Споделена история от Други

Къде отидоха жените?
Пиша това в отговор на една друга подобна тема.
Българския жени са наперени, за тях мъжете са по-низши същества. Нашите моми обичат да си клюкарстват помежду си и да обсъждат и оплюват околните хора.

Българската жена мисли, че за мъжа секса е от най-висока важност, а за жената това е едно мъчение, при което мъжете си правят кефа, а нежните им половинки изживяват адски мъчения. Точно и за това жените си мислят, че секса с тях граничи по важност с нобелова награда и едва ли не трябва един мъж да е богопомазан, за да има полов контакт с българската жена.

Нашите скъпи сънароднички винаги се обличат в крак с най-актуалните модни икони и използват тонове грим. За тях да се обличаш като к*рва е страшно модерно и това им дава самочувствие до стратосферата.

За българката жена един мъж винаги трябва прилича на модел или най-малкото на актьор от любим филм. Всеки български мъж неприличащ поне малко на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм трябва да има поне част от финансовите възможности на гореизброените, за да впечатли жените.
В следствие на това между такъв мъж и една нашенка няма любов, а им един вид "платена любов" или с други думи секс за пари, или в краен случай курварство.
Жената се престува, че и е адски приятно с дадения индивид и че го обича, докато му празни портфейла и банковата сметка.
Поздрави!

Aвтор: едно обикновенно българско момче

Коментари

1.   всъщност, много лоши неща може да изброим и за двата пола. икой не обръща внимание точно на многобройната група от "обикновени мимичета и момчета", които търсят само малко обич и спокойствие..
едно обикновено българско момиче

2.   Много си прав ! Има и изключения, но - изключения !
Друго нормално момче

3.   Прав си...и то доста.
Имам чувството, че нищо истинско не остана вече в тоя свят.
Защо за повечето хора всичко е секс, пари и слава?
Около това ли се върти живота?Това ли е истинското?
В тоя ред на мисли, не може да се критикува само единият от двата пола.
И мъжете и жените, станаха твърде арогантни, материални и лицемерни.
Не е до пола, а до човека... Измет има и винаги ще има!
Трагичен е не факта, че всичко се случва, трагичното е , че го осъзнаваме в една по-горна възраст...само че тогава вече няма смиъл.

4.   Да прав си .. и аз няма да го оспорвам. Ще кажа само, че и вие мъжете си имате лоши черти, но както и да е. Обачее, има и жени които търсят друго, които са искренни и чисти, които желаят любовта и нежността пред ПРОСТО секса, които ценят вътрешността, а не опаковката, за които парите и материалното положение не са важни, те желаят просто да са щастливи... рядкост са което е адски жалко.
Тенденцията сега е просто да си к*рвата, на незнам си кой мафиот, с 3 тона грим и маркови дрехи ... с вирнат нос до небесата .. дано някои ден тези жени се осъзнаят. Аз също съм жена .. и това поведение ми е адски противно ;хХ
едно нормално момиче ;)

5.   Не знам ти в какви среди се движиш, но аз ще ти дам друго мнение от позицията на обикновено българско момиче. Ние ходим на работа по 10 часа на ден, образоваме се , стараем се да изглеждаме добре, а в малкото свободно време искаме да се забавляваме. За голяма изненада обаче повечето момчета искат да пият бира и да играят карти с приятели, вместо да излизат с гаджетата си.

6.   Всеки е "нормално момче/момиче" ,а останалия свят
са покварени(пари,секс,чалга).

П.С.Кавичките значат нещо.

7.   Нека не разделяме хората на полове.

8.   Какво искате вие мъжете от нас жените не мога да разбера!? При вас важи принципа: "Защо е смотана, защо е наконтена" Аз не знам как може да ви се угоди на вас и за това отдавна съм спряла да се водя по акъла ви.

9.   Вярно е че по-голяма част от жените и момичетата в днешно време са материалистки, но моля ви се вие ги изкарахте всички под един общ знаменател.
Не мога да разбера защо с ,,българската жена,, означавате точно момичетата и жените, които търсят само материалното.

А забравихте ли, че има и нормални момичета, които търсят само обич и взаимно уважение ?
Тези момичета трябва да ги наричате ,,българските жени,, , а не материалистките.

Другото което е и мъжете не са цвете за мирисане...
Ако започна да изброявам вашите минуси какво правим тогава?

И при двата пола има плюсове и минуси, въпросът не е само да седим и да се оплакваме колко лошо е това и онова...

Доста голяма част от българките започнаха да се държат надуто не заради някой друг, а именно заради вас мъже.
Сега знам, че ще ми се нахвърлите, но е истина.
Вие сте тези,които:

1.Оплаквате се, че повечето момичета се обличат като леки жени, но когато мине някоя мадама с къса пола доста голяма част от вас не могат да отлепят очи от нея дълго време. А когато едно нормално облечено момиче, интелигентно и възпитано мине покрай вас все едно сте минали покрай пътен знак. Как да се почувстваме ние тогава?

2.Оплаквате се, че жените са с вас само заради парите ви.
Добре де, но когато едно свестно момиче е с вас и ви разкрие за това как търси мъж, който да и дава закрила и спокойствие голяма част от вас казват:
Не чакай принца на бял кон - той не съществува!

Лично на мен ми прави впечатление, че голям процент от българските мъже са загубили каквото и да било кавалерско държание.
Лично аз бих се впечатлила от мъже с кавалерско поведение, а не от някой ,,фешън пич,, , който разчита на колите на баща си и парите на майка си.

Та да се върна на това, което казват повечето от вас :
Не чакай принца на бял кон - той не съществува!
Аз искам от един мъж просто да ме изслуша в труден момент, да ми каже когато греша, да ме разсмее, дори когато ми се плаче и най-важното ДА МЕ УВАЖАВА!
ВСЕ НЕИЗПЪЛНИМИ НЕЩА...

Така че мили кавалери, ако още има такива - не слагайте всички жени под общ знаменател!

Извинявам се ако съм допуснала грешки!

Едно момиче, което търси ,,все неизпълними неща,, ...

10.   Да чалгата превзе България и сега е на мода,но всичко е временно и ще отмине. И без това на всички вече им писна да гледат цици,руси коси,големи дЖуки и мазни задници.

Виж са това,че сигурно тези момичета които познаваш са с тонове грим и най-модно облечени не значи,че всички са такива. Случайно попаднах на товята история,но веднага ще те успокоя, и ще ти дам като пример себе си. Примерно аз стрелям с пистолет,гледам формула и мачове,обичам да пия бира и не слушам чалга и повечето ми приятели са мъже ..

Ходя на токчета,слагам по малко грим и гледам да се обличам що годе добре,но пък да си призная сигурно от страни приличам и аз да чалгарка. Всички сме толкова еднакв,че за това си се объркал .. Но все още има и свесни момичета! Не ни слагай всички под общ знаменател ;)

11.   Драги мадами.Тука сме се събрали все хора с проблеми, или разочаровани от дадена връзка или просто искащи да споделят нещо.

Дотук чета мнения на жени, които все се цепят от групата за която съм писал в началото.Всичките търсите разбиране, кавалер, които да ви изслушва и тн.Да ама в една реална ситуация никога не усещате колко повърхностни сте.Или поне една огромна част от вас определя мъжът само с един поглед.

Няма защо да криете, че харесвате привлекателни мъже, така както и мъжете харесваме хубави жени.Но да казвате, едва ли не че за вас най-важното е той да е "кавалер и да ме изслушва" е някак странно.

Един друг аспект към които ще се насоча е този, че жените харесват "лоши момчета".Естествено това си е въпрос на избор, но ми е смешно като видя действително красиво момиче да се влачи с някакъв идиот, на които речника му се изчерпва с няколко псувни и заплахи за физическа саморазправа.И тогава.. тогава ми става ясно, че въпросната красавица е тъпаа.А дадения пример отлично оборва едно от горните твърдения, че ХАРЕСВАТЕ КАВАЛЕРИ.
Ами мацки, като харесвате кавалери защо повечето от вас ходят с НЕГРАМОТНИ идиоти??!

Спирам дотук и се извинявам на всички, които биха се засегнали от това, че отново поставих жените върху едно общо определение.

същият обикновен български младеж.

12.   "Аз искам от един мъж просто да ме изслуша в труден момент, да ми каже когато греша, да ме разсмее, дори когато ми се плаче и най-важното ДА МЕ УВАЖАВА! "- цитирам номер 9. Това са май желанията на 90 % от жените, само че се прекалява. Попадам все на такива, които са постоянно в трудни моменти и с часове приказват за махленски проблеми и личности, когато успея да взема думата и си позволя да им кажа къде грешат се налага да изслушвам тонове упреци и по-добре да си мълча и да се правя, че слушам.

Опитвам се да ги разсея, когато са тъжни и тогава ми се казва "Какво се правиш на идиот", а уважението го разбират като пълно подчинение на моите интереси пред техните. В този смисъл е къде по-интересно в мъжка компания. Може и такъв да ми е късметът засега - хареса ми позицията на номер 5 - търсенето продължава.

13.   Oбикновени младежо, в грешка си! Нито приличният външен вид, нито "лошите момчета" привличат така както ПАРИТЕ!
Момичета, които визираш как мислят:
"аз съм инвестирала толкова много във визия, посещавам редовно разкрасителни процедури, прекарвам часове по салоните, давам огромни суми за да съм така добре поддържана, на диета съм 364 дни от годината (изключвам Коледната вечеря), спортувам редовно, дрехите ми са качествени, винаги в крак с модата, чупя си краката, за да вървя на 15см. ток - мъжът с когото ще бъда, трябва да може да ми подсигури всичко това и отгоре!"

И са съвсем прави! Не може 20 годишен пикльо, който още разчита на джобни от мама и тате да има претенции и апетити към такава мацка!

Когато сам изкарваш парите си и са достатъчно, за да поглезиш една дама и да я накараш да се чувства добре ( а това не се случва само с добро чувство за хумор), тогава можеш да критикуваш жените!

14.   Ако трябва да допълня автора:те са такива,но когато дойде при тях най-ама най най-смотания чужденец,то те изведнъж стават различни,започват да се интересуват от най-различни неща,за които до сега не си и предполагал.Изведнъж се оказва,че да си легнеш с тях не било толкова трудно,трябва да си просто някакъв смотаняк,дето не се котира в собствената си страна и дошъл тук да залъгва с влажния си поглед.А те чужденците какво си викат:леле тия аборигени тука сега ще им разкажа 2-3 измислени истории и гледай как кълве...и кълве наистина.

Аз като момче и като човек живял насам натам,опознал нравите им,разбрал как техните момичета ги правят на 2 стотинки,ми става мъчно колко са ни евтини всъщност момите,ама много евтини.

Не целя да обиждам или да си изкарвам комплексите,но наистина ме е боляло от подобни постъпки,включително и с едно момиче което обичах,но как да е,просто момичета не се лъжете по някакви пълни смотаняци.

15.   ,,Ами мацки, като харесвате кавалери защо повечето от вас ходят с НЕГРАМОТНИ идиоти??!,,

Ти го каза - повечето от вас, А НЕ ВСИЧКИ!
Вярно е че по-голямата част от жените ходят с мъжете, които ти описа - НО има и такива, които са изключение.
Жалко, че не го разбирате или просто се правите, че ни го разбирате ...

ВСЯКО ПРАВИЛО ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

16.   Ходим с лоши момчета,защото искаме да се чувстваме жени,т.е слаби. Повечето "кавалери" нямат с какво да те изненадат и с времето стават скучни.Не харесвам мутринско поведение,но един мъж трябва и да е малко див,малко опасен,това превлича.Не ме интересуват парите му,нито това дали е хубав или грозен,просто искам до себе си да чувствам,че има МЪЖ!

17.   Всичко зависи от гледната точка! Мъжът е готов и на любов за секс, а жената е готова и на секс за любов! От тук и различния мироглед. Ж.

18.   Здравей, обикновени български младежо. Темата е твърде сложна, за да обобщаваме. Има много стойностни мъже и жени, които са образовани, ерудирани и в същото време полагат огромни усилия да изглеждат добре. Ще се съгласиш с мен, че е изключително трудно след цял изтощителен ден в конкурентна среда, а вечер с допълнителни ангажименти, да намериш време за спорт, културни развлечения и нещо друго. Но познавам доста хора, които го правят, защото осъзнават, че представителната визия е от значение, а и за самочувствие.

А фльорците и неграмотните идиоти, за които говориш, те са ден до пладне и са си лика прилика. Жалко, че са доста.

19.   До номер 12. Аз съм номер 9.
Това, че попадаш все на такива, които не те оценяват и не виждат, че се опитваш да им помогнеш не означава, че всички жени са такива.

Направи ми впечатление това:
"Аз искам от един мъж просто да ме изслуша в труден момент, да ми каже когато греша, да ме разсмее, дори когато ми се плаче и най-важното ДА МЕ УВАЖАВА! "- цитирам номер 9. Това са май желанията на 90 % от жените, само че се прекалява.

Ами то де да беше така щеше да е добре.
Само че 90 % от жените май съвсем са забравили за думата уважение. Да, вярно е, че ние също не сме перфектни, но пак казвам макар и с риск да се повторя - най-неприятно ми става, когато мъжете поставят всички жени под общ знаменател.

Колко много теми се изписаха за това как жените били материалистки, търсещи само пари и нищо друго.
А защо някой не напише една тема, в която да се покажат и добрите страни на една българска жена? Защото ги има и такива - макар и да са на изчезване.

Още нещо, което ми направи впечатление в изказването на номер 12.
,,Опитвам се да ги разсея, когато са тъжни и тогава ми се казва "Какво се правиш на идиот", а уважението го разбират като пълно подчинение на моите интереси пред техните.,,
Ами тези, които ти казват ''Какво се правиш на идиот?'' не заслужават да бъдат изслушвани - това е! Когато някоя жена ти каже нещо подобно ти и отвърни ''Ами като съм идиот, защо тогава ми се оплакваш? Отиди и се оплачи на някой друг.''

По темата за жените, а пък и за мъжете едва ли някога всички ще бъдат на едно мнение. Винаги ще има и жени, които са достойни за уважение, ще има и жени, които нямат достойнство и не заслужават да бъдат уважавани.
Същото важи и за мъжете.

20.   Само какъв уродлив образ на българската жена е изграден...не казвам,че не е истина,но... Курвата жена ли е изобщо? Мисля,че не. Тя е играчка за през нощта...

Не съм съгласна с номер 16. Ако говориш за себе си-добре,но не слагай всички под един знаменател. Въпрос - Колко слаба и нежна ще се почувстваш когато "лошото" момче ти опъне един здрав шамар? (да се надяваме,че ще спре до там и,че ще е шамар) Е,благодаря,предпочитам да се чувствам груба в компанията на някой кавалер. Не смятам,че "добрите" момчета са скучни...(лично мнение)
Мили,добри,свестни...никога няма да ми омръзне такова момче. И без това не си падам по изненадите... Коментара на 16 е на типична "лека" жена,да не използвам по-лоша дума. Не ми се обиждай.
Сиво

21.   Аз съм №9 :)

Напълно съм съгласна с това, което е казал/а Сиво.

,,Не смятам,че "добрите" момчета са скучни...(лично мнение).
Мили,добри,свестни...никога няма да ми омръзне такова момче. ,, - на мен също!

И аз съм на мнение, че номер 16 трябва да говори само за себе си. Това че тя си търси ,,лошо,, момче си се отнася само за нея. Аз пък лично предпочитам кавалера пред лошото момче!

22.   И аз смятам, че милите мъже са скучни. Аз харесвам мъжкарите-тези които стоят здраво на краката си и жената до тях се чувства истинска жена и защитена. Мили трябва да са жените, а мъжете-мъжкари;)

23.   Обожавам милите мъже. Те са чувствителни, за разлика от чувал с мускули, който хърка с отворена уста, 2 минути след секс докато жената до него лежи с отворени очи. :D

24.   Ако очаквам мъж да ме изненадва с грубост, нещо не ми е наред... Значи ли това, че няколко шамара трябва да ме карат да се чувствам желана и обичана, или пък ако речникът му е като на каруцар. Не вярвах, че има и мъже, и жени, които харесват грубите и безчувствени партньори, но щом има - да си ги търпят.

25.   Направо ме убивате всички с глупостите си.

26.   №25 щом ние те ,,убиваме с глупостите ни,, ти кажи нещо умно ;)
Ние изказваме мнението си по темата, а ти дори и това не правиш. Като си толкова умен/умна сподели мнението си пък ние ще се учим от такива, които са гении (като теб) ;)

27.   Така и не разбрах от тези две теми(тази и долната в раздела) кои са изчезнали - Мъжете или Жените? За Жените с главно Ж мога да потвърдя от личен опит,а за другата група не знам - не съм се заглеждал прекалено по тези от моя пол.Въпреки че тези които познавам са 99 % плява и едва 1 % качествени.Така че може би и едните,и другите са дефицитни.