Споделена история от Други

Kое се цени, възприема и харесва повече?
Аз съм момче на 20 години много хубаво ,сладко , сексапилно мило и добро , възпитано и интелигентно а и чуствителен както ме описват приятелите -това последното лошо ли е ? но за него може и да не отговаряте .
Въпроса ми е кое се цени, възприема и харесва повече?

Не разбирам защо жените обръщат повече внимание на мъже , който са пълни селяндури , простаци хора които знаят само да критикуват и обиждат да говорят само глупости , неприлични ,первезни и гнусни неща .
Такива които се правят на големите мъже а всъщност са една нула , пълни въздухари .

И след всичко което написах , защо тези мъже се вписват по-дообре в компании и привличат голямо внимание спрямо жените , защо те а не Аз ?
Такъв ли трябва да стана и аз , за да ми се обръща поне малко внимание ? Това ли е по-доброто за вас жените ?

Защо такива мъже едва завършили средно образование работещи в цехове , хамбари или като таксиджии ( голямата гордост) , не казвам че за любовта е важно какво, как си завършил и работиш , но като гледам търсенето няма как да не задавам тези въпроси !

Аз се описах що за човек съм , но къде да намеря момиче което не се впечатлява от такива селяни за мен поне ?

Коментари

1.   Момко, сериозните, възпитани и интелигентни момичета обикновено са заети с образование, работа / или с двете едновременно / и най-малкото няма да ги откриеш в средите, в които се движиш. За съжаление, простащината и селяндурщината заливат държавата и се прокламират и рекламират и от медиите. няма какво да очакваш от една сива маса, която слуша чалги, гледа турски помии и се впечатлява от Биг Брадър и други простащини. Хубаво е, че има и такива като теб, затова ти пожелавам успех в търсенето.

2.   Не съм съгласна! Такива мъже ги харесват посредствени жени, същите като тях.Умно и интилигентно момиче няма да обърне и грам внимание на такъв простак.Щом жените са с такива мъже значи и самите те са като тях-въздухарки

3.   Според мен жените са причлечени от такива мъже защото не спазват правилата и всичко става на подсъзнателно ниво един вид ги кара да ги чувстват истински мъже

4.   Брато и аз сък като тебе същия, аз пуснах темата какво искат и харесват жените, ако искаш я прочети, заедно с коментарите и ще разбереш, че за жените външния вид, как се обличаш, телосложението, възпитанието, да ли си мил с тях , не е от голямо значение.

И на мене като тебе ми писна как някакви "манекени" се разхождат със супер момичета. И не е вярно, че само такива момичета като тях се интересуват от тях, познавам много интелигентни момичета, но ако знаеш с какви ходят, да ти си доплаче. Имам един познат, който е супер невъзпитан и груб, но постоянно е с някоя мацка, това момче беше ми комшия и знаеш ли как поздравява момичетата: КАк си курво мършава? а те му се усмихват.... КАкво е това по дяволите???? Незнам но ако продължава така, аз лично цял живот, ще съм сам...

5.   Аз като жена,тоест като една тийн ,че ти кажа ,че в България е пълно с такива селяндури. Не ставай такъв,защото има и такива ,който не се впечатляват от такива питове.Може да са малко ,но все пак ги има.

6.   Точно така. Номер 3 е прав. Аз съм жена и за мен по-самонадеяните типове изглеждат привлекателни.

7.   СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА ЗАЩО. . ЗАЩОТО ЖЕНИТЕ ОКОЛО ТЕБ СА СЪЩИТЕ СЕЛЯНДУРКИ КАТО МЪЖЕТЕ, С КОИТО СЕ СВЪРЗВАТ. тЕ СЕ ТЪРсяТ

8.   На всички им се иска да си намерят такава половинка-умна, интелигентна, чувствителна... Вярно, че един мъж не е особедно приятно да бъде някой простак, който стои по цял ден и си чеше... Но и прекалено чувствителните мъже също не са добра компания.

Жените имаме нужда да бъдем разбирани и подкрепяни, а не ние да разбираме и подкрепяме. В любовта има страшно много критерии и много трудно може да си намериш своята истинска половинка.

Комплекса от чувства, химия, дори и финанси трудно можеш да ги съчетаеш със същите такива на друг човек. Затова има толкова много нещастни хора. Не се отчайвай ще намериш някого с когото да се чувстваш добре и да споделяте общи интересни.. Търси и не се отчайвай!

9.   Смени средата..... Ти не си на мястото си там, където си сега. Иначе нямаше да мислиш така.

10.   Съгласна съм с номер 2,всичко казано от нея/него си е точно така. Рядко са днес хората,които не се правят на голяма работа и на много отворени. Отбягвай ги и не ставай като тях,прекалено много са - запази се такъв,все още има добри,умни и красиви момичета,които си търсят момче точно като теб.
Сиво

11.   Много точно казано от номер 3 – добрите момичета са привлечени от лошите момчета. Аз съм на 26 години и за това време съм срещала малко мъже, които да съчетават всички качества, които ти си описал, че притежаваш. Сериозна връзка съм имала с 3ма такива и мога да кажа, че всички тези качества не ги бяха предпазили от това да са егоисти и да мислят само за себе си, което беше основния проблем при първите двама. Не гледай какво става около теб. Не те интересува масовката от момичета. Бъди верен на това, което си като личност и не се променяй. Търси същото у човека до теб и не се задоволявай с по-малко, защото просто няма да си щастлив после.
Успех и търпение и се надявам търсенето ти да намери обекта си.
G.

12.   Авторе, не си такъв каквто се представяш.Не знам кой критикувал и обиждал,но ти в момента правиш същото спрямо тях.А по въпроса за едвам завършеното средно образование на 'онези' мъже -пак не знам,но май от твоето средно образование правописа не си го прихванал...

Смени си средата,гледай повечко себе си.Не,недей става като тях.По-добър си от тях-възползвай се.
П.П. Съжалявам ако съм бил груб!

13.   Как може на 20 години да наричаш себе си сладък?
Явно още не си мъж щом се описваш с тази дума.Сладък.Смешно е.Жените търсят мъже не сладки момченца.Сладките ги търсят малките момиченца на по14-15-16 год.

14.   Само на мен ли ми направи впечатление гениалното начало? "Аз съм момче на 20 години много хубаво ,сладко , сексапилно мило и добро , възпитано и интелигентно а и чуствителен"
Първо, с това изказване оставяш читателите с впечатление, че това огромно надуто самочувствие не е с особено покритие. И най-вероятно е така.

Второ, почти никоя жена няма нужда от "мило и чувствително" момче. Важното в един мъж е да дава сигурност на жената, разбира се, да я обгражда с внимание, но да не прекалява с нежностите и въртенето на китките. Мъжът трябва да по-строг, по-суров, да не е чак толкова чувствителен, да е по-разумен.

За жалост, в днешно време трудно се намират такива индивиди и по тази причина, по-простите момичета залитат по описаните от теб мъже. Защото той може да й каже "курво" (и със сигурност не сериозно), но тя знае примерно, че може да разчита на него във всеки един момент или се чувства добре или кой знае какви хиляди причини, поради които е с него.

А ти може би наистина си внимателен, възпитан и добър човек, но такива хора в нашето грубо съвремие трудно се лансират. Или ще си намериш някоя мадама с по-тежък характер или вечно ще си задаваш въпроси защо селяни и простаци си имат приятелки, а ти не... Бъди малко по-твърд, никоя жена не иска да бърше сополите на мъжа си!

15.   "Аз съм момче на 20 години много хубаво ,сладко , сексапилно мило и добро , възпитано и интелигентно а и чуствителен както ме описват приятелите -това последното лошо ли е ?"

Не е лошо! Трябва ти един готин и улегнал приятел, като мен, който да ти оправи малко самочувствието и мирогледа, и да ти намери подходящо момиче.