Споделена история от Други

Най-голямата трагедия
Много ми е трудно да започна......
Това се случи ден преди Новата 2010 Година... :(
Прибирам се вкъщи 2 дни след Новата Година и научавам, че моята първа ЛЮБОВ и най-добрият ми приятел е загинал!

Всички около мен мълчаха в продължение на 4 дни..,докато накрая ми разказаха,4е той се е самоубил по жесток начин!!!!!

Оставил е прощално писмо и е описал причината- неговата сегашна приятелка(Павлина от Чепинци),която го изоставя заради злата си майка..Тази жена съсипа техните взаимоотношения още от самото начало на връзката им...Тя постоянно заплашваше дъщеря си,че ще се отречат от нея,пренебрегваше чувствата и на двамата!!!!

Павлина,уж умно момиче,учещо в НБУ,имаща всичко ,освен любовта на ЛЮБО(Нови Хан)...се вслушваше в лошата си майка..

Даваше само напразни надежди на ЛЮБО,той правеше и невъзможното,за да бъде с нея..Тя беше като принцеса..Той плачеше за нея като малко дете с разбито сърце..Имаха прекрасна връзка,докато глупавото момиче не го изостави преди празниците,докато не се намеси и злата й майка..:(

Не знам от къде е намерил смелост,за да сложи край на живота си-24г...След 3 седмици щеше да празнува рожденият си ден на 27.01.2010...Отиде си твърде нелепо,причини едНа огромна трагедия на семейството си,на приятелите и всички близки...Той беше невероятно добър,помагаше на всеки, умен, чаровен и млад.....

Ето, че неговата мъчителна любов го съсипа..
Сега да видим Павлина как ще се чувства, ще има ли смелост да живее смело напред?! Дори не дойде на погребението му......Безсрамница е и 'прекрасната ' й майка!!!

ЛЮБО, ще живееш винаги в сърцата ни!!!Ти си най-прекрасният човек на тази Земя!!! пОКЛОН ПРЕ СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ!!!

Коментари

1.   Много жалко....
Но някак не мога да оправдая момчето за постъпката му. Каквато и любов да е изпитвал, жестоко е да причиниш такава мъка на близките си, а и на любимата. За любовта трябва да се бориш.
Кого наказва? Във всеки случай на ''злобната'' майка, а близките си, които нямат вина. Жестоко е. Неслучайно Ванга казва, че самоубийците страдат в отвъдното в нещо като собствен ад, за да изплатят мъката, която са прич1инили.

2.   Не знам просто какво да ти кажа :( Моите съболезнования и Поклон Пред Светлата Му Памет!!

3.   А аз бих казала - мили млади хора,никой не заслужава да умре по такъв начин! Бъдете силни, в живота не всичко е песен и винаги след тъмнината идва и светлина! Борете се за нея, бъдете силни, мислете за най-близките ви хора, нима те заслужават тази невероятна и вечна болка която може да им причините! Живейте, самоубийството наистина е грях и никой не заслужава да си отиде по този начин. Една майка.

5.   Съжалявам за загубата ти!Лека му пръст.