Споделена история от Други

Магия
Направих магия на едно момче, да ме обича както аз, и то стана. Но вече не искам - иска да се самоубие, ако не живеем заедно.
Какво да правя?
СЪЖЕЛЯВАМ!
ПОМОГНЕТЕ МИ!

Коментари

1-50 от 149

3.   И аз сам правила магия, но това е крайно глупаво и проява на слабост. За какво по точно съжаляжаш, нали си постигнала целта си сега те е страх. Някой е казал: "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне. Ако не го обичаш, развали магията.

4.   Аз не вярвам особено, ама най-добре спри да вярваш в това, това е най-доброто и най-ефикастното противодействие, освен ако не ти се ходи на врачка и т.н, а и толкова си го обичала, щом "УЖ" вече не, и си му павила такива лудории.

6.   Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне. Не можеш да манипулираш хората, всичко си има последствия.

7.   Ами щом си направила такава простотия сега ще трябва да живееш с него, защото и наче ти ще си виновна. Пък с времето нещата ще се оправят може би...дано. Само не прави повече магии, за да оправиш уж тази. А ако има начин я развали. Не знам, и аз не вярвам много-много в тези неща.

9.   Как я направи тази магия ?

10.   Направата на каквато и да е магия е ИЗРОДСКО деяние!!!!! Това не е начин, за да станеш по-щастлив. Всяко такова действие се наказва и не води до нищо добро:)

11.   Здравейте. А как се прави магия за любов?

12.   А ква е тaя магия били ми казала моляте :] ?

13.   ГЛУПАВО ГЛУПАВО МНОГО ГЛУПАВО!

14.   Миличка чела съм и съм слушала много за тези бели магий за любов нали всичко хубаво ..момчето се влюбва в тебе всичко точно, но знам че върху този който е упражнявана магията ако тя не се развали от 8 до 13 или 15 години не съм мн сигурна (а в БГ няма хора който развалят магий) той умира или другия вариант да му се направи друга магия, която да заличи тази..

15.   Здравейте. А как се прави магия да си върнеш любимия човек? Някой пробвал ли е и има ли ефект? Благодаря.

16.   А бе я слезте на земята! Магии - глупости! Въпроса е в това колко ще се вземеш на сериозно.....

17.   офффф, големи глупости, големи работи, магии, чудеса. Той човека като не те е обичал, ти насила го правиш, така ли:((дано са малко като теб, че......голяма напаст

18.   Абе що се занимавате с такива глупости-те хората са казали: насила хубост не става.

19.   Изкам да разбера как се правят бели магий. Трябва да помогна на един член от моето семейство който аз много обичам. Неговата професия е много тежка (имам предвид психически )!

Той е полицай и мисля че случая със сестрите Белнейски не му се отрази добре.

Моля ви!

20.   Не ти трябва да правиш магия. Рано или късно тя се обръща срещу теб. А за магията за любов, наистина е вярно, че омагьосания умира до 7-та година, ако магията не се развали, чрез друга магия.

21.   Аз знам, че когато се развали една магия тя се връща трикратно на този, който я е направил ... И защо си сигурна, че си направила бяла магия ? И въобще , че можеш да боравиш с енергийни полета и с тези сили ?! И от къде получи информация да я направиш ? ХУх ! Според мен това е доста скалъпено ...Потърси помощ от някой сахаджи йога ... Мисля , че ще ти помогнат

22.   Значи има спасение за теб. Има един сайт... не помня как се казваше, ама влизаш в гугъла, пишеш "Black magic" и там първият сайт. Не се стряскай, че пише черна магия, там има всякакви магии, заклинания, отвари и ритуали. Още един съвет, за да намериш сайта по-лесно-админа се пише Pazuzo или нещо от сорта! ;) Айде успех с чародействата!!!

23.   Знаете ли когато човек е в безисходица върши глупости, може би и аз търся чудото да си върна половинката

24.   Eхооо, хора загубих човек който обичам, кажете ми че имам шанс, кажете какво да направя, моля ви

25.   Кажи я и на нас тази магия

26.   Хората как вярват в магии :))) много са забавни
Вика направих магия да ме обича :))
Интересното е, че си вярвате :)

Ако нещо не стане както трябва сигурно си викате пу магията не стана трябваше да сложа червени свещи, а когат стане .. ииеее направих магия !!!

Вземете дочетете некои книжки пък тогаз пак пълнете на младите главите с магии и прочие и после те ще си го върнат на по малите от тях и така ще си се въртим около магиите кат куче дет се опитва да си захапе опашката.

27.   А защо никой не казва нищо за четене на молитви:) Всеки четвъртък в "Света Неделя" се четат Киприянови молитви за разваляне на направени магии. Само трябва малка подготовка преди това. Трябва да си постил няколко дни, доколкото знам.
Номер 19- както повечето във форума казаха, магиите винаги се връщат към този който ги прави. Независимо дали са добри или лоши. Няма добри магии. Всяка намеса в енергийното поле и физическия живот на човек си е кощунство. Знам какво е да страдаш от направени магии. Чудя им се на хората дето ги правят, имат ли поне капчица съвест?!?
И, авторката:), не прави повече глупости. Не прави повече магии. Не е честно спрямо човека до теб. Дано нещата с твоя човек да се оправят, за да не страда без вина. Сигурно не го е заслужил.

28.   Кажете ми някаква магия за любов.

29.   До номер 28: Ето сега ще ти кажа магия за любов! Слагаш си индийско орехче на крака (залепи го с тиксо). Носи го 3 дни непрекъснато, дори докато спиш. След тези три дни стрий на прах орехчето и сложи част от него в питието на този, на когото ще правиш магията... Ако си достатъчно умен/на изобщо не би вярвал/а на подобни неща. Това са пълни глупости, но ето, прочела съм го и ти го казвам. Ако питаш мен магия за любов няма. Тя самата любов си е истинска магия. Не преследвай някого, който не те забелязва. А ако си толкова сигурен/на, че това е правилният за теб човек, то тогава опитай просто да го спечелиш. Ако си жена - на първо място с визия и чар. Ако си мъж - с интелект. Към подобни дивотии като "магии" (слагам думата в кавички, защото аз лично не вярвам в такива неща) прибягват силно отчаяни или хора със много слаба психика. Помисли дали ти си такъв/а. И не прави глупости. Най-вероятно си тинейджърче. Просто е време всички да слезете на земята. Започнете да се уважавате. Ако някой не ви желае, намерете си друг. Не се унищожавайте и унижавайте заради някой!

30.   Как си направила магия със свещи с какво ако се сетиш с какво ще ти е по лесно да я оправиш аз зн няколко разваляши магии обаче зависи с какво си направила тази магия.

31.   Абе искам да напрая на госпожата ни мо история магия защото тя е много гадна и днес ще ме изпитва, а аз съм 2-ра смяна и не искам да ме изпитва. Някои ако ми каже как да направя временна магия като например да се разболее за 1-ин ден от хрема или главоболие ще сам му много благодарен :)

32.   Всяка магия е грях и не трябва да се прави, защото ще ви се върне стократно! Освен това човека, на когото я правите ще умре между 8 и 12 година. Поне така съм чела! Аз лично не бих се осмелила, въпреки, че имам семейни проблеми. Вярвам в Бог и това, че Той винаги помага!

33.   Наистина всяка магия рано или късно довежда до последици и то лоши. Така че най- добрият вариант е да продължим напред и да забравим за този човек. По- добре той да е щастлив, отколкото да му правим магия (ако изобщо тия неща действат) с неочаквани последици, от които ще ни заболи дори повече. Всяко нещо си има последици, които трябва да понесем.

35.   Помогнете. Как се прави бяла магия?

36.   Искам да кажа на всички, които навлизат в територията на магията, че това е опасно поле, игра с огьн! Не правете магии за щяло и нещяло, любовта е писана, не я решаваме ние. Ако има тежко болен или прекалено сложна ситуация да, но любовна магия-никога

37.   Само срещу 500 евро и бутане веднъж в натура, правя и развалям всякакви магии и нощни напикавания.
бай МАНГАЛ

38.   ЗДРАВЕЙ ТЕ
ПИШЕ ВИ ЕДНА ОТЧАЯНА МАЙКА
СЛЕД СМЪРТА СА СЪПРУГА МИ МОЯТА РУЖДЕНА ДЪЩЕРЯ МИ СЕ РАЗСЪРДИ И СПРЯ ДА МИ СЕ ОБАЖДА И НЕ ЖЕЛАЕ ДА МЕ ВИЖДА
НЕЗНАЯ ЗАЩО НО М ТАЗИ РАБОТА МИСЛЯ ЧЕ ИМА НАПРАВЕНА МАГИЯ ОТ ЗЪЛВАМИ ЗАЩОТО ТЯ ИМА ВРЪСКА С НЕЯ
А ДЪЩЕРЯ МИЕ Е ОТ ПЪРВИЯ МИ БАК
А С НЕЯ НЯМА НИКАКВА КРЪВНА ВРЪСКА
МОЛЯ КОЙТО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ДА СИ ВЪРНА ДОБРОТО ОТНОШЕНИЕ НА ДЪЩЕРЯ МИ КЪМ МЕН
НЕСЪВ ВИЖДАЛА НИТО ТЕЯ НИТО ВНУЧЕТО СИ ПОЧТИ ВЕЧЕ 2 ГОДИНИ МОЛА ВИ ДОБРИ ХОРА

39.   Здравей напиши ми моля те каква е тази магия silllvi23@abv.bg интересеувам се от окултното. Надвам се да ми пишеш

40.   Аз вярвам в магии, но мисля, че товане е начин да постигнеш целите си, защото противникът вече е под влиянието на свръхземна сила и често деиствията и постъпките му са неосъзнати, той е неравностоен и не може да се бори.
Хора, не прибягвайте до магия!
Аз се страхувам понякога от себе си, защото от известно време разбрах, че притежавам някаква допълнителна сила или незнам, не мога да си го обясня, но каквото си помисля това става, не на момента, но става.Имам чувството, че с мислта си предизвиквам някои неща да се случат дори съм имала случаи, в който нещата , който ми се случват сякаш веднъж вече съм ги преживяла или непозната обставновка ми напомня нещо...
Всичко това е много странно, но е истина и незнам какво да правя с мислите си, незнам какво да мисля и се страхувам, че ако си помисля нещо лошо може да се случи.

41.   Това твоето с "мислите" го може всеки стига да го поиска, прочети някой друга книжка на тази тема или гледай "The Secret" и ще схванеш. Не си мисли, че имаш "допълнителна сила", както обичам да казвам всички хора са устроени еднакво... не може примерно 1 да може да чете мисли, а другия да не го може просто втория не се е научил как. А относно магията като не разбираш тази материя защо си играеш с нея.Отиди при някой който разбира да е развали.

42.   Виж сега отиди при тоя човек които ти направи магията и го помоли да я развали

43.   Хора недейте магийте са много страшно нещо те не са полезни с нищо живейте си живота и не си го усложнявайте

44.   Как я направи тази мягия пиши ми на anna_sladko@abv.bg

45.   Според мен магии винаги е имало и ще има!!! Но искам да кажа, че не е редно да се правят от всеки, защото е много трудно да се развалят след това!!! Да не опрекваме момичето, което е направило магията, ами да и помогни някои който знае как става това :) Да не е редно да го првим, но за някой отчаяни хора, това е последния изход да върнат човека до себе си !!!

П.С. Не мога да повярвам, че в интернет има толкова много информация, цели сайтове с това как човек може да си направи магия!!! Това за мен е неприемливо, защото може някое малко дете да опита да направи нещо, защото харесвало някои и да оплеска нещата до такава степен, че после да страда ...

46.   Кой каза, че магията за любов е нещо толкова лошо?Ако наистина обичаш човека защо да не се пробваш да засилиш чувствата?Зависи от магията и от човека който я прави.Ако наистина я прави с любов без никаква друга облага тогава няма да има проблем!

47.   Кой каза, че магията за любов е нещо толкова лошо?Ако наистина обичаш човека защо да не се пробваш да засилиш чувствата?Зависи от магията и от човека който я прави.Ако наистина я прави с любов без никаква друга облага тогава няма да има проблем!

48.   От гр.Варна сам и искам да направя магия за любов но незнам каде да отида. Ако някой знае моя да ме насочи.Нека да ми пише на e-mail: Kris_25@abv.bg Предварително ви благодаря.

49.   Страдам от магии вече 20 години.не се измориха да ми ги подновяват.никой обаче досега не е успял да ми ги развали защото щях да го почувствам.живота ми се преобърна наопаки а в здравословно отношение-не остана и 1 см здрав от тялото ми но въпреки това аз съм жива защото Бог няма да позволи да победи злото.ужасни са страданията причинени от магии а и никакъв лекар неможе да те лекува защото всичко ти е наред.не правете магии-отчаяната примирена

50.   Kажете как се прави такава магия за любов? към кого да се обърна?какво трябва да направя? моля ви... можете да ми пишете на е-майл: sveet_lips@mail.bg

51.   Kаква беше магията?плс кажи миии . . .

52.   ^^ Не й казвай. Горния коментар е написан от хлапе на не повече от 16-17 години. А децата на тази възраст не трябва да се занимават с такива неща.

53.   andyy.s@abv.bg моля авторката да ми каже как е направена тази магия и знае ли някакви заклинания или ритуали за други магии , няма значение дали са черни или бели СПЕШНО Е !

54.   И аз се опитвах да правя магия за любов да се върне бивс6ето ми гадже при мен,но нищо не става....явно аз незнам как се правят..сега сам ре6ила да си направя една магия на мен..ДА ГО ЗАБРАВЯ!!! Неискам да плача за някои които не плаче за мен!! Някои ако знае някав лесен начин да го забравя нека да ми пише... благодаря

58.   Xора да има магия,но не става ей така трябват години тренировки всичко може да се направи, но с времето си нели е така ?

1-50 от 149