Споделена история от Други

Студент съм - не пия, не съм наркоман
Приятели моля ви помогнете. Не знам какво става. Полудявам май.Ако някой е имал подобно изживяване да пише...

От няколко седмици става нещо наистина психиращо. Събудих се една сутрин и нямаше никой у нас, започнах да се оправям за лекции,п одредих законите на масата ,които бях разпилял през нощта И СЕ САБУДИХ отново. Станах, този път майка ми беше в апартамента. Всичко окей-сън! Докато на масата не видях книгите подредени по същия начин.

Преди седмица ми звънна телефона -беше номер записан с име на момиче. Не се сетих коя е. Помислих, че е някоя колжка и просто в момента не се сещам /аз и не помня имена много/. Оказа се, че с въпросното момиче сме станали много добри приятели последните няколко седмици. Ходили сме на клуб заедно ,на разходка с нейни и мои приятели, в квартирата й съм бил на гости. НИЩО НЕ ПОМНЯ !!!

Когато е видях след няколко дена тя ми говорише нещо, а аз седях и се чудих кое е това момиче- КАТО НЕПОЗНАТА БЕШЕ!!! Причерня ми, стана ми лошо, не чувах нищо, всички ме гледаха странно ,но смея ли да кажа на някой???

Преди 4-5 дена се събудих в чуждо легло. БИЛ СЪМ НА КУПОН ЗАЕДНО С КОЛЕГИТЕ И ОТНОВО НИЩО НЕ ПОМНЯ !!! /Не съм пил алкохол/ Случиха се още странни и необясними неща ,но няма да ви занимавам с всичко.

ЛУД ли съм ??? Какво става с мен ??? Не искам да ходя в психиатрична болница !!!

Коментари

1.   Историята звучи като измислена, но в случай, че наистина се случва нещо подобно, аз бих си го обяснила по следния начин:
За първата ситуация. Явно си станал на сън. Това е често срещано явление. Ставаш, но после нищо не помниш (сомнамбул).

За втората ситуация... Наистина е странно. Не бих казала, че си чак луд, но няма да е зле да се консултираш поне с психолог.

Последното с купона ми звучи точно като наркотици. Някой най-вероятно ти е сипал нещо в питието. Или ти е дал някакво хапченце и е нормално да не помниш нищо.

И все пак най-добре иди на специалист, защото тук каквото и да те посъветваме, може да не е правилно. Не се оставяй така, защото може да е нещо сериозно, а си още доста млад.

2.   Moже и дa пиеш ,и да си наркоман, но просто да не помниш

3.   Не си луд, имаш някакъв проблем с паметта и без специалист няма да минеш.

4.   Може да имаш раздоение на личноста. Другото ти АЗ сигурно се чувства по същия начин.

5.   Ако тази история е истинска, най- вероятно става въпрос за раздвоение на личността. И да не искаш, трябва да отидеш на психиятър. Може да те подложат на хипноза, за да си спомниш. Но ако това, което си написал не е някакъв бъзик, задължително иди на преглед...

6.   Мисля че просто си преуморен почини си малко не си луд,прецени дали някой не ти сипва нещо(просто като някакъв вариант)

7.   Не си луд и не търси помощ тук. Иди на лекар за скенер на главата, бе те знаят какво трябва да се направи. Не губи време. Всичко ще се оправи. Успех

8.   Право ли учиш ? Защото и аз уча право, доста се побърквам и аз. Започнах да си скубя косата по време на сесия, от нерви. Като спя, родителите ми са казвали, че рецитирам алинеи, членове и какво ли още не... Но твоето определено е сериозно, посети психилог, все пак трябва да видиш какво става...

9.   Но иди поне на психолог,не е толкова страшно.

10.   А момче като не помиш как ще знаеш дали си пил?

12.   Ами... може на този купон ,някой да ти е сипал нещо в чашата.Защо не отидеш не психолог.Не казвам ,че си луд.Просто поговори с някого.

13.   Ти какво искаш да кажеш? Че страдаш от шизофрения ли? Обърни се към специализирана помощ,трябва да те изслуша вещо лице,ако има нещо да се вземат мерки. Не търпи отлагане
Сиво

14.   Наистина мн странни неща. Не знам какво да кажа... Но наскоро една приятелка, която учи психология, ми каза, че лудите не се питат луд ли съм. Значи не би трябвало да си.

15.   Не искам да те плаша, но отиди на лекар защото при туморни състояния също има подобни отклонения

16.   Благодаря Ви за вниманието!

от автора