Споделена история от Други

Изкажете мнение за моето стихотворение!
Момиче на 21 години съм.Днес ме изби музата и написах стихотворение в памет на моята леля.Изкажете мнение моля!Благодаря!

Минават дните неусететно без мене,
страдаш силно ти,че отишла съм си без време.
На гроба ми разплакана идваш всеки път,
покой не можеш да намериш над вечният ми кът..

И ето тъжно пак поглеждаш снимката красива,
не виждаш ли,в сърцето ти завинаги съм жива.
Макар да съм без тяло,останала и без сърце,
душата ми завинаги ще броди из откритото небе..

Не плачи,изтрий сълзите мила,
болката не искам да те е надвила,
усмивка на лицето ти да излезе
спомена за мене щом в теб изгрее..

Ще бъда ангел,който пази те от рая,
и до сетния ти час до теб ще бъда зная.
Защото никой няма сила да ни раздели,
щом любов огрявала е две души..

Изчакай ти да дойде пак нощта,
ще видиш как ще бъдем заедно в съня.
Ще видиш образа ми мил,
с прегръдка силна,ще изсуша сълзите ти..

Ще изгрявам всяка нощ като звезда в небето,
ще ме търсиш щом усетиш че мъката надделява в сърцето.
любовта ми ще ти подаде отново своята ръка,
нали доброто мила надделява и смъртта..

Така и аз спокойна ще почивам,
когато виждам че и ти си толкова щастлива..
макар че вече съм покойна,
в сърцето ти завинаги съм жива.....

Коментари

1.   Съжалявам за загубата ти, мила. Стихотворението не ми харесва. Не усещам римата
Пробвай с проза.

Mell

2.   На мен ми хареса стихотворението. Мир на праха на леля ти. Май много си я обичала.

3.   Стихотворението е много добро аз ти пиша 5и 1/2

4.   Съжалявам за леля ти, тя е била добър човек, след като и стихотворение си решила да напишеш в нейна памет. Стихотворението е много хубаво, браво! =)

5.   Хубаво бяло стихотворение! :) (: След още опити ще станеш по-добра.

6.   От мен браво, има още какво да се желае, но по-добре да пишеш отколкото да се занимаваш с глупости...
Успех!

7.   Моите съболезнования. Предполагам, че не си от хората, които пишат често, но е нормално, защото при повечето хора писането е породено от чувства. Разбира се, творецът може да пише и за най-незначителната прашинка, но явно ти наистина си обичала леля си с цялото си сърце и си написала това. Макар и да има някои малки грешчици, важното е, че е от сърце! :) Браво!

8.   Всеки стих има рима. Наистина съжалявам за загубата ти, но стихотворението е удивително.

11.   На мен само първия куплет не ми хареса - останалото е доста добре..съжалявам иначе..и успех занапред в творчеството :)

15.   Съжелявам за леля ти, но щом си й написала такова красиво стихотворение я обичаш много силно. :) Поздравления много хубаво стихотворение!

Викии

17.   Страхотно стихотворение... Нека леля ти почива в мир :))

18.   Според мен е много готино, харесва ми. Но само ти можеш да го определиш какво и само твоето мнение да те интересува, това си е моя гл точка де, но все пак