Споделена история от Други

Идеи за подарък
Здравейте. Пиша тук с надеждата да получа някакви идеи. Търся подходящ подарък за мъж на 25, приятеля ми. Поводът е рождения му ден. Споделям моите идеи и бих искала да кажете вашата гледна точка за тях и вашите предложения. Ето скромните ми идеи, поради ограничения бюджет: Bluetooth слушалка, риза / въпреки, че ще е трудно без той да я премери/, шоколад и шампанско, книга... ох много е трудно. Традиционните подаръци за мъж като портфейл и колан, запалка, парфюм, вратовръзка, вече съм подарявала. Хоби няма, той е работохолик, хаха. Няма време за много забавления. Обича да се занимава с коли. Ще прочета всяко предложение. Затруднявам се не защото не го познавам, а просто, защото в момента нямам достатъчно пари за по—скъп подарък, а пък и той си има всичко. Моля, помагайте:-)

Коментари

1.   Определено слушалките. Хвани и му изпечи домашна торта, на това също ще се зарадва (от собствен опит казвам). Другото е да си в добро настроение в деня и да се усмихваш. Мъжете не умеят да получават подаръци, така че не очаквай много, каквото и да му подариш.

2.   Защо не му подариш ваша обща снимка в красива рамка? И някое мило пожелание... няма начин да не се зарадва! Успех!

3.   Знаеш ли -няма значение колко ти е бюджета за подаръка, важното е, че ще е от сърце. Послушай №1 за настроението и другите неща, а относно тортата, защо не направиш желирана плодова торта? :) И на празника си изкарайте страОтно! :)

4.   Aми щом е рaботохолик, си мисля че един мaсaжор ще му допaдне, още повече aко ти сaмaтa му прaвиш мaсaжите;)))
Събуди го/ посрещни го( в зaвисимост дaли живеете зaедно или не) облеченa с бялa мaнтичкa и с джaджичкaтa, ще му хaресa много подaръкa!

5.   Авторке, казваш че той обича колите, но и твоят бюджет е ограничен за скъпи неща, така че може да му подариш нещо за дома или свободното време. Ако го познаваш по-отблизо ще намериш нещо, което хем да е добър спомен от теб и хем да не е някаква шега, която може да го разстрои. Ако има нужда от такава слушалка, особено за ползване в колата-защо не. Тази възраст 25 ме затруднява какво да те посъветвам, но може например ако сте дълго време заедно да му направиш колаж от ваши снимки и да му подариш една фото рамка например.

6.   От автора: Благодаря за идеите:-) Торта за съжаление не мога да правя, но мога да купя любимата му— и този вариант обмислям. Снимка за подарък някакси от преди не ми се струва толкова добра идея, лично мнение. А настроението е задължително:-P. Очакеам още идеи

7.   Здравей! Пеши ти отново №3.. сетих се за още нещо.
Авторке писала си, че приятеля ти има любима торта. Идеята ми е, защо не поръчаш тортата с ваша обща снимка или пък негова само, знам ли? :)

8.   От автора: да и това е добра идея за тортата със снимка. Къде правят подобно нещо? Ще се разровя в нета;-)

9.   По принцип тортите със снимки или специални картинки са ужасни на вкус! Вземи му една торта "Неделя" на човека. Довери ми се, торти такива не вземай!

10.   http://prodavalnik.com/ads/?search[usernickname]=petrov2 тук правят интересни неща, аз останах доволен