Споделена история от Други

ЧОВЕШКА ТРАВМА
Кой съм аз, кой е този странен свят. Какво за Бога е това - живот или чудо. Вече минават 24 години от рождението ми, и аз страдах много. Израстнал съм в сиропиталища, имах мечти като всяко едно дете, пеехме много за Юрий Гагарин като деца.
На 3 годишна вазраст майками се разболя и аз бях приет в дом. Растях, ствах все по голям - нямах нито дрехи, нито пари, децата в училище ми се подиграваха, всички те имаха приятелки, а аз не, винаги стоях в ъгалат на учебната стая - там бях незабелязван от никого. Всички знаеха какво е целувка, аз бях вече 8 клас и не бях целунал нито едно момиче.

Вижте това е една малка честичка от живота ми, нося го вътре в себеси много време. И ме боли. Оформям се като мъж и много богат бизнесмен. За съжаляние съм от тези хора, коите не разкриват всичко. Аз видях Йисус Христос. Аз говорих на СЪН С БОГ сякаш бях буден. Аз видях моят АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ. Аз казвам, че тези неща съществуват. Знам, че без него неще имах тази корона на главата си. Живота идва и си отива. Важното с вяра. И аз като всеки човек имам хиляди грехове, но се боря да бъда по- добър и чист. Никога в живота си не съм имал любов. Сълзите винаги са текли и ще течат. Объркан съм и уморен, виждам много материалисти около себеси и аз съжалявам за тях. Лошото е, че любовта е много кратка. Аз спрях да обичам защото и мен никой не ме е обичал.

ОБИЧАМ ХОРАТА, ОБИЧМ ДОБРИТЕ, ОБИЧАМ БОГ, ОБИЧАМ НАЙ- МНОГО ТЕБ, ИЗСТРАДАЛ ПРИЯТЕЛЮ И ПРИЯТЕЛКО. Но за съжеление светът е коварен, населен с лошо повличащ всичко по себе си. НЕКА АКО СИ МЪДАР ЗАМЪЛЧИ, ПОГЛЕДНИ НАГОРЕ И ВИЖ КОЛКО СА МНОГОБРОИНИ ЗВЕЗДИТЕ ,ТОЛКОВА СА И НАШИТЕ НАДЕЖДИ. ВЯРВАЙ В ТОВА!

Коментари

1.   Здравеи много тъжно е това което си написал аз също бях в дом за сираци моята майка също почина, но не се отказах от живота и да обичам хората са материалисти, но не всички са такива. Просто търси любовта и ще я откриеш. Тя не е кратка просто като се нараним веднъж мислим че всички са еднакви и ще ни наранят отново аз съм преживяла много от живота и то повечето случей лоши неша но трябва да сме силни и борбени за да оцелем и да не падаме духом след като ни сполети поредната лошотия.

2.   Много мил човек си! Трябва да има повече хора като теб, които да вярват да обичат а не да гледат тъпите пари и само техните интереси! Пожелавам ти да бъдеш много щастлив, много обичан и преуспял мъж защото го заслужаваш! УСПЕХ!!!!!

3.   Животът винаги е по-труден от колкото си го представяме. Силата да се справяме с него се поражда именно от начина по който оцеляваме. Преживявайки трудните моменти си доказал не само на себе си, че си по-силен от колкото можеш да си представиш, но и на всички останали. Запазвайки топлината в сърцето си, не си наранил друг, въпреки, че ти си бил нараняван многократно. От това по Човешко чувство,не може да има. Радвам се за теб, не защото си преживял всичко това и си оцелял, а защото оцелявайки си ставал все по-прекрасен. :)

4.   ЗДР виждам колко дълго време се мина от написаното. и сега пак чета след толкова години, искам да ви благодаря за всичко и подкрепата ви БЛАГОДАРЯ.