Споделена история от Други

Каква трябва да е идеалната жена?
Младо момиче съм и търся различни гледни точки, нямам опит не знам как да се справям с проблемите си..
Имам един въпрос - каква трябва да е идеалната жена?
Моля ви, да оствяте възраст след поста си, за да се ориентирам ! И нека жените се включат, ще съм МНОГО благодарна!

Коментари

1.   Според моето мнение ( на 14 годишна тийнейджърка )
Една жена трябва да е добра и мила, да е възпитана и да не е вулгарна. Да не проявява агресия, да не изпада в депресия а да решава проблемите си съвестно.

Винаги да има лъч надежда в сърцето си, да раздава любовта си на точните хора.
Да уважава и обича приятелите си, да се отнася с уважение към непознатите и да бъде любезна.
Колкото и красива,сексапилна и мила да изглежда като невинно котенце, да умее да отстоява позицията си и да е справедлива.

И все пак, всяка една жена си има нейните качества и неща , които я правят уникална !

И.И.И

2.   Идеална жена няма!

4.   Няма идеални хора! За всеки един човек идеалът за жена или мъж е различен. Всеки човек е уникален сам за себе си със своите хубави качества и със своите недостатъци.41

5.   Идеална жена _такава няма.най_важен е ваншния вид:и сащо така начина на общуване

6.   Идеалната жена трябва да е: Домакиня в къщи, дама в обществото и к..ва в леглото. За съжеление при мен обикновенно са: Дама в къщи, домакиня в леглото и курва в обществото.
Мъж 26

7.   Идеални хора и неща НЯМА

8.   Идеална жена има точно толкова, колкото и идеален мъж, т.е. НЯМА. №6, ако е домакиня в къщи, няма да и остане време за другото :D

9.   Да е с добро сърце, това е най-важното

10.   Добре де .. красотата и сексапила, за да е представителна в обществото?
или уменията да се грижи за семейството си и да домакинства?
или да прави нестандартен секс и да те възбужда за минута?
или да може да водите тричасови дискусии на всякакви теми?

11.   На външен вид като Пенелопе Круз!

12.   Понеже идеалът за жена на всеки мъж е различен, понятието "идеална жена" е много относително. Няма как да има дефиниция за това.

Но понеже друго искаш да чуеш, ще ти кажа друго - добрата жена е добър човек, загрижена е за семейството си, добър родител и възпитател, подкрепяща, вярна и любяща съпруга, изискана дама в обществото, отговорна и добра в работата си и... мисля, че това стига.

13.   21. MЪжете сме по презумпция комплексари. Едва ли мацката ще открие лесно мъж, който не се плаши вътрешно, че няма да и насмогне и няма да я погне с болезнена ревност. Хем не можем, хем не даваме. Това сме ние -като вица за шопа. "Мое да не моем да издем цел вагон ябълки, ама че ги наапем, та друг да не еде!". Искаме жените да са като авторката -"мечти", обаче ако са, ги наричаме как ли не. И как тогава мацките да не се пазят от нашите комплекси?
полезен:
22. Предпочитам жена ми да може да сготви една манджа и да се грижи за дома си, пред това да е много активна в леглото. Ако ръцете са и заврени сещаш се къде, не е много жена-мечта
полезен:
23. А, ако хем готви, хем е тигрица? Стиска ли ти да си до такава жена?
полезен:
24. E такова животно няма ! или ще е зле в лглото или няма да мие чинии за да не си счупи ноктите..
Авторката, имаш ли нижда от помощ, с удоволствие бих помогнал?

14.   Мъжете не търсят идеална жена, а удобна

15.   Идеалната жена трябва да е умна, забавна, шантава, естествена, усмихната. Не трябва да е вулгарна, не трябва да е и превзета. Да е еднакво красива и с висок ток и с кецове. Да обича животните и да умее да изненадва.

Лина, 23

16.   Да има характер и да знае какво иска. Разбира се, за теб е важно преди всичко да бъдеш себе си. Ако наложиш "идеалната жена" върху своя характер ще изгубиш собствения си чар.
Ралф

17.   Да е като блага ракия - мека, но да насища.
да се държи по-добре от колкото изглежда.
да изглежда по-добре от колкото си мисли.
да мисли по-добре от мен и да ми е спътник в живота.
да е вярна и да ме обича.
всъщност май последното стига, ако знам, че една жена ме обича на сто % бих прекарал дните си с нея. Ако знам, че няма да ми изневери, няма да ме третира зле, ще дава всичко от себе си, пак бих бил доволен. ама такива жени няма..

18.   17-и номер, а не искаш ли да те носи и на ръце? Тогава за какво си й?

19.   Да, май идеални хора няма,бъди себе си, стреми се да си позитивна и оптимистично настроена личност,тогава нещата са и по-лесни. Ж.45

20.   Идеални хора няма, това е повече от ясно.
Но с времето разбрах, че за един мъж, идеалната жена е тази, която му играе по свирката.
Ако искаш да се харесваш на мъжете, дръж се като тях.
Ако искаш да се харесваш на жените, просто бъди искрена.
Няма обаче начин да се харесваш и на едните, и на другире-поравно :)
момиче-20г

21.   Aз съм този, който да дава сигурност, спокойсвие и любов. Правя чдеса, ако жената до мен знае как да ме провокира. Чудеса!

22.   Да е красива и да е умна с чувство за хумор и да има пари.
да прави секс поне 4 пъти в седмицата и да знае ужасно много пози.
и да готви не е лошо ама не държа

23.   Всеки човек без комплекси и натрапчиви страхове е сам по себе си идеален и уникален. "Шерше ла фам"

24.   Какъв въпрос само! Идеалната жена е абстрактно понятие.Тази,която е идеална за мен,може да е антиидеал за друг,а тази,която на него му харесва,да не допада на трети.Основните ми искания към жените се свеждат до това да са умни(не чак професори,но да може да се говори с тях за нещо различно от дрешки, обувки и козметички),романтични и с чувство за хумор(какъвто съм и аз самия).Останалото е с второстепенна роля.
М,22

25.   24, а визията и привличането, желанието и химията помежду ви?

26.   35 ЖЕНАТА ПРЕДИ ВСИЧКО ТРЯБВА ДА Е ДАМА!

27.   "Идеална жена", много силно казано. Няма идеални хора.
Една жена за един може да е идеална и адски секси, хубава. Друг тази жена, дори не би я забелязал. Трети ще каже горе долу.
Хората са различни, и за всеки човек идеалът е индивидуален.
Една дама"Истинска жена"Трябва да бъде себе си, да не подръжава на никоя. Една дама трябва да е дама! Да се позитивна и самоуверена личност. Походката и жестовете са от голямо значение за една жена. Физически както казах ще се повторя, Всеки е индивидуален. Един го привлича един тип жена, друг други тип.

28.   Бъди себе си, отстоявай се, не се опитвай да се харесваш, нека да се молят ти да ги забележиш.
Идеалната жена е на всеки мъж-жената, всеки човек си има качества и недостатъци, въпхроса е партньора ти да те обича и приема с тях.
Недостатъците ни ни правят различни и уникални. Бъди себе си и вярвай в себе си.
~рамона~ 24

29.   Комуникативна - да е способна да изразява себе си и какви проблеми я мъчат.
Рационална и с реалистичен възглед - да може да мисли трезво и конструктивно.
Изразителна и с чувство за хумор - защото "Усмивката - със свойта нишка лека, човека тя привързва към човека! "... и превъзхожда и най-добрия грим, сложен обаче върху дървено лице.

Имаше едно момиче в университета, което притежаваше тези качества - които важат еднакво за всеки човек, между другото, независимо от пола. Независимо от некрасивото лице, кривите зъби и съвсем обикновената фигура, аз се влюбих!

-- мъж на 26.

30.   Подкрепям номер 27... За един една жена може да е перфектна а за друг да не вижда нищо хубаво в нея. Хората са различни, както и вкусовете и характерите.. Както примерно една жена минава варвят двама приятели единият примерно казва леле брат виж ква мацка жестока е.. а другият да каже тая ли не ми харесва кво и хареса... Хората сме различни един едно харесва друг друго. Затова има блондинки, брюнетки, червенокоски, дългокоси, късокоси:D, високи, ниски, средни, пълни, слаби, нормални, с малки дупета, с големи дупета, с силикон, без силикон, трътлести, стройни.... и т. н...!! Всяка жена една вселена..