Споделена история от Други

Playstation 3 въпроси
Ако се вземе 12 гб версията, която е най-евтината в момента може ли да се играят игри като GTA V и Watch Dogs? Някой казва , че може , някой не? Играта ще е на диск, но някои казват, че след като инсталират диска нямали място и GTA V не тръгвала?

Коментари

1.   Повечето игри си правят инсталация на харда на PSна.
Няма да ти тръгне GTA V. Инсталацията е към 10ина GB, но има и операционна система. Дори и да ти тръгне, то не би могъл да играеш друга игра, освен ако не изтриеш инсталацията на старата, а повярвай ми, щом имаш PS, ще искаш и други игри По-добре дай 100те лева разлика за 500 GB-та версия. Ако се двуомиш за PS 4, не бързай. В следвъщите 2 до 3 години, игритеще излизат и за 3ка и за 4ка (тази година имаше и фифа 2014 за 2ка), а на новатане можеш да играеш игрите от старата и повярвай ми, има много игри, които си заслужават.

2.   Повечето игри си правят инсталация на харда на PSна.
Няма да ти тръгне GTA V. Инсталацията е към 10ина GB, но има и операционна система. Дори и да ти тръгне, то не би могъл да играеш друга игра, освен ако не изтриеш инсталацията на старата, а повярвай ми, щом имаш PS, ще искаш и други игри По-добре дай 100те лева разлика за 500 GB-та версия. Ако се двуомиш за PS 4, не бързай. В следвъщите 2 до 3 години, игритеще излизат и за 3ка и за 4ка (тази година имаше и фифа 2014 за 2ка), а на новатане можеш да играеш игрите от старата и повярвай ми, има много игри, които си заслужават.

3.   Ще се прецакаш, ако вземеш 12-байтовата версия. Доста игри изискват инсталация, която е около 4 гб-та. Примерно Watch Dogs и GTA V, изискват инсталация, която общо е около 10 гб. След това, какво? Остават ти 2 гб, ами ако решиш да си вземеш трета игра, няма да можеш да я играеш.
ВЗИМАЙ 500 ГБ-товата версия!

5.   За какво ти е 3-ката, като вече излезе 4? :Д След 2 години ще спрат да излизат игри за 3 и ще си дремеш на стари игри. Тези с 12 ГБ са евтини, но след това задължително ще ти трябва повече място и пак ще дадеш пари за нов хард. И да някои игри се инсталират и заемат доста място (около 4 ГБ, но постоянно пускат ДЛС-та и ще се увеличава този размер). Не се прецаквай да си взимаш 3-ка. Изчакай да пуснат повече игри за Playstation 4, тъкмо ще падне малко цената и си го купи.

6.   Не виждам причина да не може, хардът спореф мен няма значение. Иначе ще е тъпо да си взимаш хард 12 гб без да можеш да играеш едни от най - яките игри. Успех ;)

7.   Да пичове, дори и играта да е на диск трябва да се инсталира... кофти, но факт

8.   Наесен пускат играта за Playstation 4 и РС, по-добре изчакай или си вземи четворката ако имаш кинти.

9.   Имах предвид втора ръка... дори 12 гб 300 лв не ми се даваха. Взел съм си 60 gbтовата на старо. Една от най-първите версии, дето чете и за PS2. Бях чел, че много греят и на някои са им се изключвали сами конзолите, когато са играли тежки игри като ГТА, при мен няма тоя проблем, по 2-3-4 часа на ден, лятно време си държи, но може и човека да си я е поддържал, не знам- все пак е конзола на 7 години.