Споделена история от Други

На 21 години съм - без приятели
Здравейте!
Аз съм момиче на 21 години.
Моят проблем е че си нямам приятелки. Момчета колкото си искаш се въртят, но момичетата ме отбягват. Правят ми мръсто, използват всеки удобен момент да ми правят на пук, незнам защо. Аз се държа добре, никой никога не ме пита как съм, нито казва че обувките или дънките ми са готини.... Само ме оглеждат и си мълчат и ако ходят някъде гледат да ме избягват...

С момчетата няма как, имам си приятел и не мога да излизам с други, защото те все искат нещо повече и така винаги оставам самичка..........

От 2 години съм така ужасно самотна.... По цял ден си стоя в къщи... И няма кой да ми звънне да ме пита как съм- Няколко момчета са го правили, други не се отказват и ми пишат смс-и, но спират, защото ги режа, има мси приятел все пак.....

Сприятелих се с едно момиче от интернет, няма да казвам име, защото е малко известна, донякъде... Аз бях единственото момиче което я прие като нея а всички други я използваха и дори самата тя го каза и накрая се обърна към мен и каза че не съм толкова хубава колкото си мисля и даже се натискаше на гаджето ми..... аз много се обидих защото не го очаквах от нея....

Незнам какво става... не намирам общ език ли, какво е.... във всеки случай не съм надменна, не е сто процента това, даже много место съм давала разни неща на хора да помагам, но няма да конкретизирам..... а когато аз имам нужда от помощта ми ми обращат гръб или ме влачат супер много време... и ме търсят само като имат изгода.... а това е рядко....

Коментари

1.   Едно ще ти кажа ГОРЕ ГЛАВАТА имаш си приятел значи нищо не ти липсва и дажа сигурно си прекалено хубава и злобеят :) Аз съм в същата ситуация едни момичета ме изпокараха с всичките ми приятелки но не ми пука значи не са ми били истински приятели за да им повярват :) Странно аз имам повече приятели в скайпа с които не се познаваме незнам защо така е постъпила с теб или пък те е използвала за да се добере до приятеляти споко всичко ще се оправи пък и нали знаеш след всяка бур яизгрява слънце :)

3.   Здравей .. ако искаш остави нещо скайп, имейл може да си початим. Момиче съм на 17 ;).

4.   номер 1 ти тези в скайпа приятели ги наричаш? Аре да не се отклонявам от темата. Значи и аз съм като тебе, само че съм момче на 20 год. и нямам е един приятел, но ти за какво се оплакваш като до тебе имаш човек. Ако си хубава и се обличаш добре, за това те избягват. Не че се хваля, но изглеждам много добре, обличам се по модата, тренирам си редовно, имам мускулесто телосложение, не пия, не пуша. НО не съм високомерен, много съм общителен даже, винаги поздравявам хората, правя им комплименти, когато са постигнали нещо значимо, шегаджия съм, но не се получава, немога да си намеря компания и това е.

Много пъти съм чувал, как момчетата от класа ми говорят зад гърба: "ама тоя ко ми се прави с новите, дънки, голяма работа като е напомпан, бати смешника......" Но за какво така говорят, неразбирам, да ми го кажат поне в лицето. Така,че не се тревожи, ако нямаш приятелки, в днешно време това е почти невъзможно, излизай си с приятеля и това е...

5.   Mного дълго писмо. явно не можеш да се изразяваш. един съвет от мен говори по малко и по качествено. разбирам те не ми се сърди просто си мисля че говориш много. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ ПРОСТО БЪРЗАМ

6.   Донякъде е известна !??!?!!? Или казваш име или твърдо НЕ

8.   Oт №1 да приятели са ми и то много повече от други когато ми е тежко ми дават съвети ;)

9.   Миличка, имах същия проблем като теб - и аз съм 21-годишно момиче. Мога да ти кажа, че тва всичкото е злоба. Преди все аз търсех другите, все аз уреждах излизания, все аз се бутах, където не бях искана. Но до себе си имам стабилен приятел, който ме обича безкрайно много и ми помогна да отсея истинското от фалшивото. Компанията ми от 10-15 момичета намаля на една единствена най-добра приятелка - и при това женена с дете. Сега си излизам само с нея а на другите мога да им кажа само да се факат в гъза - сега постоянно ме търсят и за помощт и за утеха - а мен не ми пука за тях. Добре, че приятеля ми ме научи да съм като него - да знам висотата си - не съм надута - просто не желая вече да общувам с утрепки! така че, не се отчайвай ....

10.   И аз съм в същото положение миличка :( Една приятелка не ми остана,да кажеш да съм лош човек :( Скарахме се,защото си знаехме всичко и после всичко се разбра кой какво говорил..Аз простих,но те не могат,останах с една приятелка,но и тя ме остави-влюби се в един наркоман,който не и дава да излиза с мен и тя предпочете да е с него ;( Вече не знам нищо за нея ;( Разбирам те напълно,много е тежко да си млад човек и да няма с кой да излезнеш.Дори и като си имам приятел пак не съм щастллива липсват ми приятелките :( Аз съм от Пловдив,ако искаш ще ти оставя скайп

11.   Мерси много за милите коментари и не мерси за тъпия коментар на комплексара н 4 :f

12.   Имах превдвид 6

13.   Миличко разбирам те, но не съжелявай, че нямаш приятелки, тъй като имаш човек до сърцето си. Но причината да нямаш приятели, се крие може би в тебе и не ми се вярва да си такава, каквато си се описала. Защо наричаш номер 4 комплексар, като не го познаваш, а и момчето много подробно се е опитало да ти помогне, как така коментара му е тъп? Може би всички за тебе са комплексари, за това "може би" хората те отбягват. Всеки неможе всеки да е поет, и да се изразява с малко думи... Малко се замисли върху думите ми и тогава, наричай хората комплексари....

15.   И аз като теб няма приятелки и винаги съм се питала защо къде е проблема с какво греша .Но аз съм на 24 и ми е писнало от злобни коментари и не съм лицемерна и двулична не мога да се правя на приятел с някой който знам че говори зад гърба ми.Може би по красивите жени винаги ще страдат от това ,мъжко внимание не ми липсва ,но приятелки нямам ....

Плами

16.   Eдва ли е до красота.
при мен е обратният вариант, само момичета могат да са ми приятелки и то говорим за 2-3, с които имаме години познанство и общо минало.
всичките ми нови контакти са пълен фалш. жените злобеят, сплетничат и въртят интриги и не се минава много преди да приключим отношения.

Мъжете - те никога не са били фактор в живота ми. Като малка бях притеснителна и не си играех с момченцата, когато започна съзряването имахме различни интереси и в една зряла възраст - само сексът ни свързва. Не смеят да се доближат..
и общо взето .. всичко ми липсва.жените в обкръжението ми са злобни, да не кажа болни от хиляди комплекси и това им пречи да изградят здраво приятелство с друга жена - всичко е състезание. Мъжете, привлечени от визията ми, няма с какво да ме задържат до себе си. Тези, които привличат мен, отказват контакт - идилията е пълна.

И като стана дума за самотни млади хора - пълно е. приятелките ми са в голям потрес, че влизам в чатове и винаги реагират по един и същи начин " ти луда ли си, ако попаднеш на психопат, изнасилвач, сериен убиец?". Аз съм намерила това решение за себе си. Чатът е едисвеното място, в което визията е без значение за разговора. А след много, много пълноценни разговори - идва едно привързване. Така, когато се срещна с някой от чат (говорим пак за 2-3ма души), вече сме изградили връзка, шокът от визията ми отминава бързо и се концентрираме отново върху разговорите.

Възползвай се от всички скайпове и мейли, които получи. Може това да е началото на голямо приятелство! Желая успех на всички ви!

17.   Cмешнисте,всчики сте смешни...драга,такива проблеми не се решават тук...а на вън ,където му е мястото- сред хората...в интернет е бъкано с 'философи' дето за подретбата на едно изречение им трябват поне 15мин. Тук само си губиш времето с такива глупости.Аз изпозвах сайта защото търсех нещо в графа 'Здраве' ,а другото е ... вятър и мъгла.Чао и умната!
Да стискаме палци Администраторите да го публикуват.