свястен коментар

60.   Само това оставаше - да започна лов с магии.Искам по-висока оценка на изпита - хайде магийка! Майка ми днес не е доволна от поведението ми - още една магия! Първата от поредицата истински любови в живота ми не ме иска - още една магия! А какво ще прави тя,когато я разлюбя - не е важно! Следват магии за работа,магии за харизматичност,магии за поумняване,магии за отслабване,магии за повишение в службата,магии за деца(и такива,които уточняват пола на същите),магии за всичко... Не знам каква точно магия е правила авторката,но самата концепция да постигаш нещата по такъв начин(ако приемем,че магиите съществуват и са ефикасни) е нелепа и подходяща само за мечтатели и екстремни мързеливци.

61.   60 Това си е въпрос на гледна точка, не мислиш ли ?

62.   Искам да направя магия за да си върна приятеля си,бяхме заедно 5г.искам да си го върна,моля помогнете не мога да живея без него ина4е щте посегна на живота ми.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ..ако знае какво да направя моля да ми пише на petj_81@abv.bg

63.   Мога да ти предложа двама човека.1.Каезим ходжа от София и 2.Маг Светлин но е скъпо

64.   Хора не прочетохте ли горните коментари???направо нямам думи другите ви казват,че това е лошо нещо и нетрябва да се прави те пак питат !ОСЪЗНАИТЕ СЕ ТОВА Е ЛОШО НЕ ГО ПРАВЕТЕ,КАКВОТО ВИ Е ПИСАНО ЩЕ СТАНЕ,А НЕ ВИЕ ДА ГО ПРЕДИЗВИКВАТЕ,ИНАЧЕ ЩЕ СВЪРШИТЕ КАТО АВТОРКАТА (В БЕЗИЗХОДИЦА И ОПЛАШЕНИ)

65.   Аз мисля, че магията е страхотно нещо, а за да развалиш магия трябва да направиш същите неща дето си направила магията но в обратен ред. Получава се, пробвала сам много пъти и винаги деиства.

66.   Има хора като тази, която сега се чуди как да се отърве от стореното, да си носи кръста ! За жалост и възрастните прибягват до магий и се оправдават че "били самотни "та развалят семейства градени с години, а истината е че са безотговорни материалистки,които след като си пратят съпрузите в гроба, със непочтени средства започват да атакуват някоя нищо неподозираща женица.Е ако успеят да, ами ако не?-тогава настава неща страшно!

69.   Хора за какво се касаете вия правите магиите за своя сметка ви мислите само за вас защо не помислите за други хора!!!
Например станете като любовен ангел!?!

70.   Магията понякога е добра повечето пъти е зла за съжаление но добрата магия си струва труда

71.   !!!И аз не искам да стана магиостник, но понякога искам Трябва да знаеш какво да правиш и как да я постигниш. Аз съм не съм на пълно сигурен но мисля че магията същесвува!!!

75.   Аз вярвам,че съществуват магии.Още повече,че съм потърпевша от тях.Опитах с помощ на ходжа да я разваля,но не се получи.Може би не съм следвала точно инструкциите му.Но съм сигурна в едно.Магията не е бяла или черна.Щом е магия,тя е като нож с две остриета и винаги носи негативи за този,който я прави или поръчва,както и към този,за когото е поръчана.Не прави на никого това,което не искаш да ти се случи на теб.Никой не може да избяга от съдбата си.И този,който казва,че може да ти промени предначертания път,значи гони финансовите си интереси,а ти си инструмента за постигането на тази му цел.

76.   Според физиката, АКО следващите 3 неща са верни, то значи на вселената ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!
1.ВЕЧЕН ДВИГАТЕЛ - това е нещо, което се движи вечно, без да му е нужна допълнителна енергия. Ако не разбирате за какво ви говоря напишете "вечен двигател" в уикипедия!!
2. Магии и предсказания - това го знаете какво е.

3. Това го забравих :D

И тъй магиите са едно от тези неща! Те противоречат на много закони на физиката и до сега човечеството никога не е доказвало неща, които противоречат дори на 1 закон на физиката!! Въобще не вярвайте на тези неща. А за твоята ситуация - всичко е станало случайно :)

77.   А аз препоръчвам да се направи справка в уикипедия относно традиционна и квантова физика. Би ми било интересно да прочета някой коментар в тази насока и паралелите, които биха могли да се направят. :)

79.   Боже какви са тея глупости. Не мога да разбера. КоГато един даден човек ви обича значи той е опиянен и не трябва да мислите за тези глупави магий. а ТОВА ЧЕ НЕЩО СТЕ СИ ИЗЛЕЗЛИ ИЗ ХАТЪРА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ТРЯБВА ДА МУ ПРАВИТЕ МАГИЯ ЗА ДА СЕ ВЪРНЕ КЪМ ТЕБ МИЛА. Всичко е далавера за пари. Няма такива глупости магий, аз не в2ярвам на такива неща. Когато едно момче си те обича той сам си се е омагьосал. Но зависи и от теб самата как ще се държиш с него и как ще го уважиш.. ТАКА ЧЕ ПРОСТО ОТ МЕН СЪВЕТ ТОВА СА ГЛУПОСТИ НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТАКИВА МАГИЙ И ХОДЖИ. ВСИЧКО Е ЗА ПАРИ ИЗМАМА И ЛЪЖА.

80.   Каква е била магията която се е сбъднала... Плс кажи ми

81.   Намесвам се в темата, защото съм потърпевша вече 22 години от магия за любов, направена на моя съпруг още преди да се омъжа за него. Преди и аз не вярвах в магии, но сега вече съм убедена че се правят и че действат. „Другата” жена е с ромски произход, а съпругът ми е с престижна професия. Магията е направена когато още не е бил кръщаван и е нямал ангел-пазител. Всяка магия (щом не е молитва) призовава демон, за да служи на желанието на поръчителя на магията или на правещия магията. Демонът започва да влияе на действията, чувствата, мислите и желанията на омагьосания. За това, моля ви, не смесвайте материалните закони с магиите. Магиите не действат на материалното, а на нематериалното, но имат напълно реални и дори материални последици. Конкретно магията, направена върху съпруга ми, съсипа моя живот, неговия живот, живота на децата ми, отрази се на тези, с които живеехме – майка ми, брат ми. Тя не само просто засилва чувствата, за да се укрепи връзката - демонът няма да ви направи добро. Любовната магия обсебва човека, прави го луд по поръчителя (извършителя) на магията и го прави неспособен на елементарно логично мислене по отношение на обекта на любовта си, религиозни и други проблеми и принципи. Омагьосаният става буквално луд и ненормален в семейния си живот, в семейството, което той е създал (а не родителите му), ако жената, с която има семейство е друга (в случая - аз). Във всички други области и отношения омагьосаният е напълно нормален и никой не предполага, че в семейството си е много по-различен. Магията е грях първо: защото призовава демони – имате си работа с нечисти сили, а това е противно на Бог. Второ: намесва се в свободата на човешката душа – сам Бог е дал свобода на човека – да избира между добро и зло, а магията прави човека (обекта на магията) подчинен на злото, без собствена воля в областта на любовта. Трето: магията причинява страдание на омагьосания, на близките му, на необичаната съпруга и децата му. Към мен наистина е демон. Други доказателства, че наистина е магия: любовта му не се е променила ни най-малко. Всяка друга любов търпи развитие и еволюция, преминава от влюбеност към по-улегнали чувства, а неговата любов си е същата – безумна вече 23 години откакто е направена магията, защото тази любов няма естествен произход. Съпругът ми няма собствена воля да се контролира в нейно присъствие – не го интересува, че аз и децата сме до него в момента– просто тя си прави с него каквото си поиска. Другият факт е, че тя е много невзрачна на външен вид – ПРЕКАЛЕНО тъмна кожа и лице, пълнота, безформено тяло, няма особен интелект или образование, ... мога да кажа, че по всички критерии аз я превъзхождам и съпругът ми сам признава това, но не може да си обясни лудото привличане към нея. Ако беше красавица – да, щях да си мисля, че любовта е естествена. И не на последно място - той е лишен от елементарна логика по отношение на нейната същност и постъпки, не си прави логични изводи от нищо, което види и чуе от нея и за нея, а то сочи лоши неща за нея, но той не иска даже да ме чуе. Демонът го оглупява и заслепява по отношение на нея, а той, съпругът ми, се занимава с интелектуален труд, ръководител е и е доста способен инженер.
Магията е голям грях с трагични последствия. Оказвайки се близо до демон аз едва не полудях от ненормалностите, които ме затрупваха отвсякъде, бях на 23 години. Състоянието му се влошава и наскоро ми каза, че иска да живее с нея. Кога? ... Когато тя го повика, без да се интересува, че имаме деца.
Моля ви, не правете магия. Тя влияе на астралното ниво на човешкото тяло, а там е нематериалното, то не се вижда, за това не е изучено добре, но наистина съществува, то е нещо фино и много важно за човешкия живот. Магията променя съдбата на човека, ако той действаше по собствена воля, щеше да постъпи по друг начин. Той продължава да си мисли, че действията му са по негова собствена воля, но демонът е заел мястото на душата му и го направлява. Магията въху съпруга ми е извършена вероятно от бабата на другата жена – чистокръвна ромка, а най-страшни са циганските магии за любов.
Ако някой не вярва в магии, това не означава, че те не му действат. Дядо ми не е вярвал, че има магнитно поле, но то му е действало, нали, и отгоре на това е невидимо. Демонът се радва, че не вярваме в магии. Така оставаме незащитени, защото не очакваме такава опасност, не знаем как да се предпазим и той свободно ни вреди, а когато пострадаме постъпваме неадекватно на сполетялите ни нещастия и вземаме грешни решения за проблемите си. Един човек, ако е изпълнен с любов към всички хора и към целия свят, той има силна защита от енергията на тази любов, защото тя е самият Бог. Такъв човек не го ловят магии, защото дяволът бяга от любовта, но не всички хора са такива, за това магиите им действат. Колкото до това – важат ли физическите закони – е, не винаги важат. За доказателство – вижте този линк и материала за огризката: http://www. referati. org/syvremenni-chudesa/13154/ref/p2
Извинете ме за дългото обяснение, дано съм била полезна.

82.   81 - много интересно четиво. Съжалявам първо, че така се е стекъл животът ти, но вярваш ли в това, което самата ти си написала?
Има някакви елементи на християнство гледам, но противоречи изцяло на православието и изобщо на християнското разбиране за света около нас.
Права си, че човек има свободна воля и даже БОГ не може да я подчини - какво остава за една циганка и т. н.
Приеми истината - мъжът ти е влюбен в друга жена и това е. Няма магии и такива работи, човекът е влюбен и скоро ще изостави семейството си. Знам, че били да го осъзнаеш, да приемеш, че си отхвърлена и изоставена заради ТАКАВА жена, но това е факт и реалност, всичко друго е имагинерно и фантастика. Ако ти позволява да притъпиш болката - няма лошо, но понякога истината трябва да боли, за да може човек да продължи с живота си.
Не се опитвай да разваляш магии - няма такава! Продължи с живота си, без мъжа, който не те обича!

Иначе си права - не правете магии, гнусно е и глупаво, няма бяла магия - всеки опит да ограничите волята и избора на друг човек е гротескен и гнусен! Магиите или опитът да се правят такива, е осъдително и нехристиянско! Голям грях е това и ефект никакъв!

P.S. нещо не си и разбрала и същността на Светото тайнство на Кръщението. Православните християни не вярваме в ангели хранители, а и другите християни не вярват в това - това е остатък от езически вярвания. Вярата в магии и правенето на такива също са отречени и заклеймени. Изобщо намирам го за вредно и за начин да избягаш от реалността и от отговорността си за събития и състояния. Лесно е една магия да стои в основата на всяко зло, защото ти се взима отговорността и можеш да продължаваш с грешките си. Найвно. Каквото и да ти се случи, винаги магията ще е виновна и никога ти - за каква свободна воля тогава говориш? Тогава такава няма! Много удобно за хора, които искат да са жертви, да потънат в летаргията си, мъката си, нищетата си, вместо да направят нещо, за да променят нещата!

83.   Еми шанс.. да си мислила какво правиш... Много важен урок

84.   Вие сам си противоречите. Цитирам Ви: „Магиите или опитът да се правят такива, е осъдително и нехристиянско”. Ако не нанасят вреда, ако не обсебват човека, защо да е нехристиянско? Явно е нехристиянско, защото ТЕ – магиите, вредят и призовават нечисти сили, а нечистите сили вредят на хората, за да страдат. Е, тогава защо да не търсим вината в магията, а в себе си? Аз я търсих в себе си 21 години и не я намирам все още. Аз се държа като човек, а той – като демон? Къде е вината? Не винаги вината е в двамата. Понякога е само в единия.

85.   Цитирам Ви „P. S. нещо не си и разбрала и същността на Светото тайнство на Кръщението. Православните християни не вярваме в ангели хранители, а и другите християни не вярват в това - това е остатък от езически вярвания. ”
Никога не съм била голословна, винаги каквото казвам не го казвам ей така, а само, ако съм сигурна и теоретично и практически подготвена и мога да го подкрепя с аргументи. За ангелите-пазители в официалния сайт на православието вижте линка:
http://www. pravoslavieto. com/calendar/feasts/11. 08_Arhangelovden. htm#%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB

86.   Цитирам Ви: „Вярата в магии и правенето на такива също са отречени и заклеймени. ”
Заклеймено и осъдително е ПРАВЕНЕТО на магии, защото призовава демони. Но защо да е заклеймена и ВЯРАТА в магии. Да вярваш, че има магии, значи да вярваш, че дяволите, призовани от магията, изпълняват предназначението си – да вредят на хората. Никой свещеник не ме е осъдил за това, че вярвам, че на съпруга ми му е направена магия, напротив, чели са Киприянови молитви против магии и Василиеви против обсебване от демони, а те са православни молитви. Значи има молитви против магии, а е грях да вярваме в магии? Тогава защо са написани тези молитви? Моля, Ви, пишете по-логични и непротиворечиви неща и не ме обиждайте, че не съм отговорна, а си търся извинение в магиите. Когато има магия и най търпеливият ще се отчае, защото с магията всичко е ИЗВЪН РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО, и никой семеен терапевт не може да помогне. Както казва отец Писий Светогорец: „... и хиляда адвоката да се съберат, не могат да излязат наглава с едно малко “дангалаче”(дяволче). ”

87.   Цитирам:” Приеми истината - мъжът ти е влюбен в друга жена и това е. Няма магии и такива работи, човекът е влюбен и скоро ще изостави семейството си. ”
Нали това питам – кой е виждал „влюбеност” да продължава 23 години? В ненормалното е ключът на загатката. Всеки е влюбен около година или месеци, а тук е не само влюбеност, а полуда и пълно отричане на всичко разумно. Ето това е ненормалното, което е причинено от магия. Иначе познавам много мъже с любовници и с повторен брак - никой не е бил толкова обсебен и глупав цели 23 години, която и друга жена да обича, а да тормози своята, родила децата му. Само ненормалното в ситуацията ме накара да мисля, че е магия, а после намерих и типичните закономерности. Другото ненормално е тормоза.
Имам познати семейства, събрали са се без любов, но там никой никого не е тормозел, само защото обича друга жена и се е разминал с нея. Там е нямало магия и са се примирили без да се тормозят. Само магията направи съпруга ми такъв, че да ме тормози и отслабнах с 15 кг за 12 месеца след като се сгодихме. Защото ако не ме обича, не е задължително да ме тормози, нали? Просто трябва да се примири, че любимата му е отказала брак, но демонът го кара да ме тормози ежедневно.

88.   Исках само да препазя от наивност тези, които отричат, че има магии, а вместо това получих нападки от Вас и трябва да се защитавам. Мога да се защитавам логично и със стройна теория и последователност. Не искам да споря с никой, всеки сам да си реши има ли магии или няма, но сам ги квалифицирате като гнусни. За това са гнусни, защото чрез тях се общува със зли сили, а не защото се използва кръв, косми и други неща. Който не е страдал от магия, му е лесно да намира само тривиални и общоизвестни методи за решения на проблемите си. Когато има магия НИЩО не помага, нито отстъпчивост, нито компромиси, нито смирение, нито търпение... НИЩО. За 21 години опитах ВСИЧКО от този род, а не съм се крила от отговорност, както казвате Вие. Когато има магия, помага само премахването й. С молитва, а не при ходжи и врачки, но когато магията застои много време, тогава е много по-трудно.
Вече многократно съжалих, че се включих в темата, но искам да предупредя, че 70% от българите страдат от направена им магия. Това го каза свещеник по телевизията. А хората се блъскат да си оправят проблемите с търпение, но не става. Когато има магия и най-святата християнка да съм, пак демонът в съпругът ми ще ме тормози.

89.   Цитирам Ви: „Ако ти позволява да притъпиш болката - няма лошо... ”, Не е въпросът в това дали страдам като изоставена и дали страдат децата ми. Грешите и мислите шаблонно за моя случай. Слагате всички случаи на семейни проблеми под един показател. Много повърхностно съдите без да сте преживели същото като мен. Мисълта, че е магия, не ме облекчава и не ме кара да страдам по-малко, но подреди и обясни логично всички факти и ненормалности, ама СВРЪХненормалности.
Страдам не от честолюбие, а защото злото вече 21 години побеждава моите усилия да направя нещо и да очовеча моя съпруг. Но демон не се очовечава в никакъв случай, дори и за 121 години. Демонът трябва да се изгони от човека и тогава дори и да има проблеми, те ще бъдат не толкова шокиращи и брутални, както са били от демона.

90.   Цитирам Ви: „Много удобно за хора, които искат да са жертви, да потънат в летаргията си, мъката си, нищетата си, вместо да направят нещо, за да променят нещата!”
Толкова ли за глупава ме смятате, че според Вас сама съм поискала само да търпя и да страдам 21 години и да не правя нищо, за да променя нещата. Правих, разбира се. ВСИЧКИ методи опитах. Съветвали са ме да поговоря с него като с човек. Той даже НЕ ИСКА да говори с мен. Не съм глупава, да, опитах ВСИЧКО известно и възможно. Не бях опитала милитва против магия, защото не се досещах, че проблемите са от магия.

91.   Е стига вече съм се защитавала, сякаш съм виновна за нещо, но наистина много обвинения получих от Вас. Дано да не пострадате от магия, защото, както не вярвате в магии, ще загубите много време и нерви, за да се мъчите да поправяте нещата по „обикновения” начин. И аз не вярвах в магии, загубих 21 години с много усилия да променя нещо и с нулев резултат. И продължавам да се боря, но вече по-целенасочено, защото знам с кого си имам работа.

93.   МАГИЯ? !

Това противоречи на всякакви физични закони (а по принцип нищо не противоречи). Тоест няма такова животно!

94.   Трябва да развалиш магията иначе после може слеад години и ти да пострадаш

95.   Трябва да развалиш магията иначе после може слеад години и ти да пострадаш

96.   Ох защо всички си пълнят "умовете" с тия глупости!? Всичко е в главата на човек и става на принципа на самовнушението. Магии няма. Както каза 93, това противоречи на всички физични закони! Черни, бели, шарени на бели точки, небесно кафяви никакви не съществуват. Хора в 21 век сме, не в средновековието, както сте тръгнали вземете пък изгорете на клада и останалите заблудени като вас дето уж са направили магия. Тава, че някой са го разлюбили, заболял е от нещо или е пострадал по какъвто и да е начин, не е в резултат от магия. Много по-лесно е така, става ти нещо и веднага"Ами направиха ми магия", е не в живота постоянно се случват такива неща, любовта може просто да е угаснала, хора за жалост се разболяват постоянно. И това си има съвсем логични обяснения. Стига с тези ангели пазители, демони, ходения в ада и т. н. Е учените нали показаха какво се крие под земната повърхност. Там демони и дяволи няма. Измислили са го хората преди амен 2 хилядолетия, които са си мислили, че земята е плоска, на облака стои белобрад старец, който понякога пуска наводнения и бури като го ядосат хората, а пък лошите ги пращали под земята. А да и змиите говорели. Ако вярвате във всичко това вярвайте си в магии, ако не е тогава защо си внушавате подобни небивалици от детските книжки? Магии няма.

97.   Всеки един човек трябва да прочете коментар номер 96! Особено тези, които са от по-наивните и вярват в какви ли не неща!

99.   Здравейте. И аз направих грешката да отида на врачка. Съответно имах магия - развалих я. Влюбена, изоставена, съсипана, направих магия. Даже не бях сигурна какво се случва точно. Вярвам или не, искам или не, сега човека на когото я направих не е никак добре, в тежка депресия е. Винаги е бил нестабилен психически, може би сега преовеличавам и нещата ми изглеждат по тежки... не знам. Знам само едно - съжалявам безумно много, че изобщо се забърках в тези глупости. Единственото, което сега възнамерявам да направя е да се върна при врачката и да и кажа да развали каквото там е направила и никога повече да не се връщам при хора от този род! Само едно ще ви кажа, да най-вероятно магии няма, най-вероятно е на психическа основа, ама е съсипващо. Ето на мен ми се стовари стократно на психиката тая глупост. Ама така е, човек понякога не мисли като върши нещо. Аз не съм искала никому да навредя, не съм знаела какво точно правя. Сега за мое успокоение ще се върна, ще направя каквото трябва и забога никога повече няма да се върна на такова място!

100.   99, нямаш никаква вина, хайде стига се самонавива. По тая логика трябва да си виновна за всички нещастия по света в този ден. Да на психическа основа е и си внушаваш. Пък ако искаш да направиш нещо добро, кажи на тоя да си вземе хапчета.
П. С не ходи повече на врчка, че ако по случайност някъде се случи нещо лошо на твой близък, ще откачиш тотално.

101.   Хора има магии даже знам бивша данъчна служителка от Санданско село която се занимава доста години с това, много лош човек, но забелязвам че и се връща всичко няма деца, загуби си работата сега ще видим какво ще последва.

102.   НА МЕН ЕДНО НЕЩО МИ Е БИЛО ЛЮБОПИТНО- КАК ХОДЖАТА ВЛИЗА У ВАС И НАМИРА ЛИСТЧЕТО С ВЪПРОСНАТА МАГИЯ?
ТОЗИ ФАКТ МЕ ПЛАШИ!

103.   Той ти дава друго лисче за да се развали магията, а не влиза в дома, поне не знам за такова нещо.

104.   Страдам от магии вече 30 години. При мен се отрази и на физическо ниво. със болки и оплаквания, които не получиха никакво лекарско обяснение и диагноза. Изморих се да тичам по врачки, които уж ми разваляха магията и после нищо не се променяше и по доктори. първо зарязах лекарите, а после и врачките-преместих се да живея далеч и сега се чувствам по-добре.

Не правете магии от никакво естество-променяте пътя, живота, съдбата на човека. нима вие се смятате за богове та да изземвате тази функция. Възмездие има и никой не е в състояние да го избегне. После да не се чудите защо не ви върви в нищо.

Да не говорим, че 1 ден ще трябва да отговаряме за деянията си. няма по-хубаво от това всичко да се развива по естествен, свободен, за душата начин. Незапознатите и необразованите хора са тези, които правят магии. И вие ли сте от тях?

105.   Не е въпроса да се преместиш да живееш на друго место, а да си там където ти е дома и да се справиш с проблема, проблемите се решават като се сблъскаш лице в лице с тях, а не като бягаш ДАЛЕЧ.

106.   Ходих на един гледач той ми каза да се кача на тавана и ще намеря яйце до комина като се прибрах се качих на тавана и наистина намерих яйце до комина но кой го е сложил там като на този таван се качвам само аз

107.   ха ха явно не се качваш само ти!!!

108.   Глупави и отчаяни жени!! Занимавате се само с глупости. Това, магиите, да за слаби хора, неспособни да се справят с нищо в живота си.

110.   да бе да, проблема си е твои, ако не вярваш

112.   Относно коментар 96:МАГИИ СЪЩЕСТВУВАТ!!!

114.   И каква беше тази магия!

115.   Бе... Що не започнете да правите магии на шефовете си да ви увеличат заплатите или на политиците да гласуват хубави закони, или на тотото, за да спечелите, или поне на някой магазин за 1000 бонус точки нещо...?
Ще ви кажа защо - защото няма как а ви се сбъднат "магиите" и ще се се изложите ужасно :)

Виж, къде-къде по лесно е да си въобразиш, че си упражнил контрол над обикновен човечец, който така и така се разболява, влюбва се, ходи по голяма нужда или умира.
Ама не - друго си е да си подхранваш гъдела, че той е кукла на конци, а ти си МАГ :))))!

116.   Аааа, и вземете направете най-накрая и една магия да спечели любимия ви футболен отбор, де!
Просто неутрализираш с проклятие противниковия отбор - и готово :)
Да ви видя, Таланти.

118.   Кой от вас може да ми направи магия фишът ми от тотото да спечели джакпота тази неделя?
Ще съм му много благодарен!

119.   Иди в църква и се изповядай и се моли...

120.   Не знам историята ли е по - смахната или коментарите под нея (не всички рабира се).... Как може уж трезвомислещи хора, живеещи в 21 век да си въобразяват такива простотии? ! И не само че си вярват ами тръгват и да търсят как те да направят магия, нищо, че е лошо, вероятно да доведе до смърт и т. н. Ама много ми е любопитно как така много обичаш някого и решаваш да му направиш магия, нищо, че по думите на някой той може да умре след 7 - 8 години? Е, то до тогава ще ви е писнало сигурно... Аз не вярвам, че има магии, за всяко нещо си има обяснение, магиите са използвани от хората, които не могат да приемат нещастието си, няма такова животно като магия, приемете, че живота не винаги е прекрасен, случват се нещастия, не си въобразявайте, че са магии... ставала съм свидетел на такива безумни ритуали в които хората си мислят, че имат магия, ходят при разни там да им я развалят и явно да в България има, тази година покрай суеверният ми шеф разбрах, че имало някакъв Паско от Пловдивска област, който развалял, та и без пари чак аууууу тцтцтц хора осъзнайте се, вместо да вървим напред, се връщаме назад във времето. Едно време хората не са можели да обяснят някои събития и болести и са си мислели, че е магия...

51-100 от 149