Споделена история от Други

Въпрос относно Iphone
Здравейте, по темата биха могли да ми помогнат най - вече притежателите на iphone, тъй като въпроса ми е свързан с него. Скоро ще ми купуват 5s - и според мен е доста хубав телефон, обаче разбрах от приятел, че всички песни се заплащат, а едва ли родителите ми ще са съгласни да плащат за всяка една песен, която си свалям. Та, въпросът ми е - има ли някакъв начин за безплатно сваляне на музика на iphone - a? В смисъл, някакво приложение, безплатен сайт, не знам, нещо. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Просто си ги прехвърли от компютъра... Защо трябва да ги сваляш? !? !?

2.   брато вземи си самсунг няма да съжаляваш, в пъти по добър от айфон ;)

3.   Нали осъзнаваш, че свалянето на песни без изричното разрешение на автора е незаконно?

Ако дърпаш албуми/песни без авторът им изрично да ги е определил за безплатни, нарушаваш тяхното авторско право, а и българските закони.

Не мисля, че сериозно можеш да очакваш някой да ти даде съвет как да бъдеш престъпник.

Ако твоите родители могат да ти купят изключително скъп телефон (над 1000 лева ако не се лъжа), но не могат да дадат под 10 лева за албум, мисля, че има нещо сбъркано в картинката

4.   Моля те не ставай поредната жертва на Апъл! Айбоклук за нищо не става! Виж му параметрите, телефон от среден ценови клас за 300 лева го бие по почти всичко. Аз лично имам телефон за по-малко от 300 лева и е 4-ядрен процесор, а не 2-ядрен като на айфон. Просто щом имаш толкова пари си вземи Самсунг Галакси С4, аз съм фен на галаксита, просто защото са добри макар също да са скъпи, но щом имаш пари за този смешен телефон, можеш и да си вземеш нещо много по-добро, за по-малко пари. Не само песните се заплащат а ВСИЧКО. Всяка игра, приложение или каквото и да е трябва да се плаща.

6.   Да, има начин, спокойно. Плащат се само ако теглиш от iTunes. Аз съм с iPhone 5, първо си теглиш от приложенията някой доунлоудър (програмка за сваляне на песни), после от нея влизаш в някой сайт, от който можеш да си сваляш песни и теглиш. Аз тегля с iDownloader, а сайта от който свалям песни е mp3scull.

7.   Прехвърли от usb ако е възможно

8.   Това са абсолютни глупости! Аз съм с iPhone 5S и от както се помня въобще съм с iPhone. Песните си ги сваляш от който искаш сайт и просто си ги прехвърляш в телефона чрез iTunes, какви са тези глупости, че всяка песен се плащала? Това си е въпрос на избор. Да не говорим, че има сумати безплатни приложения и въобще огромна достъпност до всякакви неща. Взимай си телефона, няма да съжаляваш и ти гарантирам, че това са пълни глупости, че трябвало да си плащаш.

9.   Сваляш си едно безплатно приложение, itube се казва и можеш всяко едно видео/песен, което го има в youtube да го заредиш и да го слушаш без интернет след това. Може и плейлистове да си правиш и т. н и не се занимаваш с ай тюнс :) дано съм помогнала.

10.   Като си готов, пардон, родителите ти като са готови да дадат пари, достатъчни за кола за телефон ще си плащаш песните... взимаш един HTC One и си сваляш от нета. Пак е от алуминии, по-голям екран, по-мощен хардуер, Beats Audio...

11.   Можеш да си свалиш ITUBE и от там можеш да слушаш музика

12.   да, много сайтое има за безплатни аз сега съм с таблет и където пише ФРИИ значи е безплатно и си свалям лесно е опитай

14.   Цената е 1 евро на песен. Не е много. Има начин ако си свържеш тела с лаптоп и си прехвърляш така песни иначе си ги теглиш от Айтюнс за 1 евро на песен. Това не е много, но ако не ти се плаща ги прехвърляш с кабел. Нормално е да се плащат все пак песните са продукт.

15.   Принципно си ги сваляй от компютъра и през USB кабел си го качвай :)

16.   еее., комплексарщината цена няма... ще се наложи да плащаш :)

17.   Можеш и безплатно да теглиш песни в Iphona си чрез Itunesq, а от къде ще го купите?

18.   с itunes може да си качваш песни като вържеш телефона за компютъра

19.   Може естествено, сваляш си iTunes, кечваш си песните и слушаш на воля.

20.   Аз затова реших да премина от iPhone на Android-апарат. Впечатленията ми са:

1. Къде са иконите?Абе машинката почва да ми харесва!! .

2. Стига бе, толкова свободно се работи!!

3. За първи път от три години изпратих файл по BT!!.Чувствам се като Юрий Гагарин.

4. Яаааа!Анимирани картинки в браузера!!!Аааа...това е магия!

5. Започвам да подозирам, че Стив Джобс не е пророк.Уплаших се от моето богохулство.За всеки случай преди да си легна се помолих пред маминия iPad.

6. Оказа се, че мога да качвам приложения без да използвам Маркет-а.Интересно, това законно ли е?

7. Комшото ми даде карта памет с музика.Подозирам, че не плащал за нея.По улицата вървях оглеждайки се навсякъде.Очаквах да ме арестуват.

8. Свалих филм на смартфона!!Аз определено съм гений!!

9. Гледах филм на смартфона!!Без да го конвертирам!!Какви са всичките тези дребни човечета наоколо?Как смеят да ми говорят на "ти"?

10. Разбрах какво е Root...все едно на 6 години да разбереш от къде се появяват децата.Шок.

11. Стив Джобс ме гледа от плаката в стаята ми с неодобрение.Закачих го в тоалетната.Неодобрението стана по-изразено...

21.   Дават ти 1700 лева за телефон, който ще захвърлиш догодина, но 60 стотинки или левче за песен е много ... добре, че има някой друг да храни изпълнителите.
Вариантите са два.
1 - Начина е много прост - Сваляш си песните на мака(или ако си с PC си качваш iTunes от apple.com), без значение откъде си ги намираш, свързваш телефона през кабела, вкарваш си apple ID в ITunes , решаваш кои песни искаш да качиш (синхронизираш) и само трябвада почакаш. Клипчетата биват конвертирани в mp4 формат (става автоматично), но отнема известно време и ако си с 16 гб версия, доста бързо ще ти свърши мястото.
2 - Spotify. По този начин няма да си хабиш паметта на телефона (и повярвай ми, свършва доста бързо, особено ако качваш HQ песни и филми), винаги ще те изненада приятно, но,ще трябва да толерираш кратки реклами през 4-5 песни(ако не искаш реклами - 25 лева на месец). Разбира се, трябва да имаш и мобилен интернет и ако слушаш нон стоп музика, по 50-60 мегабайта заминават на час (т.е. ако имаш неогранчен интернет трафик енай-добре).
Успех и следвъщия път попитай Siri, да видим какво ще каже по въпроса.

22.   Има да :) Програма те казва Itube и е много полезна :)

23.   РАЗБИРА СЕ, ЧЕ МОЖЕШ.
Сваляш си ги на компютъра, сваляш си програмата за iphone - iTunes и с usb кабела си ги качяаш в папки mp3 формат

24.   Предполагам имаш iTunes на РС-то. Ако нямаш ще ти се наложи да си го изтеглиш. На сайта на Apple го има. Съответно после си теглиш песните от нета /аз предпочитам да са mp3-ки/ и си ги слагаш на съответното място. После ще си ги намериш в телефона, разбира се. Относно айтюнс-а обаче - ще ти иска да си синхронизираш телефона с компютъра, така че за начало го направи. След като приключи действието ще можеш да се захванеш с песните :дд

25.   ПОСЛУШАЙ МЕ ЗА ТВОЕ ДОБРО.. НЕ СИ КУПУВАЙ Iphone Beats всичко американско което има много добра реклама. За мен телефона е htc one разгледай го. Сега ще излиза втория модел изчакай него!!! ПОСЛУШАЙ МЕ!!!

27.   Давам ти насока само, за да си камиш песни трябва да стане с компютър през програмата iTunes.Може да се поразровиш в интернет за повече подробности.Иначе много добър избор за телефон, браво.:)))

28.   Да, има начин за безплатно сваляне на музика - чрез iTunes(гледай в YouTube). Аз имам iPhone 4 и не ми създава никакви проблеми.

29.   Съгласна съм с номер 2 имала съм айфон 3 пъти стана на парчета всеки път давах по 150 лв. Сега съм с samsung galaxy core duos и съм ужасно доволна :)

31.   От Авторката:
1. На тези, които ми дадоха съвет - искрено благодаря. Само да уточня, телефона ще ми го взимат след около месец и половина, защото тогава ми изтича договора за предишния телефон. (да, предишния беше samsung - и какво? започна да забива още след няколко месеца, а и като цяло не беше голяма работа. дизайна на samsung изобщо не ми е толкова симпатичен, колкото на iphonе) И, след като ми го вземат, предполагам, ще изпробвам програмите за сваляне на песни.
2. До тези, които ми предлагат различни телефони: Доста съм преглеждала различни характеристики, повярвайте. Да, гледала съм и smasung galaxy s4, samsung galaxy s5(който още не е излязъл, но има пълни подробности на сайта на samsung), htc one, huawei, много телефони. Но съм решила, че ще е iphone 5s, значи ще бъде iphone 5s. Все пак, щом не го харесвате - не си го взимайте. Аз съм си избрала този, защото ми е харесал повече от останалите, и не, не е само защото е "омг iphone 5s". Темата съм я направила, за да получа съвет относно самия iphone, не искам съвети какъв телефон да си взимам.
И ще веднъж благодаря за помощта!

32.   А от къде ще го купите?

33.   Твое си е решението.. Даваш 2000 лв за нещо което ще го ползваш като Нокиа. Всеки човек който не разбира от телефони си взима Iohone. С андроид можеш много повече, но ако си от хората на които им харесва телефона им да е бърз, но същевременно скучен iphone е за теб. Ако си от хората които не искат телефона им да е еднакъв android е за теб. Относно забиването при samsung абсолютно всеки телефон им забива, но това може да се оправи. Не ти препоръчвам Samsung. На пазара има много други по-добри телефони. Както и да е ти вече си си направила избора така че.. Ползвай го със здраве.

Относно темата. Не знам точно от къде можеш вероятно има някакво приложение, но да знаеш, че чрез bluetooth НЕ СТАВА.

34.   Евала, Мацка!
И аз като теб разкарах тъпите андроиди и от месец съм с 5s.
От преди 2 години разкарах и тъпите PC-та и вече съм с iMac, MacBook Air и iPad. Допреди това, бях като горните недоволници, отричайки всичко Стийвджоб-ско (лека му пръст на Човечеца! ). Е, "рискувах"!!! :))
Как ли стана така, че не намирам една причина да се върна било към Андроид или PC/Laptop с Windows (Не, че Mac-a не поддържа и Майкрософт, което си е още един ( )).

Направила си много добър избор! За бърза и лесна ориентация, използвай YouTube, където ще намериш много клипчета - включително и за твоя въпрос.

Поздрави и се кефи на MAX! :))

35.   Аз нямам IPhone, а IPad Mini и при мен е така! Половината песни се заплащат нищо, че съм 12 годишно хлапе! -, - А и само да ви кажа от компютър няма как да се прехвърлят на IPhone или IPad, защото операционната ти система е сиг. Windows 7/8, а трябва да имаш на Apple, че да може да ги прехвърлиш! :)
*Ники

36.   Като си готов, пардон, родителите ти като са готови да дадат пари, достатъчни за кола за телефон ще си плащаш песните... - кола за 1500 лева? Или астра 92-а... Защото с тези пари не можеш да си вземеш нищо друга, а тези неща дори не са и коли.

37.   Какви са тия глупости че песните се заплащат. Много ясно че има магазин за песни но кой ви кара да купувате. Сваляте си песните на компютъра от замунда или от където искате и ги добавяте в библиотеката на iTunes. Не се изисква нито jailbreak нито нищо незаконно. Същото е и с електронните книги. Има голям магазин но може и просто да си ги свалите от Моята Библиотека или другаде.

Относно самия телефон - не си заслужава. Прекалено скъп за прекалено малко функции. Единственото нещо което можеш да правиш с него е да сваляш приложения и да гледаш клипчета в youtube за всичко друго ти трябва компютър. С android от друга страна не ти трябва компютър за нищо. Той си е като малък компютър. Аз останах за 2 седмици без компютър защото ми беше на поправка и с galaxy s4 си вършех 100% от работата на компютъра. Дори като ми пристигна компютъра вече почти не го ползвам.

За заключение - Apple е много добра и качествена марка но и липсва много жестоко въображението. Ако търсиш телефон с който можеш да слушаш музика гледаш клипове в ютуб и да играеш игри(90%) от които са платени iPhona е за теб. За пълно "преживяване" както му се вика - си вземи Samsung Galaxy S4 или Note 3
Аз ползвах и iPhone а сега Galaxy S4 и съм невероятно изумен какво може което iPhona няма и да си мечтае в скоро време.

P. s ако си решил твърдо да е iPhone поне изчакай iPhone 6 или както ще го нарекат. Той ще се различава много от другите. Но като знам историята на MAC през годините и iPhone 10 няма да си заслужава пред Samsung ако и двата продължават да вървят така

38.   Извинете ме, но да се намеся аз имам айфон 4 и без проблем си прехвърлям песни чрез блутот! ;) Дали новите телефони ( айфон 5, айфон 5с) не са по назад и дори блутот нямат? Съмнява ме все пак, са по-нови!? Трябва да са по-модерни по-пълноценни (да имат повече функции), а не по-малко!? ;)
И незнам предлагам да си купиш айфон 4!! За какво ти е 5с? Гъзария? Повярвай и с 4 можеш да се кифликерчиш! Разликата е, че спестяваш 1000 лв. Аз си купиф айфон 4 за 455 лв. А айфон 5с е 1455? С тези 1000 лв. можеш да си купиш нещо др? Примерно айпад? За още гъзария? ;)
Не го казвам с цел обида, аз също обожавам айфоните, самсунг-ите ми паднаха в очите... от 3 години съм със самсунг галаски ейс 2 и ме кефеше, но мноого почна да забива и блокира!?? Сега вече съм с айфон 4 (може да не е най-новия модел айфон), но пак си е perfect ;)

39.   Нокия, те айпфони са скапани, изтървеш един за 800 лева на земята и в кофата, а при мен служебната нокия, от колело пада, от в движение, струва 3 000 лева да го платя и си работа, чугун бе

40.   Айфоните са много по- хубави от самсунг- НЕ ЗАБИВАТ НА ИГРИ!!! относно въпроса ти - сваляш си песните на компютъра или лаптопа и чрез USB кабелче и ги свързваш с ТЕЛЕФОНА.

41.   Абе хора, как може да сравнявате Apple със всички други марки телефони? Невъзможно е. Вярно е че нямат такава памет и процесорите им са по-малки и честотата на процесора и всичко, но ако си купите телефон Apple и какъвто и да си харесате супер пупер друг телефон, ще разберете че след 3 месеца употреба, новият ви телефон ще мисли бавно и ще забива на всичко, дори когато няма приложения в него, а Ейпъла ще си лети.. Тогава ще разберете защо хората са го сложили на първо място сред смартфоните.

42.   Кво обиждате айфоните 6 тицата е сто пъти по-бърза от бъгавият ти самсунг 4ядрен с четота на процесора и хвалбите им да добавим системата андроид в пъти по-бавна, а с времето трагична. Айфон различна оператовна система в пъти по-надеждна всеки има право да си хвали телефона но не и да си мисли, че е най добрия ти. Явно си имал няква нокйка до вчера не казвам, че са лоши

43.   Съжалявам френдс но има две марки GSM : iPhone и всички останали!!! Първият смартфон знаете кой е!
Нали не мислите че Милиони хора по света са глупаци и купуват най скъпият GSM в света??? От 2010 съм с Айфон 4 и не е мръднал от върха!!! Ще го сменя принудително някой ден заради IOS 7! И Не го хвърлям по земята!

44.   Аз съм с Айфон 5s и да има приложения. Spotify, Shazam, Imusic..

45.   За мен тел #1 си е iPhone Ако имате супер скъп андроид с много памет(32GB 8GB памет карта), 4ядрен 2600GHz процесор 2 или 3 GB RAM той пак е под iPhone с 16GB памет 512MB RAM и 1300GHz процесор!!! ROOT=Jailbreak Който иска свободен тел-Android, който иска forever бърз тел с достъп до всякви приложения и по за бизнесмени-iPhone, който иска тел forever бърз и гарантирам по един бъг на всеки 365 дена (но доста ограничен от приложения, игри и незаконни функции)-Nokia Lumia

46.   42. Кво обиждате айфоните 6 тицата е сто пъти по-бърза от бъгавият ти самсунг 4ядрен с четота на процесора и хвалбите им да добавим системата андроид в пъти по-бавна, а с времето трагична. Айфон различна оператовна система в пъти по-надеждна всеки има право да си хвали телефона но не и да си мисли, че е най добрия ти. Явно си имал няква нокйка до вчера не казвам, че са лоши

Проблемът при андроидите е че не бива да се претоварват, а пък колкото и да претоварвате епъла (имам предвид не само айфона–всички епъл устройства-айфон, айпад, айпод тач, и Мас

47.   3. Нали осъзнаваш, че свалянето на песни без изричното разрешение на автора е незаконно?

Ако дърпаш албуми/песни без авторът им изрично да ги е определил за безплатни, нарушаваш тяхното авторско право, а и българските закони.

Не мисля, че сериозно можеш да очакваш някой да ти даде съвет как да бъдеш престъпник.

Ако твоите родители могат да ти купят изключително скъп телефон (над 1000 лева ако не се лъжа), но не могат да дадат под 10 лева за албум, мисля, че има нещо сбъркано в картинката

Абе ти май не знаеш хората извън дома ти че не само теглят песни незаконно и безплатно, но и съзадават такива програми. Освен това теглят по незаконен начин и приложения (някои от които струват по над 60 лева), и електронни книги, дори незаконни софтуери!!!

48.   Един вика, че айфонът е скучен, но бърз…
Друг пък казва, че андроида интересен но бавен…
Еее аз пък казвам че какъвто и смартфон да си изберете е се тая-ако си изберете андроид и ви е бавен просто го root-нете, а ако си вземете айфон и ви е скучен просто си го jailbreik-нете

50.   Прочетох доста коментари относно iPhone-ните даже и един че всичко се заплаща

51.   Достааа стара история, ама... В момента съм с айфон 6s и по - доволна не мога да бъда! В момента пиша от този телефон и е уникален! Който търси хубав и качествен телефон - айфон! Колко глупости съм чела, че те лесно се чупят и т. н. Нищо подобно! Един път ми се отплесна ръката и телефонът буквално литна от ръката ми и от леглото ми (докато телефона беше във въздуха), отиде чак на пода до леглото! Ама така гадно се разби... НИЩО МУ НЯМА! Като чисто нов е! Никакви забележки! Вярно, че този телефон не е един от най - новите, НО не е и един от най - старите! Най - купуваният айфон до сега е 6s или 7! (Тя нямат голяма разлика така, че. )
Това е от мен :)))
Кифлата с айфона