Споделена история от Други

Ужасно ми е трудно да се справя сама, моля ви за съвет
Моля ви, нуждая се от помощ. Спешно се нуждая от помощ, защото иначе ще полудея. Изнасилиха ме на 25 септември, не казах на никого. И до сега никой не знае. Страх ме е, че вече ще полудея. Уж можех да живея с това, но вече трета вечер сънувам онази вечер и плача,не спирам да плача. Нуждая се от някакъв съвет, моля ви! Ужасно ми е трудно да се справя сама, моля, моля ви за съвет.

Коментари

1.   Център Мария - психотерапия и юридическа помощ за жени, пострадали от насилие
center_maria@abv.bg

2.   Трябва да отидеш на психолог, мило момиче. Той ще ти помогне. Също и на гинеколог , за да види дали не си бременна-не знам колко си голяма. Не си уточнила възраст. Успех ти желая.

3.   Еми кажи на някой, много много добър приятел, или някое отровно животно, а ако си красиво момиче м/у 14 и 17 може и аз да помогна. :)

4.   Номер 3-как може да има изроди като теб. Незадоволен комплексар....

5.   Мило момиче, преди много години това се случи и на мен. Мога да разбера как се чувстваш. Бих те посъветвала да споделиш с родителите си за това, което ти се е случило и заедно да търсите помощ от компетентни лица.

Имаш нужда от психолог, гинеколог и от хората, който обичаш. Не изживявай този кошмар сама! Има вероятност, също така, наистина да си бременна.. не мога, не искам да те посъветвам какво да правиш ако бременността е факт - при мен беше и решението ми не е от най-често срещаните, но няма да навлизам в подоробности.

Ако имаш нужда от нещо, не се колебаи да оставиш координати и ще ти пиша веднага!! Или, пиши на скаип letsburn3. Дръж се, мила! Не си сама, аз съм с теб!

6.   Номер 3, под отровно животно да разбирам, че визираш себе си, нали? Как може да има такива кретени като теб!? Като нямаш какво да кажеш в помощ на момичето, не пиши кретенизми ей така, за спорта!

7.   Сподели с някого - приятелка, родител, близък човек. Съжелявам за това което ти се е случило но трябва да го преодолееш. не позволявай тази случка да те разстрои толкова, че да обърка живота ти.Успех ти желая!

8.   Номер 3 - на майката ти п*тката с извинвние! Егати извратения педал смотан. Никога не см обиждала някой в този сайт, винаги съм давала съвети, но ТИ ме изкара извън нерви, мрасен нещастник! И ако момичето е на възраст от 14 до 17 к'фо бе олигофрен долен? Толкова ли си психясал бе, не виждаш ли, че едно невинно момиче е пострадало и търси помощ, а ти някакав извратен, загорял мухал ще й говориш така! Малее, ако можеше да си ми пред очите аз лично бих те оттървала от безсмисления ти живот говедо такова! И ти ли си изнасилвач, че разсъждаваш така, а ? Ако случайно си такъв или някой такъв чете това в момента искам да кажа следното- Идиоти такива, представете си просто, че имате дъщеря и някой я изнасили! За децата най-много боли, нали? Защото те нямат вина, а страдат! На никой не го пожелавам, но родителите на това момиче ще се почустват точно така!

А сега към авторката: Мила, кажи на родителите си, моля те! Това е начина да се опеавиш, колкото и да ти е трудно, кажи им! Ще видиш след това, че съм била права и успех от все сърце :)

9.   Чувствам се ужасно. Досега не можех да си представя, че докато си празнувам рождения ден и куфеем и купонясваме, може да се случи нещо толкова гадно. Отиди на лекар, не си последният случай няма да му бъдеш и първия.