Споделена история от Други

Книгите.
Искам да се обърна към всички, които посещават този сайт или поточно четат съвременната литература.
Моля ви да ми препоръчате някакви книги подобни на тези на Джон Грийн.Чела съм ,,Множество Катрини", ,,Къде си, Аляска", ,,Хартиени Градове" и ,,Вината в нашите звезди".Може ли да ми препоръчате книги, подобни на тези.

Коментари

1.   Ами... Първо прочети Вината в нашите звезди/пак от Грийн/. Аз лично препоръчвам на всички познати Мъглороден-не е в този стил, поредица то три фентъзи тухлички е, но е невероятно силна история...
Но да се върнем към книгите, които ти може би би харесала-Крадецът на книги-много силна история, от времето на Хитлер, така че еи малко тежка... Но това не убива прекрасната история.
Кати Касиди-няколко книг иима, леко детски, но също селни. Тийнейджърски истории, предствени по един магично-красив начин....
Предимствата да бъдеш аутсайдер-има общо с Грийн, но на мен лично ми дсйде малко... мудна и безинтересна/мое лично мнение, ти можеи да я харесаш :)/
Друго друго... Ами бих ти препоръчала още неща, /запален читател съм/, но ще ми е по-лесно да го направя ако пишеш още за това какво търсиш-фентъзи, реалистично, забавно и леко, тежко и философски насртоено...?

2.   Грешка/от номер 1/ Сега видях че си чела Вината в нашите звезди...Съжалявам,пропуснала съм го ...

3.   Книги от колекцията "Европейски разказвачи XX - XXI век", "Танцът на невъзможните мечти" - Сара Оклър, "Изборът" - книга 1 - Кийра Кас, Делириум, Преди да умра, Целувка за Ана, Цялата истина в мен, книги на Кати Касиди, "Кажи на вълците, че съм си у дома", "Три метра над небето", Предимствата да бъдеш аутсайдер. :)
Приятно четене! :) :*

4.   Прекрасната книга е "Предимствата да бъдеш аутсайдер" на Стивън Чбоски и "Кажи на вълците, че съм си у дома" от Елизабет Мандл.

5.   "Тръпка", "Копнеж" и "Завинаги" от Маги Стийвотър. Поредица са.
:)