Споделена история от Други

Извратени лелки...
Здравейте дами !!! Аз съм момче на 21 и мн ме интересува защо, когато вървя по пътя ме заглеждат дами около 30 ,над 30 години и в днешно време ми се струва ,че тези дами си търсят по- млади момчета от тях около 20 ,20+ .
Въпросът ми е защо тези лелки искат да правят секс с 10 години по - малки момчета от тях ?
Не е ли извратено ?

Коментари

51-63 от 63

55.   Аз пък съм на мнение, че една нормална зряла жена едва ли ще прояви интерес към 20-годишен. Не мисля, че въпросният младеж може да й предложи по-качествен секс от, да речем, мъж на нейната възраст. Едва ли може да я заинтригува и на интелектуално равнище. Разбира се, всяко правило си има изключения. Все ще се намери някоя недочесана лелка, която да си търси къде да се навре...

56.   Ми то както недочесали лелки, така и недочесали пуберки. Какво общо има възрастта?? !! Луди ли сте да дискутирате подобни неща се чудя, хората имат здравословни проблеми, търсят да се радват в живота, вие с глупости сте се хванали... а оня шантавия, дето все завист му е в главата, погледни сестра си как злобно гледа някое 14-15 годишно девойче, което разцъфтява с пълната си прелест. И се сещам за една книга, която баба ми подари на моята сестра, когато тя беше на 13- "Винаги красива". Първата възрастова категория беше определена 13-16 год., за която авторката казваше, че няма нищо по-хубаво от младостта в тази възраст, че грижите за лицето на момичето трябва да се състоят само в елементарно почистване на лицето и така отказахме сестра ми да носи гримове и подобни глупости. Втората възрастова категория беше 16-20- определена като превръщане на младото момиче в жена. И категорията 20-45- зрялата жена. 45 нужда от по интензивни грижи вече и остаряване. Така, че малки корекцийки към 41- сестра ти е зряла жена, толкова колкото и жена на 35, има някакво предимство пред жена на 35, че при полагане на еднакви грижи би могла да изглежда МАЛКО по-млада. обаче има и много други фактори- здравословно състояние, ген, предразположеност на кожата към ранно образуване на бръчки- например светлата кожа, се състарява по-бързо от тъмната. Така, че това предимство е само потенциално, а дали ще стане така зависи само от конкретните двама човека, които сравняваме. ОБЩО ПРАВИЛО НЯМА. А и честно казано толкова ли е важно кой как изглежда в крайна сметка?? ! Има и толкова прекрасни хора и жени, които не младеят пък, защото не са егоистки и никога не са се вманиачавали да харчат безумно пари за лицето и тялото си, а каот хора са прекрасни. Не е ли това по -важно? ! Ми аз имам една приятелка, която беше много чувствителна и ранима, а вътрешно прекрасен човек. И точно като беше на 24, някакви младежи до ЦУМ тръгнали да и дават някакви брошури и я питали на колко е години. Когато им казала на 24, те с изумление погледнали и и само казали изглеждате много по-възрастна.... После момичето плака един месец! Е, може ли така! и това се случва, понеже прекалено много обществото акцентира върху някакви мними ценности, а не върху истински важните неща! Моля ви помислете преди да обиждате някой, опознайте неговата душевност, ранимост и опитвайте да приемате хората под тяхната обвивка. Хора, като този 41 наистина трябва да бъдат отритвани от обществото като дегенерати( как е възможно да кажеш че някой на толкова си години не можел да стъпи на малкия пръст на друг, понеже другия бил на други години? ! Що за нелепост! Кои са тези двама човека? ! Как може едно-единствено нещо да е достатъчно, за да определиш цял човек! Аз лично го съжалявам този човек за неговата ограниченост- жена съм на 26 години и от 20 -годишна по нощни клубове и заведения не съм ходила именно заради това- да не срещам хора, които няма как да ми стъпят и на малкия пръст!

57.   Че жена на 30 години лелка ли е бе? ... Ти най-вероятно си някакъв девствен мастурбатор и ако представител на другият пол те погледне, си мислиш, че те харесва....

58.   Жената е най-секси между 30-35 и 55-60 години. Зрялата жена е като разцъфнала роза! 18-20 год. пикли са далеч от този сексапил! Ще го разбереш глупако, но след 10 години!

59.   Май те заглеждат от съжаление, примерно изглеждаш прекалено глупаво или като някакъв дебил. Само ще ти кажа, че една такава "лелка" ако говорим за секс ще ти стопи лагерите. Опитай и после пак ще говорим. Междудругото аз съм М на 27, от моя гледна точка си момченце, пикльо.

60.   Браво на номер 58, но само да вметна, че жената се разхубавява при наближаване на 30-те години, нямам представа как става, но ми е направило приятно впечатление.
Щом ще избирам между 20 и 35 годишна.. избирам 35 годишната мацка!

61.   хаахахах абе аз съм на 31 и спя с жена по голяма с 10 години. Нема нищо извратено, а секса е невероятен, просто защото тя знае какво иска, аз също. *ахти романите пишет хахахах. Я си правете кефа и не му мислете. Аз лично претпочитам секса с по възрастни жени, а не с некакви нечистоплътни пикли дето требва да ги учиш :)

62.   А, значи това било проблем. А когато 50-60 годишен закача ученички всичко е наред. Освен това как пък реши, че всички "лелки", които те заглеждат го правят със сексуална цел? Аз съм една такава "лелка" на 32 (нарочно го слагам в кавички, защото дори нямаш идея колко смешно звучи да наричаш лелка жена на 30) и мога да ти кажа, че ако заглеждам някого на 20 е по-скоро с цел да му се присмея на акъла, отколкото заради сексуален интерес. Много сте ми смешни 20 годишните като решите, че целият свят се върти само около вас! И забравяте, че само след няколко години и вие ще станете "лелки" и "чичковци".
Поздрави от една лелка и не прекалявай с фантазията. Не съм толкова закъсала, че да се занимавам с дечица. Защото физически може и да сте в разцвета си, ама опитът ви предполагам никакъв го няма, за това не благодаря. Предпочитам мъжете около моята възраст.

63.   Ха-ха-ха! Аз съм една такава лелка на 29. Имам си собствен апартамент и кола, печеля добре и мога да си позволя доста неща. А кажи ми тогава защо ми е някакъв 20 годишен хлапак, който още разчита на техните да му дават пари за кафе? Така, че не си мисли, че животът свършва на 25, напротив едва тогава започва, защото вече си постигнал нещо и можеш да живееш така както си искаш без да даваш обяснения.

64.   Защо никой не коментира 25 номер.

65.   До автора:
Приятел, много си зле! А да ти идва на акъла, че след няколко години и ти ще си чичко и 20 годишните ще те гледат с насмешка? Защото времето не спира и тече за всички ни. Никой няма да стане по-млад, но по-стар със сигурност. Така, че вместо да се заяждаш с млади жени, които са в разцвета си, свиквай, че скоро и на теб ще ти викат "чиче" и ще ти се хилят.

66.   Подай сигнал в полицията срещу тия "извратени лелки" и се скрий някъде, докато мине шума, от опит го знам. Толкова много лелки да се заглеждат по готиното ми дупенце, да ми подхвърлят едни такива, лакоми погледи, не се безпокой. Каж и им:"Ей, лелки, какво стаа? Що ме глеете, като няма к'во да видите, все пак съм женен... ". И ще видиш как те бързо ще ти се махнат от главъта!

67.   Авторе, как се чувстваш като чичко? :)) Преди 5 години много нападаше жени, които са само няколко години по-големи от теб, че имали кой знае какви намерения към теб, ама ми е интересно сега как се чувстваш когато 19-20 годишните те имат за чичо. Сега разбра ли колко си бил заблуден?

51-63 от 63