Споделена история от Други

Да споделим маниите си!
Всички имаме мании. При някои е музика, при други са филмите, при трети -обувките.
Моите мании са бижутата, парфюмите, музиката и книгите, ако щете вярвайте.
Тук в коментарите нека всеки сподели каква е неговата мания, дали е единствена, от кога я развива и защо не иска да се отказва от нея. А ако иска, как смята да го направи.
Админите, побликувайте темата! ще бъде интересно.

Коментари

1.   Моята мания е свързана с музика. Няма да казвам името на групата, но съм до такава степен влюбена в тях, че искам да живея в техния град, искам децата ми да се казват като тях, искам да имам нещо общо с тях. Само ще подчертая, че съм на почти 17 г., а идолите ми са над 50-годишни, но въпреки това не спирам да им се възхищавам на успеха, който са постигнали. :)

LL

2.   Моята мания е музиката. Сутрин ставам и още по пижама си слагам слушалките. Тръгвам на училище - пак със слушалки, пътувам, ям, каквото и да правя просто не мога да се спра. Много обичам да слушам музика.

3.   Моята мания е музиката и също всичко свързано с модата и красотата. Много обичам преди лягане да си слушам музика и да чета любимото си списание. :)

4.   Я щи слушам музика по 25 часа на ден.... всеки слуша музика, ама чак пък маниакално... моята мания или хоби да го наречем са хладните оръжия, ножовете, брадви, мачетета и т. н. обичам да изработвам ножове, да си копувам такива, и да ги използвам разбира се. На 17 год съм, от доста време и ги използвам ножовете, за клане, за дране и т. н. Обичам оръжията, притежавам пневматична малко 'пипната' пушка, с която трепя разни животни, но да не навлизам в подробности, че от еко равновесие не са ми приятели... обичам лова, гледам ловни филми, в момента се подготвям за изпит, който ще карам догодина. За мен лова е най-доброто хоби за всеки мъж.

6.   Мобилният телефон и по специално да влизам и кисна в фейсбука.

7.   Всички все музика слушате.. Абе понеже съм от таблета и няма колко мъдро да го кажа... Музика, музика но главата не се ли претоварва? Аз няма как... С родители няма как да слушам мизика, а и вече не искам.

9.   Номер 4. Ако щеш вярвай ама си идеалът ми за мъж. Аз съм на 17, ти си на 17... Ако схващаш.
А сега по темата мойта мания са сладкишите. Не като да ги ям, а да ги правя. За сега доста рецепти съм изпробвала, проблем са ми средствата за съставките. Ама ае карай, с 35 лева стипендия я направя някоя тортичка, я някой козуначе, пък за по- специални случаи меденки или бонбонки. Пфу вече звуча като Ути. Хубаво, че имам мания, с която да угоявам родителите си. (Не чувам да се оплакват де):D

:*

10.   Аз пък имам мания и тя е по... Sonic the hedgehog! :D И така да се каже съм "влюбена" в един от героите- Silver the hedgehog. <3 Не мога да спра да си фантазирам- аз и Silver, разхождаме заедно бъдещата ми фретка. :D
Падам си по животни-особено котки и фретки. Също и една друга моя мания-да се "тъпча" със сладкиши. :Д Та кой не ги обича? !
Silver y Blaze

11.   Моята мания е мноооого страна и тя е да се къпя на ден по 7-8 пъти

12.   И аз имам мания по музиката , особено по к.поп музиката.Също и танците , хора , аз си слушам музика и по едно време се усещам как си танцувам , или потропвам с крак , или си движа пръстите на ръцете или.....абе всичко каквото се сетите, не спирам да се движа.

13.   Друга мания са ми филмите.

14.   Може би музика и книги. И моят идол е Александър Рибак, просто го обожавам, няма такъв сладур, толкова талантлив, такова държание НЕВЕРОЯТЕН, НЕВЕРОЯТЕН, НЕВЕРОЯТЕН, НЕВЕРОЯТЕН по още 10000000... ОБОЖАВАМ ГО. Искам да го имам, да живея в града му, да го видя, да поговоря с него, просто той ми е мания.

Друга манийка ми е Евровизия. Обичам да си я гледам и много ми харесват някои песни от Евровизия - Running scared на Ел и Ники, Euforia на Лорийн, Only teardrops на Емили де Форсест, дори и песента на Кончита ми хареса много в Копенхаген ;). Но Алекс все пак държи рекорда за най-много точки, защото той спечели конкурса през 2009 в Москва ;).

А това, което мога да правя непрекъснато, е да слушам музика и да чета... Но не някакви бозички за 12-13 годишни мимиченца като "Здрач", "Хари Потър" и тем подобни. Обожавам исторически книги, книги за други държави, просто си представям, че съм в друга страна в друга епоха, че съм герой в книгите. Няма друго толкова хубаво хоби.

15.   Казвайте още !

16.   Музиката и пиенето. Под музика разбирайте предимно 2pac и Eminem. А пиенето не ми е проблем. Просто имам нужда да изляза и да се насвяткам здраво...особено лятото, когато е поне по 5 пъти седмично..уху!

17.   Аз забравих да ви спомена за моята най-голяма мания. Кофеинът !
Всеки ден пия кока-кола и направо не мога без нея ! Енергийни напитки не обичам , но за кока-кола направо си умирам ! Обожавам я ! Направо е моят течен хляб , по-вкусна и засищата от хляб ми е , дотолкова , че даже бях забравила какво е да пиеш вода. :D
Също и шоколад като всеки , много обичам от онзи финия , млечния с лещници.
И кафенце пийвам , но чисто не мога , нито само със захар , сметана или мляко- 3 в 1 е THE BEST ! Имало е случа и да изпивам по 3-4 кафета за денонощие , в полунощ и след полунощ съм ги пила.
Нес кафе 3 в1 , където съм аз , там е и то ! :D Но и да не е нескафе , щом е 3 в 1 пак си го пия като водичка и може би е една от малкото топли напитки , които обичам , ако не и единствената.
Наистина си го пия с кеф.
Кока-колата обаче май си ми остава най-голямата мания , въпреки всички проблеми , които си създавам заради нея :D:D:D:D:D:D:D Обичам да я пия с лед, но не прекалено много , щото става на вода и не обичам лимони в напитките , щото ми развалят вкуса.
Имаше един откачен период , в който всеки божи ден изпивах по една двулитрова бутилка кола на ден.
Даже вече от една глъдка мога да различа кола лайд и пепси от истинската кока-кола. :D Луда работа !

Авторката

18.   Обувки, ботуши, сандали, високи токове. Не мога без тях. Колекционирам ги. Само при мисълта за някоя красива обувка се побърквам. И по-точно истински болезнените обувки с по 12-13 см и нагоре супер тънък ток и без никаква платформа. И с предна платформа също много харесвам. И да ги гледам на картинка, и на живо, и върху мен, и да ги нося, и обувам, и събувам... Въпреки, че съм 1.75см висока, съм пренебрегнала височината си и нося това, което ми харесва. Също обожавам и дрехи - рокли, шлифери, палта.
Друга мания са ми новите модели джипове. Въпреки че съм момиче ми харесва да се возя в тях, да ги гледам. Много обичам джипове - бели, черни, червени - всякакви цветове, всякакви марки.
Ж 15

19.   Моята мания са картофите. Пресни картофи, пържени картофи, печени картофи, варени картофи, сушени картофи, замразени картофи, КАРТОФИ!

22.   Музиката имам си любима група невероятни са победителки на Х фактор. Просто обичам музиката. Друго което обичам са дрехите шопинга.

23.   Кафето, гей филмите, темите за изнасилване.

24.   Фотографията.
А също и интересни сериалчета от замунда и арена, най - вече на ВВС.

Жена на 28

25.   Заглеждам се по каките в парка :)

26.   Моята мания е чистене и подреждане. Обожавам да чистя, не мога и пет часа да издържа без да оправям, пък за цял ден да не говорим!

27.   Хавлиени кърпи.
Кучета
Света на ближния.
Искам да се избавя от последното. Влиза в конфликт с понятието и усещането за лично пространство.От желанието да познавам всяко кътче всяка емоцийка и моментно състояние за да се разбирания и даа ми се доверява. Ако имам близък човек трудно го контролирам но ако нямам нямам изобщо тази мания.