Споделена история от Други

Нелепо е, но исках да споделя
Съвсем от скоро (два месеца) живея на квартира. Ползвам едната стая от апартамент, а другата беше свободна до Нова година. Тогава се нанесе едно работещо момиче (като мен). Още първата вечер си поговорихнме на дълго и широко. Мисля, че се сприятелихме. Това, което искам да споделя е, че тя постоянно се разхожда полугола из апартамента. Преди малко беше седнала да си лакира ноктите само по бикини. Аз влязох в хола и като я видях се смутих, а тя най-невъзмутимо ме попита какво правя. Никога до сега не съм си падала по жена, но сега мисля, че се случи. Харесва ми тялото й, как се облича, как се движи. Тя също ми прави комплименти за външността, но мисля, че е просто приятелско. Е, това исках да споделя - съквартирантката ми се разхожда гола и аз си паднах по нея.

Момиче, 23

Коментари

1.   A дали не си си паднала по новото, това че е нещо различно... или пък я помоли даспре да се разхожда така се пак не живее сама и може да се съобразява.

2.   Нищо ти няма вие жените най добре знаете къде да пипнете и да целунете така че може да си напраите кефа кво толкова :)

3.   Ибахти късмета......ам има ли място за още един човек???

(Рашид)

4.   Просто съквартирантката ти има такъв навик, явно от вкъщи. Понеже сте на равни начала , можеш да направиш две неща - да и обясниш, че те смущават разходките в полугол вид / все пак сте във вид общежитие и известни правила и съобразяване трябва да има / и да избегнеш така по-нататъшно задълбочаване на отношенията в чисто сексуален аспект или да се пуснеш по пистата на привличането / ако и тя не е безразлична / и да влезете в хомо дружинката.

Отнасям се толерантно към всички с нетрадиционна ориентация, стига да не ми досаждат, но много станаха напоследък и като слушам, че на едно родено българче съответстват три циганчета други едни мисли ми идват. Та, моме, моят съвет е да задържиш чувствата, намери си едно хубаво момче и си създайте нормално семейство, да не дойде време да съжаляваш.

5.   Щом си си паднала по нея действай.. :) Какво чакаш? А ако и тя те харесва, но си мисли, че ти не си привлечена от нея. Представи си, че тя сега някъде пише по форумите разказ със заглавие "Харесвам съквартирантката си и даже се разхождам гола пред нея, а тя не ми обръща внимание" :). Има една "поговорка" - "Шанс не се изпукса... Действай смело. Успех !!!