Споделена история от Други

Samsung Galaxy S5
Вчера си купих Samsung galaxy s5 и искам да ви попитам как теглите музика директно от телефона. Досега съм била само с iPhone и не съм много запозната. Ще се радвам да ми отговорите.

Коментари

1.   Как може да смениш iphone за скапаните samsung?Осъзнаваш ли колко голяма и глупава грешка си сторила?Скоро като почне да ти забива и да отваря едвам едвам за разлика от бързите айфони,ще видиш тогава.

2.   Номер 1 ти голям капацитет се извъди. Може пък момичето и двата да иска да си ги ползва или просто не знае къде да си набута кинтите, които и дават:)

3.   Към н1 - това са пълни глупости. Епъл може да са по бързи но тази по бърза скорост е в рамките на 1-2 ms което не се забелязва изобщо. Samsung са невероятни аз ползвам S4 и съм много доволен. А iphone не могат да правят абсолютно нищо друго освен интернет (на малкия им екран със скапана резолюция) и да играят игри 95% от които платени.

На въпроса - от всеки сайт от който теглиш музика на компютъра можеш да теглиш и тук (внимавай за вируси ако ползваш съмнителни сайтове. )

Аз лично използвам http://val. mobi/
много хубав сайт, има 99% от музиката която ми трябва, ако пък случайно се случи да не намериш някоя песен просто я потърси в гугъла с mp3 download до името и ще ти излязат бая сайтове.

Също така може да си свалиш някое приложение за сваляне на аудио от клиповете в youtube но не ти го препоръчвам.

4.   №1 - ти в ред ли си? Разбираш ли ТИ какъв голям и глупав коментар написа? Тъпите и скапани Китайфони за Самсунг? Хващам се на бас, че си някое от 12 до 15 годишно хлапе, което си няма хал хабер от телефони, но естествено трябва да изберем най-комплексирания телефон. :)))) Не помагаш със смотания си коментар.
Авторке, като човек, работил и в Apple, и в Samsung, ти казвам, че от Самсунг по-хубав телефон няма да намериш. Направила си адски добър избор. Музика можеш да си теглиш от нета или си сваляш някоя програма за музика от Гугъл Плей и така. Поне аз така правя. Иначе друго яче не знам как ще стане. От поне 5-6 месеца не работя в Самсунг и не мога да ти кажа много по въпроса. В сайта сигурно си пише, по форуми питай... Иначе ако имаш други въпроси, питай. Извинявам се, че толкова коментарът ми е толкова безполезнен... Всичко добро! :)

6.   Подкрепям номер 1, но и ти ще се обедиш с времето, че самсунга е помия пред айфоун. Сепремпри излиза айфоун 6с, готви се за нова смяна. Иначе всичко се тегли от google play

7.   Номер 1, толкова си *****, че не е истина. С5-цата за сега е най-бързия телефон в света. Какво ми го сравняваш с тоя айбоклук. Имам С4 и изобщо не ми забива. Айбоклук е възможно най-скапания телефон създаван някога, единствената причина да си купиш тази смешка е защото е скъп и да се правиш на гъзар. А по темата музика може да теглиш от някой сайт през браузъра. А иначе не знам защо не теглиш на компютър и от там да прехвърлиш на телефон пре юесби.

8.   Номер 1 не разбира нищо от телефони. Simple mp3 downloader първата програма от там ще се оправиш :). Съветвам те да се запознаеш със "root". Отваря много възможности :)

9.   И аз минах на самсунг от iphone, номер 1. Не ми прани никакви проблеми. Дори е по бърз :)

12.   И двата телефона си имат предимства и достойнства, айфоните не са чудото на технологията. Да, галакситата стават бавни, но това е ако се натрупат с многото приложения, които са безплатни и неслучайно се случва точно на самсунг... Няма как да наблъскаш айфон с толкова много програмки. Както и да е. Има два варианта - директно като го отвориш като флашка или диск с "Copy&Paste" или през програмата Kies, която се сваля от интернет.

13.   Зависи откъде теглиш, ако е от "торент" си изтегли от Google play "Torrenr Downloader", можеш и от you tube , инсталираш си "Youtube downloader"

14.   Здравей! Не съм съгласна с това, което каза номер 1, но все пак всеки има право на свое мнение :D Аз съм със самсунг откакто се помня :) За мен те са страхотна марка....но да си дойдем на думата :) Аз си тегля песните от youtube.
1. влизаш в youtube през интернета
2. намираш си песента, която искаш да свалиш и копираш линка на песента, който е над видето
3. после отиваш и пишеш в интернета YOUTUBE TO MP3. излизат релултати и влизаш в сайта, който всъщност се казва www.flvto.com :) и оттам си пействаш линка и го сваляш. Трябва да изчакаш най-много 1 минута за да ти свали песента.
Надявам се да съм помогнала :) Ако имаш въпроси пиши ;d
според мен си направила страхотен избор и аз мисля да си го взема след месец - два :))

15.   Преди две седмици гаджето на брат ми си купи iphone, a до тогава беше със скапан SAMSUNG. Вчера ми каза - яд ме е че купих тоя боклук

16.   Това не е вярно. Имам с4ката и нито един път не ми е забил, дори моя приятелка се оплакваше, че айфона и забивал.... Самсунг бие айфон ако не сте запознати!

17.   Авторката
Не смятам, че трябва да ме обвинявате, все пак реших да разнообразя със Samsung и бих казала, че съм доволна. Всеки си има мнение. А относно забиването-една от главните причини поради, която смених iPhone беше неговото постоянно забиване. От лятото имам iPad 4 и мога да кажа, че вече не става за нищо. Излиза от страницата, в която съм, изключва се и т. н. Много ви благодаря за помощта, очаквах тегленето на музика да е по-трудно, но всъщност даже е доста по-лесно и безплатно за разлика от продуктите на apple.

18.   Ти наистина ли авторке не знаеш как да изтеглиш музика или реши само да се похвалиш.