Споделена история от Други

Най-хубавият подарък за мама е?
Здравейте. Майка ми има рожден ден на 26. 08.
Не знам какво да и подаря? Моля да ми помогнете?
Дрехи-има повече от мен
Парфюм-има и то по 10
Букет-попитах я затова тя пък каза какво щяла да прави букета, когато изсъхне. Като казах букет имах в предвид например за 20лв. Голям букет
За бижу не съм сигурна, защото тя почти не носи може колие и обици, но не знам стават малко
Аз мислех да и направя малка торта, но не знам
А ДО КОЛКОТО ДО ПАРИТЕ РАЗПОЛАГАМ С 20, 25ЛВ

ПОМОЩ?

Коментари

1.   Най-добрият подарък е на този ден да получи твоя усмивка, собственоръчно направена картичка с оригинално послание и много любов.
Иначе за 20 лв. по-добре ? купи цвете в саксия - нещо с хубав цвят. Това цвете ще ? напомня за теб. Друго - хубава книга или хубава козметика - шампоан балсам да кажем, но в никакъв случай парфюм - много индивидуално е, а хубавите парфюми са скъпи.

3.   Идеята с тортата е чудесна, помогни й нещо в домакинството.. изненадай я. Не е нужно непременно да е материално, но все пак й вземи цветенце.. всеки обича. И хубав празник от мен :)

4.   Първо нека да ти кажа, че е много, ама много мило това, че искаш да я изненадаш. Най-хубавият подарък за нея си ти - разбира се и това е от ясно по-ясно, но все пак всяко дете иска да подари на майка си и баща си за рождените дни по нещо. Аз по принцип лесно избирам подаръци и за момчета и за момичета трябва само да знам какво харесват информацията, която ти си дала в темата си ми е напълно достатъчна. Значи щом не носи кой знае колко много колиета това отпада. Казваш дрехи си има много - дори и от тебе повече. Колкото до букета нищо не ти пречи да и вземеш изкуствен букет. Сега малко бързам за това ще напиша първите неща, за който се сетя. Може да и направиш нещо ръчно мисля, че тя ще оцени труда ти. Не и взимай снимки за това всеки би се сетил.

И останалото ще допиша пак когато мога. :)

Падналото ангелче :*

5.   Благодаря. Иначе и аз мислех да и купя цвете в саксия. По принцип тя има много цветя вкъщи и мисля да и купя цвете, което я няма например Орхидея?
От автора

6.   Наистина, книга е чудесен избор. Само трябва да помислиш коя би била подходяща. Собственоръчно направена от теб картичка със сигурност ще я трогне. Виж в интернет, ползвай търсачка, има хиляди идеи. Постарай се да е наистина оригинална! А вътре в нея може да сложиш красиво опакован ваучер за 20 лв. Вече много магазини предлагат ваучери, просто се поинтересувай къде край вас има. Нека тя прецени какво да си купи с него.

7.   Ако имате по-добри идеи моля пишете.
Може да и купя нещо друго
От автора

8.   Моята идея е : Направи си хубава засмяна снимка. В единия ъгъл по диагонал напиши красиво с флумастер "обичам те мамо" или " с много обич мамо". Със снимката отиди и купи стояща рамка която да отговаря на формата на снимката и я постави. Рамките ги продават навсякъде и най вече в маг. за цветя. За добро качество няма да ти излезе повече от 15 лв всичко. Ако вземеш и сакссиика с живо цвете -идеално.
Да уточня: моите деца ми направиха такъв подарък който никога няма да забравя. - идеята е тяхна.

9.   Аз на моята майка за рождения й ден и подарих масаж в масажно студио. Масажът струва 20 лева. За осми март и подарих същото, хареса й. Аз направих така: отидох предварително (преди рождения й ден) в едно масажно студио, разглеждах какви масажи предлагат, питаш кой масаж какъв е. Избрах един за 20 лева на гръб за половин час. Казах, че го искам за 17-ти август и че не е за мен. Казах, че е за подарък на майка ми. Казаха ми "Кажи името й". Казах го записаха го в графика и и направиха надписаха малка картичка за рождения ден, в която пишеше, че масажът и е подаръка. :)

10.   Хммм, не знам защо даже някои майки искат подаръци от собствените си деца или имат претенции... моята майка винаги не е искала нищо от мен, на 8ми март, на Коледа, Великден, Имен ден, Рожден ден... питах я какво иска да и взема, тя казваше "Нищо, ти си ми подаръкът, не си хаби парите за мен. Единствено искам да ми подариш една усмивка от теб. ". Даже веднъж, когато и купих рози за 8ми март, бяха букет от рози за 20лв. (тогава тези пари си бяха доста) и нещо, тя ми се скара, но после се разплака от радост. Парите, с които и купих розите бяха джобните ми, а по моето време, говоря за 80-те, джобните ми бяха по левче на ден, с които да си купя една боза и паста или баничка. Лишавах се цял месец от храната, за да й купя розите. За това тя ми се скара, но след 1 минута, най-силната прегръдка на света и водопад от сълзи ме сполетяха. Бог да я прости. Та, идейката ми беше, защо трябва да й подаряваш нещо скъпо? Подари и усмивка, рисунка, цветята от близката поляна. Направи и нещо, не й го купувай. Сигурна съм, че ще се зарадва 100 пъти повече от един скъп подарък като новата чантичка на GUCCI, за което естествено се шегувам. Успех. :)
-DesDemona-

11.   Сладур, най-хубавия и подарък със сигурност си ти самия:) Направи и картичка, нарисувай и нещо, напиши и стихче или пък ако не те бива с римите просто някое разказче за това колко мн я обичаш и държиш на нея. Бъди сигурен, че каквото и да и подариш, щом е от теб няма как да не го хареса и да не и достави радост.

14.   наи добрия подарък на този ден е ... - усмивка,собственоръчно направена картичка от теб самия,цвете в саксия с хубав цвят,хубава книга,хубава козметика,да и направиш торта от теб самия,ваучер от 20лева,засмяна снимка в един ъгъл,рамка за снимката,масаж в масажно студио,букет от рози,една рисунка,чантичка,стихотворение,стихче за да докажеж колко много я обичаш

15.   И аз имам този проблем! Днес е 12, а мама има рожден ден на 18. 02! Имам около 10 лева! Болна съм и немога да изляза от нас! Ръчноо... не мисля! Помогнете ми! Имам много малко време и искам да направя на мама най-хубавият подарък, за да ми се зарадва!

16.   Може да и подариш обици,ръчно направена от теб картичка, даже може с баща ти докато е на работа или я няма да направите заедно тортата за която писа. А ако майка ти обича шапки може да и вземеш една модерна шапка, или модерен шал. Може и една хубава ярка кожена дамска чанта. Пробвай!!! :)

17.   Подари и усмивка.

19.   Какво да дам на мама за Коледа!

20.   Никаи ли няма да каже

21.   моля помогнете ми мама има рожден ден на 20 искам да и подаря нещо но не знам дали ще го хареса пък искам да е изненадам

22.   Отиди на страницата на ,,мънисто,, и й избери подарък под 20лева или отиди в ибей и й избери нещо друго :)

24.   Аз също имам проблем. Незнам какво точно да й подаря. Мислех си да й подаря цвете, но мама не обича цветя. Искам да й подаря бонбони от любимите й, казах на баща ми и той веднага й каза и развали изненадата. Разполагам само с 15 лева. Моля помогнете ми!

25.   може да й подариш някакво хубаво портмоне!!!

28.   Няколко шамара.

29.   Тя си има 2 портомонета. Вчера щях да отида да й купя подарък, но заваля сняг! Всичко отиде по дяволите! ...

30.   Здравей!По добре я питай какво харесва!И какво й трябва!

31.   Да и според мен нещо направено от теб ще и хареса повече.

32.   Вместо да купуваш нещо, направи нещо специално за нея, примерно докато е навън, изчисти къщата или се опитай да приготвиш торта или нещо друго (не е толкова трудно с готови блатове). Пък и да не стане най-великата торта, важен е жестът! За нея това ще е много по-ценно, отколкото да купиш нещо от близкия магазин. Понякога нещо направено от сърце струва много повече и от най-скъпият подарък.

33.   Можеш да направиш някаква красива декорация за стая, например. Аз за всеки рожден ден на мама измислям нещо такова. Можеш също да направиш деня й по-специален-изчисти стаите, измий чиниите, направи вкусна закуска, украси стаята, просто да няма работа. И аз в момента се чудя какво още да направя.

34.   Здравейте майка ми има р. д на 11 и още несъм и купила подарък някакви идеи? Разполагам с 30 лв - мах. 40

35.   Здрaвейте. Мaйкa ми имa рожден ден нa 11ти, a aз още не съм и купилa подaрък някaкви идеи?

36.   Идея:Торта с надпис:обичам те мамо, пожелание, снимка или нещо друго.

37.   Аз и подарих картичка. Тя я от цени.

38.   Майка ми има рожден ден на 24.08 и мисля да и взимам карта за фитнес понеже ми беше споменала, че мисли да ходи ии останалите пари - рози понеже са и любими. Отделно ще и правя торта под формата на сърце.Мисля с букета да я изненадам на работата и. Моят съвет е да помислите дали не ви е споменала нещо, което ще и бъде в полза! Успех!! :))

39.   Аз купих на мама обици

44.   Аз и купих гоблен рамкиран от 21лв

45.   Купи и нещо малко но от сърце да бъде

46.   Моята майка има след два дни рожден ден. Тя се интересува от мода и обича много да си купува дрехи. Аз й купих страхотна рокля от https://caramella-online.com/ , магазинът се намира в Стара Загора на ул. "Гео Милев" 1 . Има много интересни неща, може да разгледаш и да харесаш нещо, ако и твоята майка също обича да си купува дрехи.

47.   46, аз от там си взех бална рокля, наистина има много красиви и изискани рокли.

48.   Аз тази година и купих една малка луксозна книжка "за моята майка". Отвън е с плетени корици, а отвътре е изрисувана много красиво. Съдържа цитати за майката (каква е, какво прави за нас и т. н. ) от известни писатели. Струва под 10 лева. Мама много я хареса. Не знам дали може да се поръча по интернет.

49.   Ето и линк към книжката https://www.orangecenter.bg/malka-knijka-za-mojata-majka-product-15446.html

50.   Моята майка има рожден ден на 23. 08. 2016-тази неделя! Аз и взех едно пухкаво меченце(бяло с малко розово), но реших да питам дали това става? Сутринта на рождения и ден ще стана рано и ще и приготвя много вкусни сиренки, които тя обожава. Ще и ги поднеса с табла в леглото(ще и направя закуска в леглото). После тя ще излезе за малко, а през това време аз ще приготвя една игра с листчета, която е много забавна и с тази игра ще и дам подаръка. А да, замалко да забравя-направила съм и картичка с квилинг и малко камъчета, която ще и дам. Какво ще кажете, харесва ли ви идеята за изненада на мама за рождения и ден??? ...?

51.   Какво да подаря на мама за Коледа

52.   Може да купиш нещо от магазина и да го доукрасиш. Например ако вземеш бяла рамка и да я оцветиш. Или пък медальон. А може и да направиш рисунка с позитивно послание. Просто трябва да помислиш. Например докато пиша този коментар ми дойдоха на ум хиляди идеи! Ако имаш малко време/не можеш да излизаш от вас освен картичка и т. н. можеш да направиш колаж с ваши снимки! Възможностите са хиляди!

53.   Може да и подариш кошница с цветя от разтегателна хартия с тичайки бонбони линдзор.