Споделена история от Други

Споделете действителна смешна история
Идеята на тази тема е всеки, който има желание да сподели истинска и смешна история. Че да се позабавляваме.
Като автор аз ще започна пръв.

Това стана преди около 3-4 години. Излизам аз на вън децата ми са на училище момиче на 14 години и момче на 7 години което е първи клас. И аз излизам тъкмо си взех нова чантичка и да я пробвам. И в нея всичко ключове паспорти ключове за колата и т. н. Вървя си аз на вън, но по едно време се сещам, че съм си забравил телефона в къщи, и решавам да се върна така и така съм на близо, пък няма да се върна на време, защото после щях да взема децата и да излезем на разходка. Жената на работа. А аз бях в отпуск. И вече съм пред вратата, за да си взема телефона, и бъркам в чантичката няма ключове пак да видя няма излязох на вън да видя на всякъде откъдето съм минавал, за да видя ако са паднали да ги взема, но няма. Веднага се връщам в къщи, защото знам ли в кой са попаднали, ей сега ще ме ограбят. И седнах на стълбите пред вратата, и изкарах всичко пак няма, но добре че служебният ми телефон беше останал вътре. И понеже бях в шок веднага звъня на дъщеря ми да се връща, защото само тя имаше втората връзка ключове, а пък училището и е на 1 час от тук с автобус и хваща 2 автобуса даже. Пък синът ми след малко ще трябва да го вземам от училище, пък не мога да оставя апартамента, знам ли къде са ключовете ми. И чакам, чакам. И решавам пак да си бръкна в чантичката. И какво да видя, чантата се скъсала от вътре и ключовете влезли там, а тъкмо в това време дъщеря ми излезе от асансьора. Падна голям смях, поне дъщеря ми беше доволна, защото следващия час имала контролно. И сега пак да се сетя пак ми става смешно пък беше преди толкова години.

Коментари

1.   Пич, да беше сменил поне заглавието? Не те ли досрамя да ми откраднеш историята от Избора на редактора. На всичкото отгоре си взел цитати от моята история. Можеше просто да я напишеш като коментар под моята, ама така нямаше да си оригинален, нали?

2.   Тази история не е смешна :| А, и вече имаше такава тема. Като искаш да се посмееш - има сайтове с вицове...

3.   Аз пък като бях 11 клас, спортиска, баскетбол, волейбол, абе нямаше спорт, който да ми беше непознат, та си купих топка.... Веднъж, се прибрах много бързо, отворих вратата и само пуснах топката... И явно не съм и заключила( това в после го разбрах). Дойде време да се прибирам, че родителите ми щяха да свършват работа, а аз да понаготвя, ам ей на... Гледам вратата отворена, т. е отключена, бутам, ама и някой бута от другата страна... Ред сълзи, ред сополи, веднага в съседката, полиция и хоп, топката се шмугнала зад вратата :D:D:D:D

Поне след тази случка, си бях казала, " ама и ти си една, 180 висока, с яка плесница, пък циври", та после имах друга подобна случка...
Отиваме с една приятелка в апартамента на баба( който е празен) ей така да и го покажа да го огледаме, ама ей на... Пъхам аз ключа, ама не гледам, че няма ключалка.. Бравата разбита а отвътре мъжки гласове. Хвана ме паниката, ако трябва да съм честна, но пък тва си е един вид моя собственост и викам, няма пък ще се бия.. Още се радвам, че ходя с тежки чанти, като " куфари, и че ни няма нищо...

4.   Преди някъде месец реших да спя на дивана в хола, а не в стаята си. А майка ми на сутринта ми каза, че здравата се е уплашила, мислела ме е за крадец, отива и гледа - а, дъщеря ѝ! Голям смях падна.