Споделена история от Други

Проблем с Google Play
Здравейте.
От две седмици имам телефон LG optimus L5 II , една вечер докато седях в фейсбук почна да ми се инсталирват приложението КАРТИ, аз ги деинсталирах и ме предупредиха, че ще възникнак някои грешки. Сега когато влизам в Google Play ми пише че спира.. Постоянно ми дава грешка: "Приложението comm. google. process. gapps спря да работи".. Немога да изтеглям клипчета от vbox7 кажете ми какво да правя, на някой да му се е случвало.. ПОМОЩ :))

Коментари

1.   Настройки->Приложения->Нулиране на препочитанията за приложения

2.   Върни заводските настройки на телефона

3.   Фабричен ресет направи или factory reset ако си на ангилйски
Намира се в
setting>>backup and reset >factory data reset> erase sd crd също и кликаш на reset phone
найстройки >>резервни копия и нулиране >>възстановяване на фабричните настройки маркирваш с тик Изтриване на SD карта и рестартиране на телефона и ще се оправи телефона ти

5.   Здравей аз имам един препълнен таблет подариха ми го развален на втора опутреба той беше същия сега ми подариха ZTE blate 3 и той имаше карти но те са от самия телефон, android е творение на google и това не е обикновенно приложение а е приложение на android тоест отначалото е трябвало да го имаш.Сигорно телефона не е оригинален.

6.   на мен ми се случва с някои игри... ама това е друго със сигурност... извинявам се за коментара ми... явно е ненужен

отчаяно момче на 10 години

7.   Хора, от известно време google play не ми се отваря. Винаги когато го отварям, то се затваря пише, , Гугъл Плей приложение спря, , . Какво да правя таблета е нов, този проблем може ли да се премахне.

8.   Рестартирай телефона и ще се оправи, ако не става направи нова регистрация в ГУГЪЛ ПЛЕЙ.

9.   До номер 8 имаш грешна представа .
До автора почисти данните от GPStore и си готов

12.   Имам проблем с гоогле плау , (магазин) .немога да изтегля нищо , показвами. (RPC:S-7:AEC-0) някой знаели защо. Благодаря ви предварително.

13.   Имам проблем с google play постянно не ми дава да тегля нишо. опитах какво ли не и не става ако някой знае нещо да пише

14.   13 - ти трябва да имаш профил там! Аз дори съм си дала номерът на кредитната карта, при AppStore дори е задължително, не помня при Google Play как беше, но може и от това да е

16.   Здравейте! Имам проблем с google play не искаше да тръгва изкарваше ми че нямало мрежов достъп, а всъщност имах интернет. Върнах си фабричните настройки и сега изобщо не иска да ми приеме стария акаунт, също така и не мога да си направя нов. Пиша емайл от сорта на "ssgkowljkfalsj754hfa'' и ми изкарва че това потребителско име е заето. Пробвах всякакви вариянти и не става! :(

18.   http://m.youtube.com/watch?v=PXW0ODpgPtc До номер 12 дано клипчето да ти помогне. Поздрави

19.   И на мен ми е така и незнам как да го оправя пише като вляза в google play грешка в сървъра.

20.   Слушаите помогнете ми с проблема. Услугите за гугъл плей само спират не мога да си вляза в игрите от профила. Кажете как да си го оправя без да губя нивото до което съм стигнал в игрите.

23.   и на мен ми случи това с гугъл услугите, даже телефона не мога да си отключа

24.   Защо на мен често ми пише, , За съжаление Google Play спря "?

26.   При мен YouTube често спира. Каква е причината? Другите приложения са наред

27.   Моля ви помогнете ми,постоянно ми излиза услуги за google play спира многократно????