Споделена история от Други

HTC One, Samsung Galaxy S4 или Apple iPhone 5?
Здравейте!
Вече 4 години ползвам HTC HD2, но не съм особено доволна( а и модела е от 2009г. ) и най-накрая се реших да купя нещо ново. Спряла съм се на моделите HTC One, Samsung Galaxy S4 и iPhone 5. Тъй като не съм особено веща, искам да помоля хора, които са наясно да си кажат мнението. Основно ще изпозлвам телефона за слушане на музика, игри, сърфиране, писане на e-mail, четене на документи и правене на снимки.
Благодаря Ви предварително! :)

Коментари

1.   Най-добре е Glava Prazna 1.0! Ако я овладееш добре и я напълниш музика, филми и най-вече знания, пък и някоя игра ако измислиш да играете с приятелчетата - ще си супер щастлива! А със спестените пари можеш да почерпиш най-близките си или да отидеш на екскурзия в далечна чужбина, което почти се равнява на друга планета!

2.   Аз харесвам S4, въпреки, че и другите два телефона не са по-лоши. Прецени си кое ти е по-важно- бърз процесор, хубава камера, дисплей, престиж... :) Самсунг с4 обединява всичко това в едно.

3.   1, с какво заслужих този ироничен коментар? Просто искам помощ при избора на телефон..

4.   Samsung Galaxy S4

6.   Здрасти,
И аз до няколко дни ще си купувам нов телефон и изборът е между трите, посочени от теб.
От HTC One се отказах. Не е лош като показатели, но за мен е по-скоро мъжки телефон и не го предпочитам.
Iphone 5 също е доста добър, но няма да си го купя.
Спрях се окончателно на Samsung Galaxy S4. За мен това е най-хубавият телефон / чисто визуално/, а и разбрах, че е с най-добрите показатели и параметри на пазара в момента!
До седмица възнамерявам да си взема такъв Samsung, предпочитам да е бял на цвят и дано да оправдае очакванията ми! :-)))

7.   Всички, които са за S4 - махайте се!
Той е прекалено голям. Как ще се побере в джоба и? Аз съм категорично за 5 или One!!!

8.   Номер 1 - много злобно изказване. Остави момичето да си купи нов телефон, пък да го пълни с каквото си иска.

9.   №8, защо да е злобно? Защото не съвпада с твоето мнение ли? И кой е "хванал" момичето и не му позволява да си купи телефон? Да си купи и 10 телефона ако ще, и всеки ден да е с различен. Ама има и други неща в живота. Един ден ще предпочете да не е имала нито един телефон, само и само това и това да не се беше случвало, или да се беше случило... но тогава ще го мисли, защо й е сега.
А всъщност - чудесна работа върши и един телефон от преди 10 години за 20 лева, вярно не хваща 3G, но може пък това да й помогне да общува повече на живо с хората около себе си, и кой знае - може би да е по-добър човек. Не смяташ ли?

11.   Аз ти препоръчвам 1000% да си вземеш S4! Много по-красив, мощен, бърз, по-голям екран, респектен, и iphone 7 няма да има такава камера. Аз ползвам S3 и съм прекалено доволен!

12.   8, не знам какво целиш с коментарите си... И не съм момиче, а семейна жена на 30 г.

13.   Извинявам се, имах предвид номер 1/9. Благодаря на всички останали:)

14.   Само да кажа преди всичко на Номер 7, че Самсунг С4 и HTC ONE са еднакви като големина!! Така.. Значи аз имах същия проблем преди 1 месец. Прочетох всичката информация в интернет относно трите телефона. Кой по-добър, кой по-лош, всичко изчетох. И накрая се спрях на Samsung S4. Купих си го, до последно се чудих накрая си го купих. В момента съм по-доволна отвсякога. Уникално умен и добър телефон. Хяхях все се бъзикам, че е по-умен от мене.. Наистина съм доволна и ти няма да съжаляваш. Не ми се пише с какво точно са ме отказали другите два телефона, дълго е сега, но ти казвам, че с този няма да сбъркаш.

П. С. Не е толкова голям! Ужасно удобен и лек е. С големината нямам никакъв проблем. Момиче съм. Взех си белия вариант и ми харесва ужасно много.

15.   Здравей преди седмица или две, аз също бях решила да си вземам телефон, и също като теб се колебаех между тези 3 модела. Но накрая се отказах и си взех съвсем различен. HTC и Samsung-a са прекалено големи и не лежат добре в ръката, дори се налага да си помагаш с двете. iPhone 5 е по-малък от останалите два модела и лежи доста по добре в ръката. Като характеристики за мен и 3-те модела са добри, който и да избереш няма да сбъркаш, но са прекалено скъпи не мислиш ли? ! Та това е половин кола (мое мнение) казваш че ще го ползваш предимно за сърфиране, музика, снимки.. на пазара има огромен избор от телефони по-нисък клас, с които можеш да си вършиш същата работа. Казваш че си жена на 30 не би ли предпочела с половината пари, които би дала за един от тези телефони да купиш нещо на децата си?

16.   HTC ONE! Изключително доволна съм!

17.   Samsung или HTC, според мен първия

iPhone е боклук

18.   Значи в момента пиша от S4. Имам и 3-те телефона ако търсиш телефон с екстри и глезотиики си земи S4. Ако искаш качество бързина същевременно да ти е лесен и удобен земи iphone. А ако ти тряя боклук си земи HTC One.

Между др. S4 забива от време на време. Препоръчам ти iphone ще можеш да си вършиш всички тея неща дет изброи най - добре! А аз тъй като си падам по последна мода екстри глезотиики и сякви др. Си играя повече с самсунга но не е качествен като айфона между др. Камерата на айфона отстъпва само по режимите инаме картинага е почти еднаква.. самсунга забива по някога :) много се занимавам с тея неща хоби ми е :)

19.   Iphone 5
Samsung S4 е огромен... и забива

20.   Аз от S3 съм доволна, за S4 вече не знам...

21.   Имам Samsung Galaxy S4 от май месец и досега един път не е забил. ;) Препоръчвам него. HTC One също не е зле, но не го харесвам чак толкова. Iphone изобщо не ми харесва. Не за друго, просто аз предпочитам по-голям екран и повече глезотийки, но ако ти не си като мен - Iphone 5 ще ти свърши работа.

22.   Благодаря Ви отново:) Спрях се на Galaxy S4.

24.   Независимо, че вече авторката е избрала нека и аз кажа нещо по въпроса. Истината е, че Айфон отдавна са назад. Камерата е с пренаситени цветове, има ограничени функции и е телефон за гъзария (съжалявам за израза). Битката е между HTC One и С4. Имах възможност да работя и с двата. Парамтрите на С4 са по-добри в отношение процесор и камера. Технологиите не са чак толкова напреднали, че разликата в процесорите да се усеща при работа с устройствата. Вярно е, че камерата на Самсунг е 13 мегапиксела срещу 4 на HTC, но 13 мегапиксела ще ви трябват, ако искате да извадите снимка с размера на кино екран. Напълно достатъчни са 3. 2 МР за снимка на HD телевизор. Моето мнение, че трябва да купите HTC HTC One и С4.. Дизайн(определено не е мъжки), качество при изработката, и невероятни снимки дори през нощта. Вярно е, че няма да правите толкова снимки през нощта, но е хубаво, че можете дори през нощта да снимате добре. Вярно е, че нямафункция с движения с очите да сърфираш в интернет, но на кого изобщо му трябва подобно нещо.
За изброените от авторката неща, които ще прави с телефона си дори и най-евтиния смартфон ще го направи.
Послепис: Не мразя Самсунг(предишния ми телефон е С3 и съм доволна), но мисля, че Onе е по-добрия избор.
Поздрави!

25.   ВСИЧКО САМО НЕ И АЙФОН !!!!

26.   Имам и Самсунг, и iPhone и от вторият съм къде-къде по-доволна - батерията издържа 2 дни поне, на Самсунга БЕЗ да говоря или да го бъзикам - 1 ден. Много по-лесен за обслужване е Айфона App-стора е подреден, всичко функционира добре, но и от Самсунга съм много доволна по принцип, но като имам Айфон гледам, че съм го превърнала в слушалчица - няма база за сравнение
Аз Самсунга го взех, защото много хора ми го хвалиха, но има причина просто да сме на Айфони.

27.   26, ако земеш най-скапания Самсунг и най-хубавия iPhone, сигурно ще е така... Сравнявай машини от един и същи клас по параметри (по цена не - там iPhone ще е къде-къде по-скъп)!