Споделена история от Други

Искате ли регистрация в Сподели?
Дайте Вашето мнение за това, ако се въведе регистрация:

=======
1. потребителко име
2. парола
3. имейл (ако се забрави паролата)
4. псевдоним
=======

Всеки потребител след 10 одобрени коментара ще има право да публикува коментари директно, без да трябва първо да бъдат одобрявани от модератор.

Към всичко това ще се добави система за оценяване на всеки коментар по 2 критерия:
- полезност (уместност)
- грамотност
Ще може да се гласува с ДА и НЕ

По този начин потребител (вече одобрен за директно публкуване), ако започне да пише неуместни коментари или нечетливо написани, другите оценявайки качеството на коментарите му, ще свалят общия му рейтинг и ще мине отново на модерация.

Модераторите разбира се си запазват правото по своя преценка да пуснат определен потребител на постоянна модерация.

Какво мислите за това?
Коментари и предложения?
Екипът на Сподели.нет

Коментари

51-100 от 176

51.   Hе

52.   НЕ!!!

53.   Абсолютно и твърдооооооо НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!! Точно това ми харесва че сайта е анонимен и без да се притесняваш можеш да споделиш историята си .

54.   Нека хем да има регистрация и хем да е анонимен. Примерно ако номер 1 иска да каже нещо само на номер 2 цъка върху номер две и му го казва само на него, ако номер две и номер едно имат регистрация.

55.   НЕ!

56.   НЕ. Ако въведете регистрация, аз се отказвам от сайта.

57.   Hе

58.   Както някой по горе каза - направете го, но оставете, който иска да продължава да коментира анонимно.

59.   Предпочитам да коментирам анонимно, защото кой знае кога моите "приятелки" ще влязат в сайта и ще видят какво съм писала, и ще стане мамма мия спасявай се!!! ТВЪРДО НЕ!!!

60.   НЕ. Сайта е анонимен и аз лично предпочитам да си остане такъв! Иначе ще стане един обикновен сайт за споделяне! Сега си е перфектен! :)))))

61.   Нееееее

62.   Регистрацията определено не означава да пишете истинските си данни, нито да качвате снимки. Така, че не виждам с какво ще бъде нарушена анонимността на потребителите. МНого по-добре ще е коментарите да излизат веднага, а не след часове..
Забелязала съм, че често авторите на историите желаят да обсъдят по-обстойно проблемите си с някой от коментиралите и им искат скайп/имейл. Е, не е най-удачното такива данни да са достояние на всеки. Та, моето мнение продължава да е "ЗА" регистрациите в сподели.нет :)

Мегън

63.   Аз съм против, така си е добре сайта.

64.   Простотия! Няма да се регистрирам!

65.   Интересно толкова хора се бият в гърдите изказвайки мнение, винаги са много компетентни по всички въпроси, вечната опозиция ... и изведнъж бягат като от чума от една нищо и никаква регистрация (в която, забележете, никой не им е опрял нож в гърлото да си пишат истинските данни). За мен това е повече от тъпо разсъждение, някакъв страх или незнам и аз какво ви гризе.

Аз определено съм ЗА регистрациите, нека всеки си стои зад името (потребителското, в случая) мисля че поне в 90% от историите тук сме свидетели на безконечни заядливи коментари от разни всезнайковци, които забравят, че тук е място, където някой търси съвет, помощ.. а го превръщат в селска говорилня, където освен елементарно възпитание и мислене друго не показват!

66.   Hе !

67.   Този сайт много ми харесва и е много полезен !

68.   Ще е готино всеки да си има регистрация и снимка! И Ай пи то да не позволява повече от 1 регистрация да няма шашми и лъжи

69.   ДА

70.   АЗ СЪМ ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА И ТО ЗА КОЙТО ИСКА-ДА ИМА ПСЕВДОНИМ И ПАК Е АНОНИМНО-НЕ ПРЕЧИ НА НИКОЙ!
ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР.
ЛИЧНО АЗ ИСКАМ ДА ИМАМ ПСЕВДОНИМ И НАВСЯКЪДЕ ДА СЕ ВИЖДА КЪДЕ ОТГОВАРЯМ ,А НЕ ДА СЪМ НОМЕР 20 ИЛИ НОМЕР 6.
НЯМА ИДЕНТИЧНОСТ И АКО НЕ СЕ СПОМЕНЕ ДАЛИ СИ МЪЖ ИЛИ ЖЕНА ИЛИ ПОНЕ ВЪЗРАСТ-НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕЦЕНИ ПРАВИЛНО ОТГОВОР ИЛИ СЪВЕТ И КОМЕНТАР.

71.   Да анонимен е

72.   Според мен по-добре който иска да има регистариция да си направи който не да може да споделя и без =]

73.   Hе!!!

74.   72 -- Точно :)))

75.   НЕ разбира се !

76.   Абе хора и с регистрация пак ще е Анонимен.. Като не искате просто няма да пишете имена а нещо друго..

77.   http://www.plovdiv24.bg/ , ето един умно направен сайт в случая. Пишеш си коментар и излиза с автор "анонимен". Ако искаш можеш да се логнеш и си излиза с твоя псевдоним. Хем с регистрация, хем с възможност да пишат нерегистрирани хора. Така ще са доволни и едните, и другите.
Дано не сметнете това за реклама на сайта.

Ale

78.   Да всички искаме !!! :)

79.   Звучи добре.

80.   Да напълно съгласна съм ! Действайте чудесна идея харесвам този сайт.

81.   Да

82.   Това може да се направи , обаче коментарите пак да са анонимни и да може просто да се пускат директни коментари . И при нарушения ще деактивирате акаунти .

83.   Сайтът ще се промени ако се направи тази промяна ! Нека си остане напълно анонимен !

84.   83. Сайтът ще се промени ако се направи тази промяна !
Не думай! :)))

85.   Лелеее Защо не ? Вие сте изумителни :Х:Х ПФФФФ Той пак ще си остане сайта анонимен вие можете да напрайте за ник като "суитлейди" а не името си какво ви пречи, може и години да няма, а само картинка на едно коте например, невъзможни сте хора тцццтц Не ви разбирам, това е сайт, а сайт без регистрации какво е ? Даже е много празно и не е забавен няма цветове само букви на бял фон и какво му е хубавото на това ????????????? АЗ СЪМ КАТЕГОРИЧНО ДАДАДАДАДА ДА
:) • wikki • (:

86.   Мнее така си е добре сайта
Поздрави

87.   Ужас, не е необходимо

89.   Не!!

90.   Мисля, че мненията трябва да са 100. 10 са много малко, за да се види що за човек седи отсреща

91.   Според мен не бива да има регистрация..цялата тази анонимност на хората отива на вятъра...Хората влизат тук и пускат историй точно заради това,че никой не ги познава..така се чувстват спокойно :) Моля ви нека няма регистраций !

92.   Здравейте! Сега разбирам чак, че намало регистрация! Направих коментар по един проблем и се чудя какво става; но явно трябва да е одобрен все пак!! Харесва ми този начин хюна изразяване!!

93.   Чудя се защо не ми публикувате мнението по един въпрос!? Може би защото казах име ли?

94.   Нали е анонимент саийт, за какво са тия регистрации, пък било то и да не са с реални имена. Тук има доста интимни и лични неща, и са споделени именно защото никой не оставя име и т.н.. Сайтът е уникален именно заради това. Идеята не е лоша, но вие имате все пак някакъв контрол над коментарите, за какво да разваляме сайта. ОСТАВЕТЕ ГО ТАКА< МОЛЯ ВИИИИИИИИИИ !!!

96.   Не! Не, че има лошо да заставаш зад името си, но ще започнат едни нападки и заяждания, от които никой няма полза. Това се усеща и в момента, защото някои се подписват, а други ненавиждат това. Много е досадно за останалите да четат личните нападки на другите. Въведете ли регистрация (макар и доброволна) ще стане една голяма маймунщина, в която много "умници" ще искат да блеснат. Ще се загуби истинската идея на коментарите - да покажеш съпричастност към автора или да дадеш своето мнение/съвет по поставената от автора тема.

97.   96. съгласна съм с теб най-добре е сайта да си остане така.. :)

98.   Някои от редовните читатели така или иначе си ползват псевдоними, аз съм една от тях, както знаете. Не мисля, че е лошо да се направят някакви регистрации, но да се запази и правото на анонимност. Или иначе казано-който иска да си направи регистрация, който не иска да продължава да си пише анонимно, мисля, че в някои форуми има такива функции да пишеш като "гост", без регистрация.

В крайна сметка така хората се чувстват по-сигурни и по-спокойно могат да изразяват истинското си мнение и чувства-без имена, възраст и тн...Всеки има право на личен избор, така че мисля, че е добре да има и двата варианта

Мег*

99.   А и какво като има регистрации, кой ви кара да сипишете истинските имена например или нещо по-лично...всичко ще си става с псевдоними :)

100.   Аз съм За. Основно заради това, че ще се отсяват грамотните и полезни коментари.
Лоли

101.   Нека да има, но да не е задължителна!

102.   Много съм ЗА грамотността!
Едно време ми правеше неприятно впечатление ако някой използва неправилно пълен и непълен член. Сега - мани-мани... омръзна ми да чета, че "не съм сигорна дали вибратора ми има батерий..."

51-100 от 176