Споделена история от Други

Проблем с мобилен чат
Здравейте, няколко пъти писах, но не ми беше одобрена темата, моля администраторът да я публикува, моля ви за мен е важно.
Проблемът ми е че когато влизам от мобилен телефон в Фейсбук, когато не съм на линия не ми се появява иконата на телефон и часовете, които отброяват преди колко време съм бил на линия, докато на други тази икона я има, ако някой знае на какво се дължи това и как да я активирам, ще съм му много благодарен.

Коментари

1.   Има приложение наречено "Facebook" в Google Play, инсталирай си го на телефона, след това направи същото и с "Facebok Messenger". Включи настройките за автоматично синхронизиране и ще ти се появи. :)

3.   Проблема е, че телефона е стар Нокиа 500, а тези приложения в Гугъл са за андройди.

/АВТОР/

4.   Вземи нов телефон има доста на евтини цени.

5.   "" ако някой знае на какво се дължи това и как да я активирам, ще съм му много благодарен ""
1) аз знам
2) сега ми се отблагодари, че знам :D :D

6.   Няма да стане.

7.   Погледни тук: http://www.nokia.com/global/products/phone/asha500/

8.   Кажи как става номера, №5 и ще ти благодаря.

9.   Здравейте, авторът съм, оригиналното приложение на телефона е много зле, единствено пложително в него е, че може да качва снимки, когато си влязал през него дори не показва на чата че си на линия, инсталирах му Facebook3. 3. 1, и работи горе долу добре, отвреме на време се объркват снимките, но поне на чата се вижда че съм "Мобилен"когато съм на линия. Инсталирал съм му три други приложения от "Нокиа Стор", но когато влизам през тях на чата изписва "Уеб", иначе когато не съм на чат иконката на "телефончето" липсва, най вероятно защото телефона не е "Андроид". Очаквам и други мнения по въпроса.

10.   Аз телих това приложение от:m. facebook. com, за същият телефон и сега когато опитам отново да го изтегля ми изписва „приложението не може да се изтегли, връзката е загубена”, защо така?

11.   Здравейте, брат ми има телефон SONY EXPERIA и когато влиза от него в Фейсбук в бар лентата на чата му се появява телефонче когато не е на чат, аз влезнах няколко пъти от неговвият телефон, тоест от приложението от което той влиза, но на мен не ми се появява такова телефонче в бар чат лентата, някой може ли да ми обясни защо става така, някакви други настройки ли са необходими?