Споделена история от Други

Пожелание...
Здравйте на всички!! Не съм тук сега да се оплаквам от живота.
Искам да пожелая от сърце на всички българи, да са живи и здрави. Нека новата година бъде по благоприятна за нас! Да бъдем по-силни, по-смели и да не се предаваме. Ние сме една малка, но прекрасна нация и държава!
Весело посрещане на Новата година!! Както се казва УМНАТА ;). И нека Бог бди над всички нас!!

Коментари

1.   И нека всеки един от нас , когато часовника покаже 00:00 ч. да си пожелае нещо лично за себе си. Весело изкарване на всички!

2.   Амин :))

3.   Благодаря, но изобщо не сме хубава нация!

4.   От Автора към номер 3: аз много обичам Родината си и се гордея, че съм българка. Може да не сме постигнали като цяло много, но за мен България е едно от най-скъпите ми неща!

5.   Аз съм ном. 3. Да, България е хубава като страна, но ние като народ не сме стока. За да разбереш какъв е един народ - виж онова, на което се възищава. Еми...масово българите се възхищаваме на чалгари и всякакъв род убитаци....Абе кофти народ в хубава страна.

6.   Авторката: Да вярно е и това, спор няма. Всеки човек си има гледна точка ;)

7.   Да,но там е работата, че пропадаме като нация. Българите не разждат. Ако родят, раждат едно-две деца, който не са достатъчни за приръста на населението. А циганите и турците, тия който са заживели тук и не им пука за България... Приказват си на турски на всякъде, раждат на поразия, всички помощи отиват за тях, крадът и т.н. Ще станат повече от НАС и НАС няма да ни има като нация!!!

Много съжелявам за силните думи, не искам да обидя никого, но ако те бяха БЪЛГАРИ щяха да си говорят на български или поне на обществените места. И имат претенции...

Извинете, но се намирате в чужда държава, не трябва ние да се съобразяваме с вас, а вие с нас! Като си искате турските новини, турските серали, да почивате на турските празници еми... да ви покажа пътя за ТУРЦИЯ??? Вместо да искате помощи за щяло и нещяло, можете да искате пари за билети за там. Стига сте се излагали и вижте истината в очите.

Знам, че ще бъда много оплюван, но не ме интересува. Всеки може да изрази собственото си мнение. Пак се извинявам на тези който се обиждат.
Чао

8.   Да сме живи и здрави...

9.   С най-добри и искрени пожелания към всички! Поздравявам авторката и желая от сърце на всички здраве, мир и любов!

На №3 пожелавам да не се отчайва, ако се огледа около себе си ще открие и добри хора.
Smile

10.   Истината не бива да обижда никого, номер 7. Абсолютно си прав и не се извинявай!!! То и Славейков го е казал, че не сме народ, а мърша. Докато сме такива овчедушковци, ще ни тъпчат. Като се превърнем в малцинство, ще започнем да съдим циганите за нарушаване на правата ни в Страсбург !