Споделена история от Други

Как на 8 Март няма да подаря нито 1 цвете
Поредна история от мен.
Този път ще споделя как днес на осми март, денят в който видях немалко хора да купуват цветя на нежните си половинки.И как аз не купих и нямам намерение да купя дори една китка.
Причина - ми няма на кого :D Приятелка нямам.Не съм и имал.Пък и да имах със сигурност нямаше да е само с цветя.

Ще кажете "добре де, майка имаш".Ами...колкото и грозно да звучи - не я понасям..Тя готви, чисти, пере и тн. И все пак у нея го има онова, което ме дразни и ядосва. Онова нещо, която я кара да дрънка в неподходящи моменти. Навярно ще помислите, че не я уважавам. Ами не знам! Може и да сте прави.

В момента единствената жена, която бих зарадвал е баба, но за съжаление ми е далеч..
Не знам колко безмислена е тази история, но реших да я напиша, защото ми стана някак криво..

Коментари

1.   Споко братле, не си единствения. И при мене нещо подобно. Тези които заслужават са ми далеч, а тези около мене просто не го заслужават. Едно "Честит празник" днес беше достатъчно, а който трябваше си получи пожеланията по телефона. Цвете винаги може да се подари, само не забравяйте че не е задължително да има повод за да го направите.

Ale

2.   Супер безмислено....И що нямаш приятелка?
Аз пък имам приятел и пак не ми подари 1 цвете...така че спокойно, има и по-зле.

3.   Не се сдухвай! И на мен ми е тъпичко (на празника либето е нощна смяна), но какво да се прави.:)
Имало е, ще има други празници! И за теб тепърва предстоят много такива. Ще срещнеш жена, която ще е толкова спеациална, че всеки ден ще е 8ми март. Обичаната жена всеки ден е специална! Просто с "твоята" още не сте се намерили. Сигурна съм, че ще е щастлива да е обичана от някой като теб!
Чили

4.   Ами този празник отдавна остана само с меркантилното си значение и е по-скоро досаден, много прилича на Свети Валентин. От цялата работа печелят единствено търговците - 8 март година храни.

В много държави се отбелязва ден на майката през месец май, но там търгашите не вдигат цените, а хората се събират по ресторантите и отдават уважение на тази, която дава живот.

Тук е известно, че повечето мъже купуват букетите от немай-къде, но какво да се прави - нито Маркс и Енгелс постигнаха комунизъм в собствените си държави, нито Клара Цеткин / създателката на 8 март / създаде траен празник у тях си, България си е място за безкрайни експерименти и глупости.

5.   Cамо да попитам на колко години си ...

6.   20.Проблем ли ти е? :)

7.   Здравей,наборче!Аз съм на 18 години и аз съм самотник,не знам какво е целувка от момиче,и едва ли скоро ще знам,!Тази година всичко ми се стовари ,проблеми проблеми,здравословни.И това още повече ми казва,ше има да чакаааш! Докато срещна половинката сигурно ще си обръсна 100000 пъти,камбанките! И пак не е сигурно! Ако знаеш как ми се е искало да целуне момичето което силно желая! Да подчертая МОМИЧЕ а не ония "Фондьотенови" **** гнусни и на*** про**** които те гледат с перверзния поглед с високо вдигнати крака поради,20 см-те и токчета! Дано редакторката не ми премахне мнението!