Споделена история от Други

Усещат ли кучетата пияните хора?
Според вас кучетата усещат ли пияните хора? Когато мъжът ми се прибира и отвори вратата кучето винаги тича към нея да му върти опашка. Но като е пиян кучето го подушва и подвива опашката, отива в някой ъгъл и почва да ръмжи. А мъжа ми му вика - Марш куче мръсно и ти си като оная уруспия жена ми.
Какво мислите, дали кучето усеща, че е пиян?

Коментари

1.   Определено животните усещат намеренията и състоянията на хората. А последното изречение няма да го коментирам.

2.   Ти сериозно ли?

3.   Абе аз мисля , че трябва да се притесняваш на отношението му към теб . не на кучето.

4.   Разбира се че усеща. Кучетата имат обоняние и то доста по силно от твоето. След като някълко пъти е нахокано и хокането е свързано с миризвата на акохол, то кучето си знае, че мирише ли на алкохол значи вероятно ще го хокат.
Но не виждам смисъл да питаш за кучето, след като ти си наричана "уруспия"?

5.   Това ли те притеснява, дали кучетата усещат пияните хора :D ?

6.   Мисля, че трябва да си намериш нов мъж. И съм съвсем сериозна.

7.   Защо въобще си с мъж, който се напива и това май се случва доста често? Зарежи го тоя алкохолик!

8.   Хаха това ме разби... направо класика.. Пиянката се прибира и почва да се разпорежда.. Салатката направи ли? Ракийката сипа ли?
Кво да ти кажа.. Кучетата не знам дали усещат с ясновидство кой е пиян, но със сигурност усещат мириса на джибра и спирт и явно реагират според това какво ги чака след като усетят тази миризма..
Явно и теб те чака същото, щом мъжът ти те нарича уруспия..
Пък и ти явно си такава, щом си траеш :)

9.   Не знам, но по-важно е отношението към теб и нещата, които е казал... които не са в реда на нормалното... зависи пък и за какво ги е казал тези убиди.

10.   К'ва е тази глупост? Някой май си прави шегички тук, но гледам бая хора са се вързали....

11.   Заеби кучето ти... Бягай по-далече от тоя мъж щом има такова отношение към тебе!

12.   Aвторката:
1. Последното изречение е "Какво мислите, дали кучето усеща, че е пиян? " Какво му е, защо да не го коментираш?
2. Да, сериозна съм.
3. Аз не се притеснявам за отношението на кучето, но се зачудих и реших да питам тук.
4. Питам за кучето, защото ми е интересно дали има някакви изследвания и доказателства по този въпрос.
5. Не ме притеснява, а ми е интересно просто.
6 и 7 Защо?
8. Каква съм нещо не разбрах?
9. Не моето, на кучето ми е интересно отношението, аккво мислиш?

13.   Ти си или някаква изтръпнала, или си правиш бъзик с нас. Хората ти викат "бягай от този мъж", ти им викаш "защо"?? !! Ама ти сериозно ли? Как защо? От "мъж", който казва подобно нещо на жена си и който пие толкова, какво очакваш? Щастлива ли си с него? Мислиш ли, че заслужаваш такова отношение? Ти си се хванала за това куче, вместо да си задаваш важните въпроси. Сериозно ли не ти пречи да те наричат "уруспия"? Явно не ти е проблем, щом единственият въпрос, който възниква в главата ти, е дали кучето усеща?

Ако все още се правиш на ударена, вече ще съм 100% сигурен, че си правиш бъзик с тази измислена история.

14.   От номер 6 до Авторката - ми защото моето момиче, един мъж, който когато е пиян и в това си състояние те нарича уруспия не е никакъв мъж. Не знам с какви мъже си свикнала, но за мен не си по-стока от него, щом не виждаш нищо нередно. Кучето явно е много по навътре в нещата от теб. А щом и се свива и ръмжи, значи нищо добро не е видяло от мъжа ти, когато е пиян. Най-вероятно е усетило шутовете му. Мога да ти развивам теории за това, как насилието се почва от животните и се продължава към хората, но едва ли ще има смисъл. Освен ако не си някой трол ( в което съм почти убедена) тогава нещата са ясни :). Ако нещо не си разбрала от отговора ми мога да бъда и по-изчерпателна.

15.   Авторката - ама вие не сте разбрали правилно, той не ми е мъж, а любовник. Той на жена си казва уруспия, с мен не се дръжи толкова зле.

16.   За да ви докажа, че авторката не е в час забележете"

copy-paste от отг. 15
''Авторката - ама вие не сте разбрали правилно, той не ми е мъж, а любовник. Той на жена си казва уруспия, с мен не се дръжи толкова зле. ''

copy-paste от темата:
"А мъжа ми му вика - Марш куче мръсно и ти си като оная уруспия жена ми. "

Последно уруспия ли си или не?

18.   Кучето заема защитна поза, защото вече знае какво "носи" миризмата на алкохол. Знае, какво ще се случи у дома. Умно ти е кучето!