Споделена история от Други

Търся филм. Моля ви, помогнете.
Така, от 3 години търся един филм. Питах всичките ми познати, но те не се сещат. Сега ще ви разкажа на бързо какво си спомням от филма:
Две момичета, приятелки, заминават за Париж и се настаняват в една хотелска стая. Помня, че когато пристигнаха се срещнаха с две момчета, които ги поканиха на парти (Ако не ме лъже паметта). Един ден едното от момичетата, да го наречем Мария, вижда как маскиран мъж убива другото момиче в банята. Мария се опитва да се срие, защото убиецът я търси. Скрива се под леглото в спалнята. Но мъжът я открива. Мисля, че не я уби, а само отвлече. Това беше някъде в началото. После бащата на Мария започна да я търси.
Това си спомням. Дано е достатъчно. Вече се отчаях - беше много хубав филм, въпреки че го изгледах до средата, защото беше късно вечерта, аз бях малка и трябваше да си лягам. Сега ме е яд, че не погледнах в програмата. Моля ви, ако някой се сеща да каже.

П. П. - Момичето, което отвлякоха не се казваше Мария!!! Аз го измислих, за да избегна максимално повторенията.
П. П. 2 - Бащата беше мускулест и с много малко коса. Нищо чудно да е бил някой от известните екшън актьори...

Моля, бързо да го публикувате, защото ми е важно. (Не е на живот и смърт, но все пак искам да ознам името на филма, възможно най-бързо. )

Благодаря предварително!

Коментари

1-50 от 64

1.   Единственият филм с подобен сюжет (и то доста подобен) за който се сещам е Taken (2008).

2.   Taken (2008)

3.   "Твърде лично" има и втора част. Търси в Замунда.

4.   Дали не е " Твърде лично". "Taken".

5.   "Taken" (2008)

6.   http://lmgtfy.com/?q=taken Има и 2-ка.

7.   "Твърде лично" се казва филмът.

8.   taken

9.   Благодаря на всички! Точно това е филмът, който търсех.

10.   хора много ви моля някой да помогне! търся стар филм психо, трилър, ужас, гледал съм го като малък в него се разказва за една жена беше вързана в един пикап, едно момче я отвърза но имаше бележка или нещо такова да не го прави … тази жена се оказа психопатка и започна да го преследва гонеше го в една овощна градина, момчето бягаше обърна с назад и пред него имаше висяща тръба удари се в нея падна, стана продължи да бяга, стигна до един прелез ( релси) тая го настигна, момчето избяга, скри се в един кокошарник … това си спомням много ще съм ви благодарен ако ми кажете как се казва филма със сигурност е 1980 – 1999 – някъде из между тези години благодаря ви предварително

11.   Здравейте търся един филм който съм гледала доста отдавна не зн името филма се разказва за мъж и жена който се женат и двамата имат доста деца който не се понасят от начало но след време нещата се променят ако не се лъжа жената беше сладкарка или нещо такова.. Филма доста наподобява на "yours mine and ours" мерси предварително ако някой го знае да пише :)

12.   Здравейте търся един стар филм мисля, че беше приключенски, фантастика... До колкото си спомням се разказваше за трима извънземни не много високи, космати и с огромни очи... Ако някой е гледал Power Rangers филма там има едно такова приличащо много на тези.. В филма те търсят нещо (мисля, че беше някакъв скъпоценен камък)помага им едно момче около 10 годишно, пътуват с лодка в една пещера и около тях е пълно с диаманти и скъпоценни камъни. Има няколко много интересни фрази, които единият използва една от тях е " Мръвки ме побиха"... Ще съм много благодарна ако някой го е гледал и знае името му

13.   Здравейте, търся филм, който се разказваше за една сряпа цигуларка, която свири в ирландски пъб в Америка; там я вижда полицай-дегектив, който я харесва и по стечение на обстоятелствата се срещат отново, тъй като сляпата музикантка е преследвана от човек, който е близък на донор на очни роговици. Филмът е стар, преди 2000 година е.

14.   търся филм от доста време но не се сещам за името в него има конник който обезглавява и главите ги слага набодени на дървени колове също така излиза от едно дърво това си спомням... :)

15.   Здравейте. Преди време гледах един филм, на който не обърнах голямо внимание. Сега се опитвам да го намеря отново.
Единственото нещо, което помня от този филм беше един човек, който претърпява ядрен експеримент. В случая човека става син и може да контролира всичко, на атомно ниво. Мисля, че имаше и други негови приятели, които също притежаваха някакви сили, но не съм сигурен. Основното нещо беше синия човек. Казваше се Джон.
Ако някой се сеща за името ще е супер. Благодаря предварително.

16.   Търся един филм за един известен човек актюр май беше не помня. Една жена постояно му пращаше писма.
Беше обсебена от него. Той имаше приятелка но преспа с тази жена. После тя не спираше да го преследва преби приятелката му и уби негов приятел ли беше адвоката ли му не помня. На края на филма се появи приятеля на психопатката и почна да се кара с нея. Това е всичко което помня от филма ще съм ви много благодарна ако ми отговорите.

17.   Търся един филм за един известен човек актюр май беше не помня. Една жена постояно му пращаше писма.
Беше обсебена от него. Той имаше приятелка но преспа с тази жена. После тя не спираше да го преследва преби приятелката му и уби негов приятел ли беше адвоката ли му не помня. На края на филма се появи приятеля на психопатката и почна да се кара с нея. Това е всичко което помня от филма ще съм ви много благодарна ако ми отговорите.

18.   Их, и аз се сещам смътно за този филм, но не мога да се сетя как се казваше... Много искам да го открия, затова който може, да помага, плийййз!!! Страшно интересен е.

19.   А аз вече сума време търся трилър, който са го давали отдавна по телевизията. Разказва се за богато семейство, чиито синове са били разменени при раждането. Тяхното момченце е било дадено в дом за сираци, а те са взели детето на двама серийни убийци - единият от които - мъжът, живее тайно на тавана им, за да следи как се грижат за сина му.
И това дете на убийците започва хитро и "невинно" да избива хора за удоволствие. Правеше го по най-умния начин, за да изглежда като нещастен случай. Родителите му дори не подозираха какво изчадие отглеждат всъщност и че то не е тяхното дете. Филмът е страшно интересен и ако някой се сеща кой е, ще съм му безкрайно благодарна!!!

20.   Филма на номер 19 изглежда доста интересен, не знам кой е, но с удоволствие бих го гледала, помагайте :)

21.   Номер 14: Филмът се казва Sleepy Hollow от 1999 г. (казвам, за да не се объркаш със сериала)
Номер 19: Мисля, че е The Good Son

22.   Номер 21 - не, не е Добрият син, за съжаление. Добрият син с Маколи е супер, гледала съм го 100 пъти, но нищо общо няма. Жалко, че няма кой да се сети...их :-(

23.   Здравейте, моля да ми помогнете с намирането на 3 стари филма. Помня, че и трите ги гледах около 2004-2006 по диема, но си спомням смътно няколко сцени. Първият: помня, че имаше една жена, която се беше запознала с един мъж, вечерта се промъкна в стаята му и имаше сцена на ръката ѝ как отваря вратата, после отива в стаята му и на сутринта той намери мъртва кокошка и нож. Вторият- един човек се запозна с 1 жена, която искаше да заведе в тях, къщата му беше голяма и вътре имаше мн бели пердета и прозорци, също беше някъде отдалечена (имаше гора наоколо)... и в същия ден тя разбра, че намеренията му не са чисти, опита се да избяга, но той беше заключил всички врати. И третият - един човек убиваше хора с отрова от змия, имаше една сцена с хора в метрото и един човек умря там.. само това, моля помагайте:)

24.   Здравейте, търся един филм който го гледах или по HBO или по Cinemax на Bulsatcom, беше 2008-2009 някъде. Филма беше за един нещастен мъж на средна възраст, който търси сексуалната си ориентация, правиго по съвет на сексологът му. Моля ако някой има идеи да пише.

25.   Здравейте. За пореден път се обръщам към вас за помощ. Филма, който търся е доста стар. Разказва се за един човек, който е несправедливо обвинен в някакво престъпление и излежава наказанието си. От този ден започва да записва всяка една секунда от живота си с камера и складира касетите в един огромен склад. Но въпреки това му повдигат ново обвинение и касетата му от този ден липсваше. Надявам се да се сещате за филмчето. Мерси предварително на всички.

26.   Моля ви да ми помогнете!!
От няколко години търся един филм, гледала съм го като малка и не си го спомням много добре.
Едно момче и момиче са най-добри приятели (действието се развива когато са на около 10) Момчето подарява зелен пръстен на момичето в символ на приятелството им. Те отиват в гората, но там ги напада рояк пчели и момчето умира. (Спомням си, че то беше с очила. )Само това си спомням, ако някой ми каже как се казва филма ще съм му благодарна цял живот!!!

28.   26- Филмът се казва My Girl / Моето момиче (1991)

29.   до 28
Леле, човек благодаря ти много!!!

30.   Моля ви да ми помогнете! Търся филм, в който една жена не помни миналия живот, а сега живее с приятеля си (май не бяха женени). Един ден една жена я викна по име и тя се учуди от къде я познава. След това тя разбира че в миналия живот е била женена и има 3 деца.

31.   Здравейте ,търся един филм гледах го преди години и не помня много от него та, в филма мисля че беше станало убийство и една жена беше свидетелка и един полицай може би детектив трябваше да я пази и я закара у тях мисля че правиха секс но след това не помня нищо, благодаря предварително

32.   Търся филм в който се разказва за двама играят игра от рода на "имаш ли смелост" в която се предизвикват. Единият дава задача на другия и ако се справи идва неговия ред. Накрая свършва на един строеж и бетона ги залива и двамата.

34.   Здравейте, от много време търся един филм, който се разказва за едно момиче което разбира че живее втори живот и започва да се рови в него, иска да разбере каква е била с какво се е занимавала и до колкото помня разбира че е умряла като е паднала в асансьорна шахта. Само това си спомням от филма. Помагайте, благодаря предварително.

35.   Търся филм, гледала съм го преди 10 години някъде,
Разказваше се за едно момиче което отива в някакъв колеж,
Там момчетата организираха някакви партита за посрещането на първокурсниците и за завършвснията. На тия купиня няколко от момчетата напуваха и дрогираха някой момичета и ги изнасилваха. и заснемаха деянията си с камера и после се хвалеха един на друг. и така на един купон(трудно една приятелка или съквартирантка беше я убефи да удът на купона). дрогираха това момиче което играе главна роля и едно от момчетата я изнасили. После тя разбра (не помня дали и беше слаба дрогата и разбираше какво се случва или и казаха) и тя реши да го осъди този. той доста я заплашваше да не го прави. но в крайна сметка тя го осъди. на края филма свършва как махат някакви букви от сградата където правеха купоните. (мисля че пишеше БРАДСТВОТО на английски.

36.   Здравейте, от много време търся един филм, който се разказва за една жена, която е настаняват в лудница. В стаята преди нея е имало друга жена, която е умряла. Тя се опитва да разбере какво е станало с нея. Накрая на филма се оказва че тази лудница с всички хора в нея е въображаема от шизофренията й.

37.   Търся филм, който започваше с една кратка тийнеджърска любовна история, после момчето и момичето се разделят. Всеки поема своя път, но се срещат през годините. Тя става писател, а той-моряк/ или рибар? /. Той се жени, тя остава без брак. Срещите им продължават до смъртта на мъжа. Финала е особено вълнуващ-съпругата на починалия мъж носи писмо на любовницата му от него. На някой нещо да му говори филма?

38.   Търся филм за мъж, който живее с две семейства едновременно; мисля, че е по истински случай

41.   Ето и от мен една гатанка...
Филмът започваше с една руса жена на шезлонг, край басейн. След което филмът се развива няколко години назад, за да ни покажат как е забогатяла. До колкото си спомням, тя и мъжът й се местят да живеят в някаква къща и в нов град. Там жената непрекъснато е преследвана от някакъв мъж. Накрая тя уж при самозащита го убива и поради това и се разминава и не влиза в затвора.
Реално обаче жената не е била жертвата, а тя е тормозила/изнудвала този мъж, но това се разбира чак накрая на филма.

42.   Здравейте,
Търся един филм азиатски беше, главният герой е нещо като бездомник с одърпани и скъсани дрехи, стоеше в поза шпагат на две кошчета за боклук, също така вместо обувки имаше железни такива, беше с дълга коса..само това се сещам за него.
Също търся и едно анимационно филмче, разказваше се за две братчета който имаха състезателни коли играчки(булиди), управляваха ги гласово..
Благодаря предварително!
Поздрави, m1rsy!

43.   До номер 15- филма, който търсиш се казва Пазителите.

46.   Моят забравен филм е за един баща, който разбира, че детето му е болно от тежка болест и от отчаяние отива да живее със семейството си в една дървена къща в природата. Там се опитва да го лекува с някакви билки. Ако някой се сеща за филма, да пише.

47.   Здравейте, търся филм, в който се разказваше за бивш немски офицер, който спасява еврейка, жени се за нея и бягат в Аржентина.

48.   Здравейте Виждам, че тук се търсят филма, та и айде и аз!
Търся филм, в който сюжета е група тийнеджъри създават малък компютър под формата на прожектор с оправляват системата със ръцете си и с ръкавици и с него стават известни, ако някой ми помогне за името ще съм му много благодарен!

49.   Търся драматичен филм. Разказва се за мъж, който е убил приятелят на жена си Антония, (не помня дали тя знаеше). Мъжът има извънбрачно дете, за което не искаше да поеме отговорност... И така ще съм много благодарна, ако някой знае как се казва този филм

50.   Здравейте! От доста време търся един филм жанра му е ужаси. В началото двама приятели отиват в изоставено училище/болница, разглеждат и виждат тяло на жена мислят че е мъртва защото не дишаше но всъщност не е мъртва, гаврят се с нея, тормозят я едно от момчетата я простреля за да умре но тя си остана жива. На края тя се измъкна беше полудяла напълно.. Това си спомням от филма.. някой сеща ли се за заглавието му.

51.   Аз също търся един филм беше екшън филм с жена робот и беше много силна лоша полицайка само това се сещам за филма ако някой се сеща за такъв филм да пише моля ви никой от близките ми не се сеща а много искам да го гледам аз само гледах от филма малка част ама сега искам да го гледам ама не мога да го намеря в google за това питам вас пишете моля ви

52.   Здравейте!Искам и на мен да ми помогне някой,ако може,ще ви бъда много благодарна. Моят филм е може би от 80те години и се разказва за две сестри,едната извършва престъпление при защита и влиза в затвора,но там бива убита,тогава другата сестра прави всичко възможно да влезе в затвора и тогава започва нейното отмъщение.Мисля,че филма се казва,,Кръвно отмъщение",но така не ми излиза нищо и ще се радвам много, ако ми помогнете.

53.   Някой знае ли от кой филм е тази сцена https://youtu.be/YX0_wbNKthY

54.   53,
От сериал със Селин Дион от 1991-Des fleurs sur la neige.

55.   54, благодаря

56.   Здравейте!
Аз търся един филм, не знам от кога е... Гледала съм го като дете.
Това, което помня е следното: спомням си, че бяха полицаи, които отиват по сигнал, но единият го убиват. После става дух или се вселява в друго тяло, не помня.

1-50 от 64