Споделена история от Други

Искам да стана певица
Аз съм момиче на 16 и имам една мечта още от малка-искам да стана певица! Но е голям проблем, че нямам финансовата възможност да ходя на уроци по пеене, а много искам да се развивам :(( Също, че не съм в музикално училище, а без да завърша в него няма как да ми се сбъдне мечтата. Друг проблем е, че много малко хора знаят, че мога да пея и те не са ми много близки. Дори най-добрите ми приятелки не знаят! Бях пуснала едно клипче в аск. фм на което пея и бях получила доста добри отзиви :) Но до там... Не мога, просто не мога да се отпусна да пея пред хора. Свива ми се корема, пулса ми се ускорява... :( Не мога да премахна този срам! Пея само като съм сама вкъщи. С нетърпение изчаквам нашите да излязат, за да остана сама и да пея. А повярвайте -музиката е моят живот. Чувствам се свободна. Когато пея, аз изразявам себе си. Олеква ми по някакъв начин, просто музиката е всичко за мен! Мечтая да се развивам и да стана певица. Моля ви, дайте ми някакъв съвет, какво да направя? Нямам пари за уроци, а и съм притеснителна... И в същото време, да пея ми е най-голямата мечта! Много ще съм ви благодарна за съветите! :)

Коментари

1.   В какъв стил?

2.   И аз се чувствам така, обожавам да пея и не се сдържам, но ме е срам. И аз усещам, че това е моя живот и нямам тъпрение наще да ги няма и цял ден съм на караоке, за жалост аз не мога да пея хубаво. Това ме убива и ми е гадно и знам, че няма да стана певица, така че не се отчайвай, таланта си е в теб и все някога ще го покажеш.

4.   Щом ти е мечта, щом искаш и можеш, и наистина имаш талант- действай, бори се! Пробвай в Х- фактор и други такива формати. Пребори се със страха, сценичната треска и други такива. Ако наистина си добра, ще се реализираш.
Успех.

5.   Моят Х- Фактор е в банята.

6.   Тази тема ми се струва измислена. Колко много певци знам, които НЕ са ходели на уроци по пеене и пак си пеят. Има много известни певци, Рияна например, тя не е учила в музикално училище, а е една от най-известните певици. Ако наистина имаш талант, просто някой трябва да те забележи и да ти предложи договор. Но ако си притеснителна и пееш само когато си сама, кажи край на мечтата си.

7.   Аз съм същата. Благодаря ти, че сподели :) В часовете по-музика като изляза да пея, целия клас разчита, че ще се справя добре, но когато се приближа до господина и пияното гласът ми се изменя от притеснение и оплесквам нещата.... В къщи когато пея съм сама в стаята, но изведнъж някой влиза рязко и умирам от срам. Таа олекна ми, че не съм единствената която се панира да пее пред хора. Благодаря ти отново, че сподели и УСПЕХ :) :) :)