Споделена история от Други

Проблем в училище
Здравейте! Имам проблем с ходенето до тоалетна в училище. Във часовете зо БЕЛ, Математика, Английски и винаги на контролно ми се ходи по голяма нужда сега се притеснявам повече защото след няколко дена почва училище и ще съм 7-ми клас. Моля помогнете ми

Коментари

1.   Голям проблем, голямо нещо. Просто ходи до тоалетна преди часа или стискай.

2.   Да бе. За малка нужда - да, ама за голяма. По голяма се ходи веднъж на един-два дена. Как така пък баш тогава ти се дохожда. Нещо тая история ми се види абсурд.

3.   Твоето е на нервна почва... Просто не яж много преди тези часове...

4.   ами то това най- вероятно е на нервна основа (плюс ускорен метаболизъм) така че най- добре да отидете на лекар с вашите или просто да бъдеш малко по- спокоен и да не ти пука толкова мн когато правиш контролни нормално е да се притесняваш защото си малък а за изпити контролни и прочие трябва тренинг ама чак до такава степен не е нормално затова гледай да се успокоиш но предполагам че това е или внушение (плацебо ефект) което с противоположно внушение може да се поправи самостоятелно или на подсъзнателна (нервна) почва където вече няма как да се контролираш затова най- добре отиди на лекар вместо да чакаш и до влошаваш допълнително ситуацията

5.   Не се тъпчи много! храни се здравословно и не в големи количества. Ще започнеш да ходиш по-рядко до тоалетна и този проблем ще изчезне. Проблема ти е на психическа основа и затова ти се дохожда в тези часове, но ако червата ти не са толкова пълни няма да ти се ходи ;) Правилно хранене и проблема ще изчезне или поне ще намалее.

6.   От Автора до номер 5. Ходих на лекар с наще, казаха че няма проблем и ми казаха да дъвча повече храната и да не ям дюнери и такива работи. Изписа ми едни хапчета но проблема си остана.

7.   Това от притеснение нарича се "Нервен стомах".
Понеже се притесняваш за някое контролно или, че ще те изпитат по нещо. Решението е да се храниш по умерено, да избягваш (бургери, картофки, безалкохолни). Повече плодове и най-важното е да си спокоен. :)

|WhiteAngel|