Споделена история от Други

Как изглежда " перфектната " жена за вас?
Хей! Здравейте и честит празник! Понеже не видях такава тема, реших да напиша тази. Имаше някаква подобна тема, където момичетата/жените описваха как изглежда идеалното момче/мъж за тях. Заглавието е подобно на темата за момчетата, но аз съм друг автор :)
Та сега реших да ви питам вас мъже и момчета, как изглежда перфектната жена според вашите представи. Предпочитания всякакви, цвят на очи, коса, слаба, пълничка, крака, висока ли да е или ниска. Може да включите и характер.
Ще е забавно!

Коментари

1.   Напротив, пълно е с такива глупави теми.

2.   Че то си е абсолютно индивидуално. А и любовта не пита. Един мъж може да познава жена, която да е точно според изискванията и жена - пълна противоположност, която обича безумно. Според мен първата, 'перфектната', няма шанс. Ти какво мислиш?

3.   Определено слаба, защото съм слаб и аз - няма да стават пехивански игри. Да е тъмнокоса, а не руса. Да има големи очи (без значение цвета), по възможност да има тръпчинки по бузите, когато се усмихва, да не може да казва "Р", да има остра брадичка. Да е висока м/у 150 и 160 см. Относно характера - да не се ядосва за глупости, да е вярна, или поне като вижда отношение на човека отсреща да е вярна, да е добронамерена и грижовна. Мога да назова една такава с име, но няма да ми помогне особено.... Бъдете щастливи и не бягайте от щастието си хора :)

4.   Ти нямаш ли си друга работа, че спамиш тук с тъпия си статус!?

5.   - Перфектната жена не съществува на тази планета, колкото и да я търсиш. Било то под дърво, камък шубраци, храсти, дупки, дискотеки, бърдаци, кафенета и т. н
Бягай в чужбина. Тук с всяка година кучките стават повече и повече. Зяпнали за пари и нищо повече.
Търси начин да бягаш в чужбина за да създадеш стабилно семейство с жена, която мисли по друг начин различен от този в България. Не те плаша. Има и добри момичета - жени, но докато стигнеш до тях живота ти ще е минал вече и ще си на 38 - 45. А до тогава ще си разорен от всякакви използвачки, лицемерки, кучки и т. н

6.   защо да е глупава а за темата същата която беше за момчета не казвахте такива неща нали... какво толкова съм направила

7.   На който не му харесва, да не чете! Хайде, момчета, пишете, че и на мен ми стана интересно!

8.   Външният вид не е най-важен, но тъй като си питала за него - намирам за привлекателни наистина слаби жени. Такива, които за вас ще са грозно слаби или като скелети, но на мен си ми харесват. С малки гърди. Очите нямат значение. Както и косата, цветът на кожата и т. н. Винаги съм намирал за привлекателни и секси многооо кльощави жени. Това е мое мнение, за това не искам някакви хора да ми пишат после "то е грозноо, една жена тряа да има извивки" и т. н. Не може всички да харесват едно и също :)

9.   НОМЕР 5 АЗ СЪМ ЖЕНААААААА!!!!

НОМЕР 8 Аз не се подигравам на жените за това как изглеждат, не съм такава. Иначе и аз съм слаба и съм ниска и какво. Самата аз имам малки гърди... Голям комлекс ми е. Просто исках да разбера какво харесвате вие момчетата. Какъв е проблемът нито съм обиждала нито нищо...

10.   За мен перфектната жена е тази, която ми се мята на врата всеки път като ме види и ме гледа с онзи страхотен поглед. Може би зеленоок, а може и тъмноок поглед. Останалите неща май не са ми били от голямо значение. Досега са ми се случвали 2 такива, дано да има и още:)

11.   Темата е глупава, пак повтарям. И ако наистина беше потърсила, щеше да видиш, че има много такива - и за мъже и за жени.

12.   Перфектната жена е с разтворени крака и те примамва с бутилка марково уиски :D

13.   Номер 11 аз не смятам, че темата ми е глупава!

14.   Перфектната жена е мила, но не лигава, отстояваща мнението си, но не инатеста, отговорна, но не работохоличка или педантична, сериозна, но и да се отпуска понякога, хубава, но не мис свят (това е по-скоро заради отражението и последствията които дава на останалата част от характера, и армията от ухажори и натрапници, а не защото не харесвам красиви жени :Д), добре сложена, но не дебела, да харесва секса, но да не е пристрастена към него, с желание за развитие и просперитет, но не с нереални, болни амбиции, със средни, стегнати гърди, но не с кравешко виме, голямо, меко дупе, но не 24-инчова плазма, доста светла кожа, но не по граф-дракулски, косата не ме бърка, но да е поддържана, големите топло-кафеви или светли (но не сивкави) очи са бонус.
Изглежда нереално, нали? Ами за всички, с тази мисъл в главата си-В името на темата присъства израза "перфектна жена", а такова животно нема както се казва. Това е тест, на който никой не изкарва 100%, но целта е да се приближиш колкото можеш. Това последното прозвуча сякаш това е универсалната скала, за сведение не мисля така-това е просто моето мнение.
P. S. Темата не е тъпа, и който мисли така е свободен да не чете или пише. Според мен е много важно от време на време да си сверяваме часовниците, особено когато става дума за предпочитанията на някой, на когото искаме да се харесаме. Със всичко написано се опитах доста дебело да намекна, че според мен е важен баланса, който за всеки мъж клони малко или много в едната от двете посоки за всяка от написаните категории.
S. A. D.

15.   Критериите ми за жени, поне що се отнася до външния вид, опира до следните параметри, от най-важен до най-дребен:
- Лъчезарно и усмихнато изражение. Казвам го съвсем сериозно. Не мога да понасям жени, които гледат все едно позират за паспортна снимка през целия си живот.

- Женствено излъчване. Усещането не може да се опише и не знам откъде идва, но е единственото нещо, което ми помага да си обясня защо изпитвам привличане към някои грозновати жени и въобще не поглеждам някои красиви. Шесто чувство? Не знам.

Поставям по-нататък критерии, които описват какво би създало у мен чисто физическо привличане:

- Големи задници и големи бедра. Абе ако ще да е Мис Праска, има ли голям гъз и видя ли я отзад, не мога да отлепя поглед. Ще прозвучи извратено, ама колкото е по-голям гъза, толкова повече ми харесва.

- Червена коса. Винаги ми хваща окото, дори ако си личи, че е боядисана.

- Жени-вамп. Подобно на "goth", но само до определена степен. Черни дрехи - ок, но стигне ли се до тежки черни кубинки, да не говорим за гривни с шипове, пиърсинги и т. н., вече минава чертата. Да не се бърка с "емо".

- Очила. Намирам чар в момичета със зубърски вид.

16.   Моля мъжете да си напишат годините, че да се ориентираме как се движат предпочитанията според възрастта :D

17.   Номер 15 кърти с фетиша към големи гъзове :D
Като гледам и номер 14 обича "голямо, меко дупе"...

Добре бе хора, на мен дупето ми е голям комплекс, нищо, че не е огромно, ама не е и прибрано (правя упражнения за стягане, ама освен повече да стърчи, не се смалява хаха). Винаги завиждам на жените, които имат малки и прибрани дупета. Добре, че има мъже, които оценяват и такива дупета :)

Ж30

18.   Няма перфектни. Тези, които мислят за перфектната са далече от развитието си.

19.   До 13 от 11

http://spodeli.net/3/story-21349.html
http://spodeli.net/15/story-36021.html
http://spodeli.net/3/story-5936.html
http://spodeli.net/7/story-14382.html
http://spodeli.net/4/story-33088.html
http://spodeli.net/4/story-42133.html

... Да продължавам ли?

20.   номер 11 не съм ти искала линкове от други теми... мозък! ако мислиш че с нещо ме поучаваш или съм се засрамила и че съм си казала ох колко съм тъпа защо не потърсих повече. жестоко грешиш!

25.   браво на номер 11 тя/той се е потрудила да намери темите ох горката... не знам как щях да живея ако не беше тя/той....
да благодарим на номер 11 че е намерил/а 6 теми АПЛОДИСМЕНТИ!!!

От авторката поздрав за номер 11

26.   Харесвам интелигентни, усмихнати и амбициозни жени, ЧИСТОПЛЪТНИ. За външността- предпочитам с бяла кожа, светли очи и нормално телосложение.

27.   О, радвам се, че оценяваш труда ми, авторке. Няма защо, пак заповядай.

Поздрави от номер 11

28.   Перфектната жена е чаровна, сладка, мила, грижовна и знае цената си. Обича семейството си и се старае да запази хармонията и душевния мир в дома си. Перфектната жена, не е перфектна, тя просто е истинска и е 100% себе си. Аз пък мисля, че съществуват хора даряващи любов и спокойствие в семейството си, просто по-трудно ги срещаме в живота си.. Но това не значи, че не съществуват. Всеки носи в себе си и положителни и отрицателни черти, но истинските хора си личат отдалече..