Споделена история от Други

Да си махна ли регистрацията от FACEBOOK?
Здравейте! Може би въпроса м е глупав ,но не мога да взема решение-преди няколко дни се рагистрирах във FACEBOOK, но моят приятел, с който сме от доста години заедно не прие идеята радушно и започна да обижда ,казвайки че само не знам кои били имали подобни регистрации... а аз нищо лошо не правя ..

Той иска от мен да си махна регистрацията, а на мен ми е интересно тъй като разглеждам снимките на много приятели, /които са и негови приятели/.

Как да посттъпя? 1я вариант е да махна регистрацията, а другия вариант да остане-и да продължат скандалите всяка вечер. Просто вече го направих и затова сега на всички ще направи впечатление е съм го махнала.

Коментари

1.   Той има ли регистрация там?

2.   Разглеждаш снимки на негови приятели. Това означава ли, че той има регистрация? Защото, ако той има и не ти позволява да си направиш регистрация, извода е логичен. А иначе няма нищо лошо- това е мрежа за комуникация, не е от "ония" сайтове...

3.   Eми според мен трябва да направиш компромис и да я махнеш за да запазиш добрите отношения с половинката си . Или му предложи да качите ваши общи снимки - така всички ще разберат че си обвързана и няма да те занимават ( ако от това се притеснява приятеля ти ) и ти ще може да продължиш да се забавляваш в сайта

4.   После ще поиска и други неща. Да не излизаш с приятели, да не им се обаждаш, да не контактуваш в скайп, докато остане само той. Няма да ти пречи в началото- какво пък е една регистрация. Но накрая ще си самотна, чакаща само неговото благоволение да ти обърне внимание.
Това не е здравословно.
Трябва да те уважава като човек. Въпроса е принципен - не е въпрос за регистрация.
Щом ти харесва, продължавай!
На него щом не му харесва, никой не го кара да влиза във faceboock.
Какъв му е проблема?!

5.   Супер тъпо се държи приятеля ти. Много дразнещо. Всеки има право на личен и отделен от човека до себе си живот. Много е ограничен. Аз съм мъж и жестоко ме дразнят такива комплексари.

6.   Mи явно приятели ти е мн зле тъй като верояно си мисли че това едва ли не е сайт за запознанства а то всъщност няма общо стова :)

7.   Няма да можеш да си я махнеш! Фейсбук е тъпа мафия. Уж си изтрих акаунта, а си ми стоеше. Няма начин. Фейсбук е смотан и глупав сайт.

8.   Недей! Това е много глупаво и моя бивш приятел беше същия и настояваше за същото.Но аз не го направих.
Той сигурно мисли, че това е сайт за запознанства...Кажи му да си гледа работата и това е!

9.   Ревнува просто човека. Знаеш ли, има една много добра стратегия да опознаеш човека до теб. Просто му дай пълна свобода и виж докъде ще стигне тя/той. Когато поставя някой рамки, другия ги спазва против волята си и в един момент....знаеш. :) Ако и двамата имате свободата си и се чувствата добре заедно, значи сте един за друг. Един приятел ми каза, че с тази си логика ще остана вечно сам, но не съм се отказал все още от нея :))
Ралф

10.   Аз не издържах на скандалите ... въпреки, че бях написала, че съм обвързана ... написала бях и с кого и сумати общи снимки .... предпочетох да го изтрия отколкото да се караме ...просто ми писна да се тревожа кои какъв коментар ше ми остави на стената и недай боже някой приятел да се пошегува с мене ... Казах му, че до сега ФБ е бил поводът, сега да видим за какво ше се заяде ...

11.   Фейсбук ли? Там се събират всички възможни престъпници,както и глупаците,които са луднали по новата мода.Ако следващата мода е да скачаш от последния етаж на висока сграда,това ще го направиш ли? Според мен няма нищо общо с ревността.Направи си услуга,като махнеш регистрацията.Така и той ще е доволен,а и ти ще се отървеш от онези отрепки.

12.   НАКАРАЙ ГО ДА СИ НАПРАВИ И ТОЙ РЕГИСТРАЦИЯ, АКО НЯМА И МУ ОБЯСНИ, ЧЕ ТОВА НЕ Е САЙТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА.КАЧЕТЕ СИ ОБЩИ СНИМКИ, ПИШЕТЕ, ЧЕ СТЕ ОБВЪРЗАНИ И ДВАМАТА И ДОБАВЕТЕ ВАШИ СЕМЕЙНИ ИЛИ ОБВЪРЗАНИ ПРИЯТЕЛИ, ЗА ДА МУ ПОКАЖЕШ, ЧЕ НЯМА НИЩО СТРАШНО В ЕДНА ТАКАВА РЕГИСТРАЦИЯ.ОПИТАЙ СЕ ДА ГО УБЕДИШ, НО НЕ Я ТРИЙ, ЗАЩОТО Е ГЛУПАВО.СЕГА ЩЕ ОТСТЪПИШ ЗА ТОВА УТРЕ ЗА ДРУГО И ТАКА ЩЕ ТЕ ПРИТИСКА ЦЯЛ ЖИВОТ.УСПЕХ

13.   Номер 11, чудя се дали съм престъпник или глупак луднал по последната мода....
Ралф

14.   Cрам ме е да кажа, но и аз правя същия проблем на моя мъж, въпреки че и аз имам регистрация там.

15.   А моят приятел няма регистрация, използва моята, влиза там, играе някакви игри, понякога пише на приятели от там, въобще не сме си правили никакви проблеми. Аз нямам тайни от него. Направо не мога да повярвам какви хора има!!!!!!

16.   Помогнете ми скоро се регистрирах в фейсбук а има един приятел, който ме дразни и искам да го махна как да го направя

17.   Спешно е ! как да я махна тая регистрация ! постоянно ми праща и-меили в пощата и ме дразни ! ! !

18.   моето мнение е че фейсбук е смотан !!! отностно регистрацията не може да се прекрати единствено можеш да деактивираш т.с си зключваш профила и остава в архива на фейсбук и когато се сетиш можеш да го активираш от mail адреса си

19.   За тезй, който искат да им бъде изтрит профилам, нека сложат 5 6 порно снимки и ефекта е гарантиран! : )))

20.   Феисбук е пълна отварат, съветвам те да го забравиш, ще ти донесе само неприятности и нищо позитивно. Увличаш се и забравяш за реалността. А приятеля ти ще си тръгне от теб и така ще се наредиш сред милионите самотни и бягащи от реалността олигофрени във фейсбук. Ако това повече те влече, успех. Там е пълно със забравени хора.

21.   За тези, на които искат да им бъде изтрит профила, ами мързи ви да се поинтересувате, ето ви най-директния линк https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

22.   твоя приетел е доста тъп. не я махай!

23.   послушай приятелят си Файсбук е пълна измама.Уж е създадена да споделяш,но ако станеш неудобен веднага те изритва без право на отговор.На мен това ми се случи,нито ми показаха какво съм направила,нито ме предопредиха(ако беше така,щях да се извиня и да си махна каквото трябва),нито ми дадоха правото да се защитя,не че зная за какво.Но скоро Фейсбук ще си има конкуренция,старият чичо Гугъл :) (google)

24.   И какво направи? :Д

25.   Как си го махна ?

28.   Скандали всяка вечер заради регистрация във фб, която има почти всеки млад човек? !!! Все едно да се карате, защото имаш скайп...

Adora

29.   Хората във Фейсбук са едни нещастници, хора без работа, които искат да се покажат колко са готини и с кой ходят по купони. Едни позьори, които имат по 200-1000 приятели във Фейсбук, повечето от които просто добри познати или дори непознати.

30.   Виж какво ще ти кажа: Всеки човек има право на лично пространство, както на личен живот. Всеки нормален човек има право на свое хоби, интереси, свое собствено мнение. Никой няма право да ти се меси или да те тормози заради това, че имаш регистрация някъде! Това е твое право! Аз не знам що за робска психика имат някои жени и момичета и позволяват приятелят им да им вдига скандали за подобно нещо, което е съвсем нормално в днешно време... Аз никога не бих позволила да ми забраняват нещо, още повече, че това не е родител. Не се знае до кога ще ти е приятел, а и той какво може да забърка... Дори да има вечна любов и вярност хората трябва да си имат уважение. Моето мнение е да си държиш на своето право и да си оставиш регистрацията във Facebook. Знаеш ли, има много интересни хора, можеш да се запознаеш с различни интересни лица, да намериш нови приятели. Как може да се затваряш в един кръг и приятелят ти да ти определя живота? ...
Поздрави от мен- Тара

31.   Ми ти си знаеш кое ти е по-важно - гаджето ти или фб. Тука има коментари от рода, че ако си махнеш профила това е едва ли не началото на края, как ще те ограничи от света и т. н глупости. Според мен си правиш оглушки ще стигнете до края много по-бързо, защото просто ще покажеш колко ти пука за неговите чувства. В една връзка се изискват компромиси, представи си как се чувства, постави се на негово място и сама ще вземеш най-доброто решение за теб. А че е тъпо да го иска, тъпо е, спор няма. Но кое е по-важно за теб? Тъпото желание на половинката, нещо което го дразни колкото и тъпо да е или някакъв глупав сайт. Ти решаваш :)

32.   До 30 така ли? А защо тогава жените са тези, които се намесват при избора на тапети, налагайки своето виждане за нещата, примерно? Защо жените решават, че само те имат право да определят как да е обзаведено общото, семейно жилище? Мога да ти кажа, че има мъже които много по-добре разбират от интериорен дизайн от която и да е жена.

34.   как да си махна профила в фейсбука

35.   Браво на номер 30, аз съм на същото мнение!

36.   32, прав си, но аз не виждам 30 да говори точно за това....

37.   Не си я махай.
Имаш право да се забавляваш!

Емануела, 22 г.

38.   АВТОРКАТА СЪМ:
Отдавна си махнах регистрацията. Така или иначе, ако имам нужда да видя да се разсея, го виждам от профила на майка си. Ме общувам с други мъже, с цел запознанство..
Facebook е един клюкарник, нищо повече..
Ако толкова иска да видя снимките на някого, просто ги виждам..

Направих този компросмис, тъй като и той прави много компромиси заради мен.
Благодаря Ви за мненията.
Що се отнася до другите ми забавления и интереси, не ми се е месил, няма проблем. :)
Успех на всички!

39.   Въпросът е как може да се премахне регистрация. На моят емайл излиза друго име със снимка и аз не мога да се регистрирам. Като отворя компютъра и влеза във Фейсбук излиза друго име с негови данни и аз пак не мога да се регистрирам. На кого да съобщя това може да е злоупотреба

40.   Как да си махна Фейсбук профила?

41.   Как да си махна Фейсбук профила?

42.   Изтриване на ФБ...

http://windows7bg.com/index.php?/page/index.html/_/мрежи-и-интернет/перманентно-изтриване-на-facebook-акаунт-r26

Ягода