Споделена история от Други

Моля помощ ! Iphone забравена парола
Хорааа моля помогнете :( забравих си паролата на iphona-а. Тази която въвеждам при всяко изгасване на телефона. Падна ми батерията и сега не мога да си отключа телефона с пръстов отпечатък. Какво да правя!

Коментари

1.   http://support.apple.com/kb/ht1212

5.   Отиваш до контейнерите за разделно изхвърляне на отпадъци, разглобяваш го на съставните му части и го разпределяш по кофите.
Успех!
П. П. Металните части (ако има такива) може да ги запазиш и да ги предадеш в пунктовете за изкупуване на скрап, така все пак ще вземеш някой лев (по скоро стотинка).

6.   Продай ми го на четвърт цена! Пък не бери грижа за паролата - аз да си троша главата с нея!

7.   Просто пускаш iPhone-а... от по-високо!

8.   Носи го на ремонт. Ще ти го reset-нат и ще е ок.

10.   1. Си вземи нов телефон самсунг.

2. Изтегли си от интернет Itunes, намери си USB кабел и го включи в лаптопа си и го ресетни, после ако имаш apple ID ще ти излезе прозорче да си напишеш стария мейл и паролата която си използвала за да се регистрираш в apple ID и после ще ти отнеме окло тридесет минути да се върне както си е бил и да ти каже здрасти.

3. Продай го, и си купи самсунг. Откъде знам това ли, знам го понеже и аз имах айфон който продадох преди около месец и си взех самсунг поради същата причина като теб добре, че аз знам какво държа в ръцете си.