Споделена история от Други

Гъделичкане
Обичате ли го? Как ви действа - отпускащо, успокояващо, възбуждащо, влудяващо... Къде най-много ви харесва - по главата, по ръцете, по гърба, по дупето... Колко често ви се случва? Партньора ви знае ли за това, че вие много обичате... и колко често ви удостоява с такова внимание? Колко време издържа да се занимава едностранно с вас? А на вас колко би ви се искало? Вие самите жертвате ли се да го правите? Има ли такива, които ще заявят:"харесва ми много, без да ме възбужда" (изключваме гениталиите от въпроса ;) )? Бихте ли си платили за такова удоволствие? Колко време бихте си "поръчали"? Ако тава е възможно (платеното), звучи ли ви като изневяра в някакъв смисъл? Бихте ли разрешили на партньора си да се възползва от подобни услуги? Ако има специализирано студио (като за масажите да речем)?

Коментари

1.   Аз нямам гъдел :(

5.   А ти защо не се погаделичкаш където трябва и не спреш с тези въпроси и теми тип правим социо проучване?

6.   Нямам гъдел.. ;д
Искам да попитам модераторите защо не публикуват историята ми, пратих я преди месец някъде, проблем ли има? !

Модератор: Историята Ви най-вероятно не е отговаряла на изискванията на сайта. Напишете я отново и опитайте пак!

7.   №5, а ти защо не спреш да се правиш на модератор? ! Защо смяташ, че трябва да се пишат неща, които само ще ти харесват. В крайна сметка кой те кара да четеш тук. Никой не е длъжен да отговаря! Още по-малко на всички въпроси. По принцип на тази тема не се говори изобщо. Дали е въпрос на някакво табу или абсолютно никой не го вълнува - това исках да разбера. Вероятно съм особен екземпляр, с особени нужди, усещания, разбирания. Съжалявам, че се е получило като анкета. Мислех да пиша за себе си след като потръне на някъде разговора. Е, то добре, че не съм писал - тогава точно щях да бъда "разпънат". Тук се споделят всякакви слабости, приумици и издънки. Не очаквах, че една такава тема ще предизвика чак толкова негативна реакция - гледам три поста са прескочени, последното мнение има 9 одобрения до момента. Чудя се само дали и липсващите постове, и "одобренията" не са на един и същи потребител.

8.   НЕ ми харесва :( ужасяващо е/ имам гъдел навсякъде/.

9.   Гъдел, галене, масаж, мачкане, мазохизъм ... Фази, нагласа, възприемане, уважение. Много удобна ориенталска черта - аз съм важният/а? И ... "ама защо?" Ми затова - изкарвам доста пари, имате ги, но що пък да правите такива работи? Е ха сетете се де! Жоке-ер: ами, "защото така ми харесва" и като теб те мързи има и други!

10.   Аз лично много харесвам игра на гъделичкане и дори ми действа доста възбуждащо. Във вида в който го обичам може да е влудяващо и подчиняващо! Много ми допада гъделичкането, когато си прикован за леглото или за някъде, без да можеш да мърдаш.... да си тотално безпомощен. Определено бих си платил, ако има къде да изпълняват такива игри и фантазии, въпреки че съм го практикувал с приятелката ми, но тя не е достатъчно " свирепа " за да ме гъделичка продължително без да спира : ))))

11.   Аз обожавам да гъделичкам, мога да го правя с часове, мога да направя така, че всичко да приключи с колосален оргазъм, доставя ми удоволствие да го правя, възбужда ме, това, че доставям удоволствие, и това, че мога да правя каквото поискам с другия и то по негово желание и позволение, харесвам реакцията на тялото, как се гърчи и извива под норктите, ръце, езика, зъбите и косата ми, стоновете на възбуда, на удоволствие, молбите за още....

12.   Винаги съм мечтал да бъда жестоко гъделичкан от някого. Искам продължителен и силен гъдел без милост до колкото мога да понеса. Без никакви допълнителни сексуални неща, просто гъделичкане. Много ми се иска да намеря някого, който би ме гъделичкал така, само че в България не знам дали има много хора с подобни интереси.

13.   "Без никакви допълнителни сексуални неща"
Точно! Страшно много ми е приятно, без всъщност да получавам сексуална възбуда. Защо ли наистина не се предлага срещу заплащане? Аз самият не бих отказал да изкарам едни 10 - 15 лева за час, да речем... при положение, че бачкам доста здраво за 30 - 40 лева цял ден. Мисля, че по скоро робуваме на предразсъдъци.

14.   Мисля, че това е по-скоро въпрос на лична договрка и желание между двама души, а не на заплащане, на споделяне на обяи интереси и жилания, а възбудата идва именно от това, и то без да се налага специална сексуална стимулация... :)
А колкото до понасянето - винаги може да се дадат 2-3 сецунди/минути за успокояване и да се започне наново, може да продължи часове :)

16.   Хей, привет на всички! Хайде да си направим група във фейса?