Споделена история от Други

12 години след Атентатите в САЩ
Добър ден! Минаха 12 години от Атентатите на 11 септември и вече всяка година, на тази дата американските империалисти от Белия Дом и Американското Правителство винаги ни тъпче в главите едно и също- че атентатът над Кулите "Близнаци" и Пентагонът са дело на Ал-Кайда и че те заслужават да бъдат заловени и екзекутирани. Имам известен интерес към тази тема от самия атентат до днешни дни. Отначало тези прояви на тероризъм бяха обект на интерес от моя страна, като отначало реагирах както много други хора- с хаотично мислене по въпроса ЗАЩО? Така и не можах да си отговоря на този въпрос. След реакцията на САЩ след този ужас година след година, когато бомбардираха Ирак, Палестина, Пакистан, Афганистан и Либия (голяма част страни от Средния Изток) и сега когато обсъждат дали да нападнат Сирия, най-сетне всичко си дойде на мястото. Много хора знаят това, което вече и аз самият потвърдих- ТЕЗИ АТЕНТАТИ СА НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛЪЖА, откакто свят светува. Не е ли странно как нация, която е жадна за природни ресурси води война единствено и само с държави, в които "царуват хаос и терор" и същевременно е пълна с природни горива? Има кавички, защото преди отмъщението на Съединените Империалисти на Вашингтон тези страни, които сега са като сметища за трупове, на които и самият Хитлер би завидял, бяха процъфтяващи културни местности със забележителна икономика и мир.
Не е ли странно защо тогавашният президент на САЩ Дж. Буш не реагира ужасен, когато му съобщиха, че кулите са нападнати?
Не е ли странно как точно 10 години след тези събития е заловен лидерът на терористичната организация, след като вече природните ресурси на половината от страните в Средния Изток са източени? Не, никак не е странно. Това се нарича ДЕМОКРАЦИЯ!!! Когато вече всяка година, на тази дата се организира шествие, поради смъртта на 3000 души, които са жертва на нечии интереси и когато запее американският химн, великите политици на "свободната" нация слагат дясната си ръка на сърцето си гордо си мислят: Пак ги наебахме!!

Коментари

1.   Не добър ден, а добро утро! Ти откри Америка - в метафоричния и буквалния смисъл.

2.   Шшшт, бъди спокоен. Не всички сме овце...

3.   Хич ми не е за тъпата Америка, ама изобщо. Ако ще да се избият всичките, пак ми е все тая. Държава без история, култура и никакви ценности, тук - таме хубав рап (и то по-стария). Живеят добре за сметка на другите държави. Искат само войни и разруха. Какво да им харесвам

4.   Три окултни ритуала, които промениха света -- потърсете в гоогле и приятно четене :))

5.   Номер 4, много повече от 3 са. Постоянно се извършват такива.

6.   Ресурсите ще започнат да намаляват сериозно до няколко десетилетия. Интересно ми е, какво ще става тогава?

7.   Номер 5, не подценявай номер 4 :))

9.   Номер 4, ти да не си Н. ???

10.   Авторе, абсолютно вярно е това, което си написал!!

Колкото до Америка, не ми се коментира, и аз съм на мнението на н 3. Ами помислете - 20 години виетнамска война, през което време си изпробваха атомното оръжие в океана... само за това заслужават да бъдат изтрити от лицето на земята... но не сме ние, които да съдим, историята ще ги осъди.

11.   2001 беше прекрасна година за мен в личен аспект и кулите близнаци не могат да я помрачат. Точно през септември 2001 започнах учебната година в един прекрасен клас.