Споделена история от Други

Трябва ми книга!
Здравейте. След три дни правя една година с приятеля си и реших да му купя книга. Колебаех се между парфюм и часовник, но ако намеря интересна книга-книга ще е. Обръщам се към мъжката част на сайта, но ако и момичетата могат да помогнат ги моля да го направят. Той е на 18 и харесва по-фентъзи нещата. Моля помагайте! Дано хубавите Ви предложения ги намеря в книжарницата, защото града ми е малък :)

Коментари

1.   Защо не му вземеш Кал, Пот и Сълзи на Беър(Едуард )Грилс, доста е интересна. Аз не съм фен на четенето, но тази книга ми е доста интересна и за две седмици и половина я прочетох от корица до корица.

2.   Здрасти, момче съм на 21.

В последно време, винаги когато ходя на рождени дни, подарявам една от трите книги - Проницателят на Анди Андрюс, Дневника на Ане Франк (Някъде я водят Задната къща) или Нека ти разкажа на Хорхе Букай.
Чел съм ги и трите, не са фентъзи, да, но пък 2 от тях са книги, които те подтикват към размисъл за ежедневни трудности, които човек се сблъсква - написани са интересно и увлекателно, с изводи от автора. А Ане Франк - разказва се за живота на семейството и, укривало се по време на 2 Св война в т. нар задна къща - прекрасно описани разсъждения от 13-15-годишната Ане (но мислите и са като на много зрял и мъдър човек), относно взаимоотношенията в семейството и, както и личните и преживявания в израстването и като личност, в това число и първите любовни трепети - неща, с които човек се среща и за които е прекрасно да види, че и друг ги е преживял и съответно да сравни впечатленията му и изводите му със своите. И трите книги стоят на рафта ми, препрочел съм ги по 2 пъти, интересни са, обогатяват мирогледа :)
Аз бих подарил Ане Франк!

Дори и да няма дадена книга в местната ви книжарница, винаги можеш да я поръчаш по интернет.

Която и книга да избереш, прегърни го, целуни го, засвидетелствай му обичта си с поглед и отношение, момчето ще е супер радостно от прекрасното момиче, което има за приятелка! :)

Поздрави!

3.   Моя съвет е да подариш класика. Нещо като Богат, беден продължението Просяк, крадец. Дванайсете стола, продължението Златния телец. Просто на мен са ми любими и когато стане въпрос за книги.. съм малко невъздържана.)))))))))))))))

4.   Франк Шетцинг, Роякът

5.   Песен за лед и огън

6.   Хобит, Властелинът на Пръстените, Силмарилион или Децата на Хурин...
Това са книгите, които получи на коледа.
Интересни са и ще му отнеме доста време докато ги прочете.

7.   нещо на lovecraft може да му вземеш, чувала съм че е много добър. :)

8.   Купи му еротична книга .
Огънят между моите бедра .
Еротика .

9.   В книжарницата не
В еротичния
магазин

10.   Хей искаш ли да спечелиш малко пари и то само докато стоиш през компютъра си, серизно говоря ;д просто трябва да се регистрираш тук:
http://www.neobux.com/m/v/?rh=72656C697A7A6172
Както знаем, ние (тийнейджърите) винаги имаме нужда от пари за какво ли не.. ето го и решението.
Става въпрос да гледаш реклами (advertisments) и да получваш малка сума от това. Но с търпение ще получавате такива пари за който човек с више не може да взема ;д ! САЙТЪТ Е 100% СИГУРЕН ЗАЩОТО Е НАЙ ДОБРИЯ PTC (paid to click) САЙТ В СВЕТА! Едниственото нещо което се изисква от вас е да се активни всеки ден т.е. да кликате всеки ден! Успех :)