Споделена история от Други

Проблем с татуировка
Здравейте преди 16-17 дена си направих татус на ръката в среден размер. На третия ден започна да се бели и на седмия смятах че е готов защото така изглеждаше НО преди малко като го докосвах усетих че на едно място сякаш има останало излишно мастило изпъкнало е изглежда по черно и сякаш не се е обелило но преди сякаш не беше така дали не е от нещо друго ? някой ако има опит да сподели мнение моля.

Коментари

1.   Не смятам, че има проблем. С моята tattoo стана по същия начин малко след като я направих. Сега всичко е наред. Нищо притеснително!

2.   моята татуировка пускаше мастило 1-2 дни, след това продължи да пада мастило и след седмица се обели. направих си я преди малко повече от 4 седмици и не съм забелязала в момента да имам още мастило за белене. възможно е ако мастилото, за което говориш, да е вкарано по-повърхностно или да си разчесал татуса някой път докато още е заздравявал, но според мен си е нормално още да има малко

3.   Не се притеснявай. Няма нищо притеснително, явно още не се е обелило. Аз имам татуировка на ръката (надпис и то големичък) и стана същото, но след някой друг ден ми се оправи :)

4.   Направих си татуировка преди 2 седмици и все още не се бели.
Според вас това нормално ли е?

5.   Качеството на татуировката зависи и от правилната грижа. Най-правилно е да се използват професионално продукти разработени точно за тази цел - помагат на бързото оздравяване, запазват цвета и задържат мастилото и предпазват. От скоро на българския пазар се предлага пълна гама от продукти за грижа за татуировки. Може да ги погледнете тук https://www.procare.bg/
Марката е американска и продуктите за първокачествени с милиони доволни клиенти в цял свят. Не забравяйте, че правилната грижа ще запази в идеален вид вашата татуировка!