Споделена история от Други

Изтриха ми се всички приятели , постове и снимки от Фейсбук
Здравейте. Не знам какво стана с Фейсбука ми, влизам си от телефона и компа, където са ми запазени паролите и не съм ги сменяла, а онзи ден ми дава, че ми е грешна. Добре, пратих си е-майл и я смених, после гледам - дава ми, че и тази на мейла, която пиша е грешна, а не беше. Поправих и това, като си пратих на алтернативния. Дотук добре, всичко се оправи. После на другия ден искам да си влезна пак от телефона, дава ми че паролата на фейса и на е-майла е грешна. Компа ми беше развален и се мъчех да си оправя всичко от телефона, ужас просто. Не знам после какво стана, профила ми изчезна. Пише името ми и няма нищичко, нито снимка, нито нищо, и всичко някакво объркано. Търсих си го в приятелите на приятели - изобщо не излиза, че съществува такъв профил. После на другия ден с приятеля ми успяхме да оправим паролите и всичко и си влезнах в профила и какво да видя - нямам никакви приятели, снимки, постове и инфото в профила - всичко това се е изтрило :( Иначе харесаните странички си седят, но всичко друго се е затрило :( Сега започнах да добавям на ново приятели, но много много много ви моля ако има как да си възстановя старите, както и снимките и постовете, които са изчезнали - кажете ми как!!! :) Много ви моляяя

Коментари

1.   Е, близко е до ума, че са ти хакнали профила, някой ти е влзнал в акаунта и е разбъркал/изтрил всичко. толкова ли е сложно да го озъзнаеш??? Няма как това, че ти е бил развален компа, да рефлектира върху интернет, че да изчезне онлайн информация, нали се сещаш?

2.   От авторката - Не съм казала, че е станало, защото ми беше развален компа. Не знам на кой ще му хрумне да хакне точно моя акаунт - как се хаква? Също така станалото станало.. Кажете ми моля как да си ги възстановя :-)

4.   Да не си разбила някое хакерско сърце?

5.   Фейсбук пази данните ти дори след като си изтриеш профила. Тоест тази информация си седи някъде, но не знам как може да я възстановят. Изпрати им репорт, обясни проблема и попитай какво може да се направи в случая. Мислех, че могат да дават само съвети, но когато излязоха новите емотикони (стикери) всички ги имаха, само моят профил не. След 3 месеца чакане им писах и на другия ден ми ги бяха сложили и в моя чат. Та- не пречи да опиташ.

6.   Някой ти е направил огромна услуга. Фейсбук е най-опасната отрова, която е създавана някога! Трови душевния ти мир от ежедневните интриги на останалите, раздава личните ти данни на всеки търгаш с претенции и казва на всеки желаещ престъпник какво правиш и кога го правиш. По-добре се откажи от акаунта си там вместо да го възстановяваш. Така и така са ти дали начален тласък! :)

7.   Авторката : Еми аз сега си смених мейла на профила и паролите и временно го закрих, само че искам го единствено, за да общувам с хората, които ме интересуват и да знам какво става с тях, защото не са ми всички в града и т. н... Иначе си знам, че е пълен и с глупости, но това няма значение..
Къде трябва да влезна и да цъкна, за да им пиша за проблема си? Кажете стъпка по стъпка :)
Надявам се да може да се възстановят всичките ми неща, които се изтриха.

8.   Можеш да провериш откъде са ти влизали в профила като дадеш на - настройки на профила-сигурност-най-долу пише текущи сесии. Успех!

9.   Най-горната лента, като цъкнеш на това, оприличавам го на болтче- излиза рекламиране; настройки на профила, настройки на сигурността, Изход, И най-отдолу Докладване на проблем. После става на английски- Report a problem- и там пишеш за проблема, вероятно на английски ще трябва да е.

10.   Авторката : Написах репорт, иначе дори и да видя откъде са ми влизали в профила, сега мисля, че направих нужните неща за защита.. По-важно ми е как да си възстановя изчезналите постове, приятели и снимки.. Ако знаете как, много ще се радвам да разбера и аз :)

11.   Здравейте искам да ви попитам дали успяхте да си възстановите фейсбукът снимки, приятели. Тази вечер изведнъж ми изчезна всичко

12.   Не си се сблъсквала с функцията на Уиндоус, която събира в списък иконите на декстопът ти, които икони не си ползвала от много време и те приканва с въпрос с да ги изтриеш от там? Същото е и с Фейсбук със списъкът ти "приятели" с които не си си писала от как си ги добавила в списъкът, защото реално те не са ти никакви приятели, даже може и да не ги познаваш някои, а просто си ги складирала там за хубост и да се правиш на вървежна пред тия, които те познават. Разликата между Фейсбук и Уиндоус е само, че Фейсбук изобщо не пита хора, които пишат "влизнал" вместо влязъл, а директно действа подобаващо с такива.

Чорбаджията на курникът