Споделена история от Други

Защо ми махнахте историята за хлебарките в хляба?
Моля, да я върнете пак, защото утре като изядете вие една хлебарка, тогава ще ви питам!!!!!!!!!!!!! Много съм възмутена от администраторите! Не мога да повярвам, че сте такива, а преди това толкова ми харесваше сайта. Мошеници!

Коментари

1.   Здравейте,

Това не е сайт за оплакване от некоректни фирми.
За целта има сайтове като potrebitel.bg например.

Надявам се разбирате че, публикуването на анонимна статия, съдържаща твърдения, които няма как да бъдат доказани тук уронват престижа на трета страна (независимо дали е виновна или не), която в случая не присъства и не може да се защити.

ОТ АДМИНИСТРАТОРИТЕ

2.   От авторката: Не бил сайт за оплакване от некоректни фирми!!!!!! Скъпи АДМИНИСТРАТОРИ, а за какво ви е тогава тоя сайт? Да четеме как някакви сополанковци плюят по майките си и бащите си или как някой плюе бившия си. Ами тези оплюти хора къде са тогава да се защитят? Не са ли и те ТРЕТАТА страна???????? Аз изобщо не искам да оставам анонимна, още повече, че тази история скоро ще се разчуе навсякъде, а имам и снимков материал за доказателство. Казвам се Калина Рачева и съм от София. Електринният ми адрес е kalinair@abv.bg, ако искате повече информация, пишете там. След като не вярвате на казаното от мен, може да ми се обадите, лично ще ви поканя на гости и ще ви почерпя всички с хляб + бонус в него (не е нужно да споменавам какво). А пък утре и като на вас се случи да си хапнете хляб с хлебарка, може да ми се обадите и да ми споделите усещането, ще се радвам да го чуя.
Знам, че този пост няма да се публикува, нито постовете оставени под него от други читатели, важното е вие да си го прочетете!!!

3.   Освен казаното по-горе от администраторите, има Комисия за защита на потребителите и куп знайни и незнайни държавни регулаторни органи, моме.
Пожелавам от сърце липса на хлебарки в хляба ти занапред, по-малко нерви и по-малко необмислени нападки към хора, нямащи касателство към хранителната ти драма.

4.   Така е. Макар и хипотетично, може да се касае за клевета.... Прави са админите.

5.   Пак подбрани коментари... Май сами си сги пишете.