Споделена история от Други

Извратени лелки...
Здравейте дами !!! Аз съм момче на 21 и мн ме интересува защо, когато вървя по пътя ме заглеждат дами около 30 ,над 30 години и в днешно време ми се струва ,че тези дами си търсят по- млади момчета от тях около 20 ,20+ .
Въпросът ми е защо тези лелки искат да правят секс с 10 години по - малки момчета от тях ?
Не е ли извратено ?

Коментари

1-50 от 63

1.   Не. За това си има физиологично обяснение. Обикновено мъжкия индивид е най-силен полово между 15/16 и 25/26 години. При жените това става след 30/35 години. Когато дивото зове трудно може да се удържиш :) Не се коси! Ако някоя ти хареса, действай! Стига да си свободен де. Някои такива " лелки" са страхотни и на външен вид и в леглото и ако нищо друго не искаш и очакваш от тях ще си изкараш страхотно. Ще ти останат спомени за цял живот :) В противен случай си стой в гащите ;) Успех приятел!
wanderer

2.   Сигурно нещо във външността не ти е наред и те не те заглеждат,защото те харесват,а защото имаш някакви недостатъци.Да не би да си мръсен?Прическата може да ти е смешна?

3.   Значи така "лелките" се заглеждат по момченцата , а как ще коментираш "чичковците" дето се заглеждат по момиченцата? Това какво е според теб, или това е нормално , а за лелките е извратено? Малкия ти явно не си пробвал с такава лелка- Пробвай и тогава ще пееш друга песен.

4.   Е, ако разликата е 10 години, не ти е лелка. Това, че се заглеждат не означава непременно, че "искат да правят секс". Но дори и така да е, какво да кажем за извратените момченц, които заглеждат 40-годишни. Или ще отречеш, че го има и това

5.   Първо с това "лелки" сигурно ще обидиш доста дами които на 30, че и на повече години изглеждат супер. А си все още твърде млад, за това и така разсъждаваш...А и никой не те кара да бъдеш с по-голяма, нека си гледат хората. Това вероятно подхранва и твоето самочувствие... признай! А ти като искаш търси приятели само в твоята си среда, в това няма нищо лошо. Но аз лично и другото не намирам за ивратено. Всеки си има свое мнение.

6.   Страшно определение мяташ за 30 годишни жени - лелки. Да видим дали ще ти е приятно, като станеш на 30+, някой пергиш като теб да ти вика "чичка".

7.   Какво му е извратеното?

8.   Лелки??? Една жена на 30 и отгоре ще ти разкаже играта в секса. Чудя се на дърти мъже, като се помъкнат с пикли на по 18-20, че и семействата си зарязват.

9.   Може да е поради същата причина, поради която 30 годишни мъже заглеждат 17 годишни момиченца.И това е извратено...

10.   Направо си представям цветната картинка. Как вървиш по улиците, неотразим и величествен, от теб струи сексапил на талази, и всяка втора "лелка" на 30 точи лиги и се препъва по тротоара, извърнала глава след теб... Айде стига вече, че ми дойдохте до гуша с ваште простотии бе, вчерашни келеши.
една "Лелка" на 35

11.   Лелки... разби ме, жените над 30 правят най-хубавия секс. Няма я сковаността, знаят какво да очакват, както и какво и колко да дадат. Момиченцата са за момченца и за мъже, които се чувстват несигурни с опитна жена.
Ако ти падне такава жена си късметлия, на слука ;).

Дядо Торбалан

12.   Момченце, аз съм на 35 години и не бих се нарекла лелка. По улиците, ако се заглеждам някой 20 годишен то е по-скоро защото нещо във външния му вид или в поведението му ме смущава. Не бих си помислила да правя секс с някой такъв младеж. Не мисла, че може да ме удовлетвори такава връзка.

13.   Споко. Жените не мислят непрекъснато за секс като теб. Всичко е само в твоята глава :)

14.   Ами не знам, но работя на място, където се срещам всеки ден с много жени. Мога да кажа, че не съм голям красавец и младите жени и момичета не ме гледат често с интерес или като сексуален обект. Обаче... хмм, дамите над 35-50г са друга работа. Не всички разбира се, но има такива, които със сигурност си мислят разни неща за мен и тях, убеден съм. Това го виждам не само аз, а и колегите и колежките, за това го твърдя със сигурност! Не знам дали това е тенденция или случайност, другите да кажат... :-)

15.   Бре, да ти завидят чичковците направо :))))
Ралф

16.   Без да обидим никого,фактите си говорят сами-жени над 35 години,особено ако имат добра визия,си търсят млади любовници.сега нека си кажем истината...а и ония са доволни щото някоя 35 годишна е опитна и т.н...за това че факта си е такъв-аз съм момиче на 24 и ако разбера че гаджето ми се .... с някоя 35 годишна ще й счупя главата хаха.а сега кой изглеждал добре и кой зле е съвсем отделна тема...просто с възрастта всеки злобее.и на мен ми се иска да съм на 18 но не съм.

17.   Заглеждат или гледат? Лелки или какички?

Откога гледането е извратено?

18.   Какъв ли секс можеш да предложиш ти младеж на една "лелка"...даже не искам да си го представям....Много далеч от истината си и не само за секса със сигурност....

19.   Хей, самовлюбения, а защо не се замисли дали пък не миришеш надалече и именно тези лелки които вече са научени да отсяват такива като теб не те гледат и си мислят : ега ти миризливото самочувствие без покритие!!!!!!!!! Огледай се преди да даваш коментари!

20.   Жени на и над 30 години нямат нищо насреща добре изглеждащите чичковци,а не недоносчета.Ти си болен бе моето момче.Аз съм на 37,но не се давам на много отпуснати и дроплести 20 годишни.Разбира се има прекрасни момчита и момичета на по 20 и няколко.Не ща и да чувам за някое неорентирано същество пък било то и красиво. Ако се загледам в някое младо момче,то е за да се попитам така ли олигофренично изглежда и моя син.Пък за лелките има страхотни чичковци,който не винаги предпочитат малки и зелени момиченца.Ами ако тези жени не те обожават мислено,а просто се чудят на държанието ти по улицата?Или не дай боже на крещящо екстравагантния ти вкус.Не е задължително да те обожават.Дори съм сигурна в това.Така че млади мой приятелю свали си малко цената.Много скъпите неща,всички знаят че не винаги са стойностни.Успех ти желая!!

23.   И къв е проблема? Нека си гледат, нали затва са им очите ахахахха

24.   Ами всичко това е в главата ти, на твоите години се кефех като видя някоя кака на 30 и.. и си представях че ме гледа. Това приятелю е от хормоните на съзряващия индивид. Има и красиви момчета на твоите години, но любознателността им дразни и ги избягват жените над 30 години, просто немат нерви да се занимават с индивиди изучаващи околният свят включая и секса. Има обаче жени празноглави така наречените кухи които имат общо умствено ниво с младите мъже и именно те както и втория тип на голямите истински курви могат да правят нещо като секс с дразнещите младежи.

25.   Не че подкрепям автора, но наблюдавах как жените около 30 започнаха с оправданията в коментарите си.
Не били загледали някой 20 годишен айде сега кого лъжем...

Което си е хубаво си е хубаво, мисълта ми е че една нормална жена няма значение на каква възраст е ако види хубав мъж на улицата би и направил впечатление, би го загледала и сега много от вас ще кажат на 20 какъв мъж е това? Ами аз съм на 21 и изглеждам доста по-мъжествено от някои тюфлеци на 40.
Както и аз като мъж бих загледал някоя готина 30- 40 годишна( кой не харесва Анджелина Джоли? а това е само пример)

Но това не значи че нагласата ви непременно трябва да е за секс (просто ви харесва по-младия мъж на улицата и няма какво да си кривите душата, но не бихте спали с него защото обичате мъжа си примерно и имате семейство или нямате, но пък имате принципи) хора сме все пак и не си говоря на изуст (ако си хубав жените ще те заглеждат- ако си хубава мъжете ще те заглеждат- природа) но не бъркайте това с любовта (смисъл тя винаги побеждава и не бихте се замислили за секс с друг/а колкото и добре да изглежда, но това неуспоримо би ви направило впечатление) във всеки човек го има първичносигналното.

A колкото до автора- мисля че жена на 30 в никакъв случей не е лелка абсурд! Земи например Скарлет Йохансон е ако тя е лелка, то искам да бъда с тази лелка и много други, дори по улиците всеки ден виждам красиви жени, дори мисля че една жена е най женствена точно около 30 години.
П. С. :С поста си не съм искал да обидя никой, просто изразих мнението си.

26.   Ами млад си, хубав си, сексапилен си, пич си.... Остави дамите и те да оплакнат окото малко, какво толкова! Споко, нама да те изядат! А пък може и фантазията да им се поразвинтва като те гледат, знае ли човек? И те имат хормони, копнежи, еротични мечти. Да не са от желязо я?

27.   Много си наивен моето момче... ЗАРА36

30.   Ми те може да са на твоите години, но да изглеждат така хаха:) Другият Вариант е ти самият да изглееждаш по-стар- даже ако това е теенденция да те гледат такива жени означава точно това- самият ти изглеждаш на над 30... Иначе не би трябвало да има причина:), точно пък теб да гледат:) Лично аз съм на жена на 30, но бих си избирала мъж по умствени показатели, по физически също, но най-малко при избора си ще мисля за възрастта му.... това бих могла да го мисля на по-късен етап:)

31.   Зара мисля че прекаляваш с ехидните коментари... по темата, мисля че момчето е право, жените над 35 усещат, че вече изпускат всички влакове и се надяват за последно да ги огрее нещо младо. Кубрат

32.   Кубрате, Кубрате :), при нас жените не е същото. При теб може би са надеждите да те огрява нещо младо. При нас жените секса само да си го поискаме.... ако ще и с 16 годишен не бихме имали проблеми... точно за това по околовръстното седят циагнки проститутки, щото ако седнат цигани "проститути" ще умрат от глад- да не мислиш, че някоя ще даде пари ахахаха:) Жените си намират секс ЕЛЕМЕНТАРНО и са много по-дискретни, много по-правещи се на наивни и много по-големи актриси!!
И да не ставам цинична много- сиг си слушал по новини изнасилени баби на по 70 год от някой 18-19 годишен. ако са изнасилени дали са искали да ги огрява? ! А този 18-годишния дали му е било лесно да си намира секс, че е посегнал на бабичка? А да си чул някъде някога някой дедон да бъде изнасилен от 18 годишна?? !! Или някой дъртак като тебе да прави секс с младо за без пари? :)
между другото майка ми е на 40 години и сега има гадже на 29, който я обсипва с подаръци. Ще кажете, че временно било. Ми то и с дъртия ми баща е било временно, ама не и е правил подаръци! Всички ние сме временни! А майка ми СЕГА Е ЩАСТЛИВА. А и винаги после може да си хване по-млад! Все пак тоя ще става на 30! :)

33.   Ако някой все още не е разбрал, има друг човек (подозирам кой), който се подписва с моя псевдоним. Затова повече няма да го ползвам. Всичко, което оттук нататък е подписано с "Кубрат", не е от мен. Истинския Кубрат

34.   Глупости пишеш, Кубрат. Не смесвай мъжкия с женския начин на мислене. Заглеждали го момъка... Кой знае какво във външния му вид им е направило впечатление, пък той типично по мъжки решил, че с мераци за секс го оглеждат. Смях в залата. Това да не са ти повечето мъже на по 35-40, че и отгоре, които само ако можеха да се видят отстрани каква жалка гледка представляват, като се точат и слагат на момичета, които могат да са им дъщери, едва ли ще го направят пак. А аз конкретно не бих и погледнала 20-годишно голобрадо хлапе. Какво може да ми предложи то? Предпочитам улегнал мъж около моите години, може и по-голям, с моя опит, за когото усещам, че ще ми даде нещо поне равностойно на това, което аз ще му дам.

35.   абе тука по-нагоре в коментарите една ''наборка'' на 24 го казала сама.. и ние искаме да сме на 18, ама не сме.. тези 35 годишните каквото и тяло да вадят, лицето издава годините. и аз иска, да съм по-малка ама не съм. един кльощав задник не прави човека. и според мен тези 35 годишни жени вместо да търсят 25 годишни партньори за секс и да се влюбват в тях, да си намерят някой нормален на НА ТЯХНАТА ВЪЗРАСТ.
Това, че ставате за секс, обличате се предизвикателно... не значи нищо.
и обикновено някой мъж около 30 г (по-млад от вас) спи по 5-6 пъти с вас, а вие едва ли не очаквате това да е любовта на живота ви.. а той никога не ви се обажда повече.
вземете се в ръце, и започнете да търсите нещо около вашите години.
говоря за всички 35 жени, които като видят такива като моя приятел (който е на 29), и гащите им падат сами. дръжте се достойно, а не като тъпи...
това го казвам само за тези жени, които са ми направили впечатление.
иначе има много достойни мадами на 35г, а и на 45!

36.   31, а аз мисля, че ти много скоро ще ядеш дърво, и то дебело...

37.   35, споко, бре. Повечето от нас вече сме си изградили представа за това, какво искаме от един мъж и що-годе можем да го преценим, така че трудно могат да тръгнат да ни падат гащите сами. Интересно пък защо доста често чувам оплакваници от момиченца, че техните набори все по по-големи каки залитали. И друго - верно си личат годините, особено като разбереш, че това под чудовищния грим и прическа било на 18, а изглежда на 40. Зорлем се докарало дотам.
№ 32, адмирации! Чистата истина!

38.   а ти 24 -годишната защо реши, че се различаваш от 35 годишните? !? ! Аз пък като мъж, контактуващ с различни и доста хора, категорично мога да заключа че възрастта на жената между 23-40 е неопределена, т. е. някой си изглежда по-добре, друг по -зле и много рядко "по лицето " се познават годините. Не знам какво си правят там женски работи- масажи, лазери, запълват бръчки с някви инжекции, мезотерапии и знам ли хиляди неща. Оф сега се сетих, че наскоро ходих със сестра ми в козметичен салон Дермапро. Та собсвеничката на салона реших, е е някакво девойче на 15... После се изумих, че била на 33... Убеден съм, че именно в лицето това момиченце изглежда по-добре и по-младо и от доста 18-годишни. за това съветвам имащите се за млади 25-30 год. - не разчитайте вече на юношеска младост- тя е отминала.... грижете се за себе си просто и разберете вече сте в света на зрелите- а там големи разлики между 24-35-45... ами няма. зрели хора сме всичките над 25. Това е положението. а вече кой как ще съумява да запазва жизненост и младост.... зависи само от него!

39.   ... до 31.... нима мислиш, че на моята възраст се возя на влак.... стига де.... :)... ЗАРА

40.   За какичка минавам, ама за лелка ми е рано. Авторе май фантазиите ти са в повече. Освен един гол, какво друго можеш да предложиш на лелките?
Маги
31, научи се да пишеш смислено като ще се правиш на Кубрат.

41.   Една такава тема никога няма разумен край, защото спорът се води от ЖЕНИ, а вие сте толкова емоционални.
Аз съм мъж и мога да кажа, че наистина има разлика от това дали си на 18, на 25 или на 35.

Тя и Мадона е уникална, ама е на 55, нали се сещате..
Това, че една по-зряла жена търси един млад мъж, се свързва единствено и само със секса.

Аз съм мъж на 31, и съм имал връзка с 38 годишна жена, която изглеждаше много добре, но аз нямам все още семейство, и не си представям че това семейство ще създам с нея.
Сексът е хубав, но дотам.

Говорил съм с приятели на моите години, и те са като мен.
Спят с по-големи от тях, но никой не се обвързва сериозно.
А и тука не говорим за някакви богати каки дето са с операции и лифтинги, а за нормалните жени от улицата, които колкото и красиви да са, им личат годините.
Не искам да обидя дамите, но ако искате сериозен мъж в живота, няма да бъде с 31 годишен като мен.
Съвземете се. И не се слагайте до малките момиченца, че ще ви се смеят

42.   Обаче ние жените сме страшна работа, заради един секс или един мъж вадим пушките.
винаги съм харесвала мъжете в това, че са много по-солидарни един към друг, а ние само се хапем, коя колко хубава била, коя как изглеждала.
Мъжете не са толкова злобни и затова все ние губим.
Всички сме хубави! И всички ще си намерим някого!
жена, 26

43.   Към 41- пич, има разлика в годините само в твоята глава, повярвай ми. Така си си решил и си живееш с това ограничение. а може да си просто много наивен да свърваш романтичната любов с годините. Наскоро почина дядо ми, две години след като баба си отиде от нас. Запознали са се, когато баба ми е била на 31 години, а дядо на 20. за онова време е било още по -неприемливо и странно, а и 20 за мъж е още съвсем незряло. Но ти да виждаш разлика в години, ако ти си на 31, а тя на 38? ! Пич, съвземи се бе- това е смешно. Ти си голям мъж, разликата 31-38 е минимална, да не кажа никаква... А иначе като казваш, че им личат годините... и в това смятам, че грешиш. Личат им защото знаеш и си предубеден. Не си ограничавай така тъпо живота... Все пак същите тези жени, които днес са на по 30, ще станат скоро и на 38. и няма толкова много да с епроменят за тези години. По-важното е да избереш самият човек! той ще си остане той във времето!

44.   41- ме разсмя! :) "Говорил съм с приятели на моите години, и те са като мен. Спят с по-големи от тях... " Ти малко невръстно детенце на 31 годинки хаха, защо не потърсиш помощ от закрила на детето? :) По-скоро никоя жена не би искала нищо сериозно с теб и с твоите приятели, но заради умствените ви показатели, не друго:). аз съм момиче на 21, скоро ще стана на 22, ама пак по същите причини не бих имала нищо с толкова инфантилен и имащ се за малък( на 31? ! ) мъж! Че ти си също толкова стар, колкото са и 38 -годишните. да ти кажа от моя гледна точка - не правя разлика между 30 и 40- всички сте дърти! :)

45.   Секса си е секс. Като заговори животинското, не пита на колко си. Аз миналата седмица имах взимане даване с жена някаде около 35-42. Поне така си мисля, не съм я питал естествено.

от: Прокопий

46.   :) Май номер 41 е станал за смях, не друг:) И аз да кажа- всеки ще си се слага, където си иска. От това, че можело да стане за смях пред " нещо " като теб, ( понеже такава лигня като теб не се възприема за мъж от нормалните жени. за мен ти не си "той", а си" то"- 31-годишно остаряло нещо. :))))Не си критерий изобщо. Ти стани и се дръж като мъж. имай поведение, мислене и държание на мъж, а не на неудачник и комплексар- и ти не си на 20 вече... :)

47.   Ей аз вчера мислих, че съм забил кака. Аз съм на 24, мислих, че правя секс с кака на около 30-35. Леко пълничка беше, с видими бръчици! Днес разбрах, че била на 23!! Господи, опази ме! Сестра ми е на 38, с дете, изглежда по-млада от тая вчера!!

48.   41 номер съм. то е ясно, че това дето го пишат УЖ мъже, се пише от комплексирани жени на 40 години.
аз не ви обиждам. само казвам истината...
има дропли на по 20 -факт-има и изпънати на 40-пак факт.
но ако 20 годишната е както трябва, нали се сещате че 40 годишната няма как да й стъпи на малкия пръст.
всеки петък съм по заведенията и дискотеките, и жените над 35 като видят някое младо агнешко, си свалят гащите сами.
а да не говорим че на единия ми братовчед -88 набор, му се сваля една лачена леля на 47.. да, факт.
няма как да съм на 31, а да приличам на 16 годишен. престанете да говорите глупости.
не знам за себе си, ама вие накрая ще останете сами, защото се лъжете с такива като мен, които освен да спят с вас за разнообразие, за друго не ви ползват.
а сестра ми е на 23.... хубаво момиче, изглеждащо естествено... и като видя (ПАК ПОДЧЕРТАВАМ ЧЕ НЕ ГОВОРЯ ЗА ВСИЧКИ) как застаряващите жени я гледат със злоба, ми става смешно...

Защо не отворите една тема, или аз да я отворя направо:
''ЗАЩО жените над 35 злобеят толкова, когато видят едно младо красиво момиче на 25 години''?

Отговор?

49.   41, на 37 съм. Не съм сама, за твое учудване, и, пак за твое учудване, няма начин да ми падат гащите сами при вида на 20-годишно момченце. Мога да те уверя, че искрено се радвам на красиви естествени момичета на 25. Доста рядко се срещат напоследък обаче. За какво има да се злобее, че не разбирам? Всеки от нас минава през различните периоди на живота, изживял си е, каквото му предлага съответният период, и минава към следващия, който също има какво да предложи. И не разбирам защо пък мъжете се мислите за вечно млади, че все да оценявате жените, сякаш вие сте нонстоп на 20? А още по-жалкото е, когато доста от вас не осъзнават на какви години са и тръгнат да преследват момичета с 20 години по-малки от тях. Добре, че са паричките, че да ги огрява от време на време.

50.   Защото брат ти злобееш като видиш младо, красиво момче на 21:) и така ти се струва- виждал си бил как я гледали жените сестра ти, лелелелеле хитът на лятото!!
Спри да гледаш по-добре как застаряващите жени гледали сестра ти и вземи да отидеш в студио Дерма-Про в София. Аз съм Стефан между другото- знаят ме. Поискай да видиш Ради- момичето е на 33-34 вече. УБЕДЕН съм, че изглежда по-млада от сестра ти. Тя пътува много и даже ми казаха, как били в Париж на диско и някви тийнове момчета я заговаряли и я питали защо ходи на диско с майка си- тя била с приятелка на нейните години!И не пиши глупости, излагаш се много!Строго индивидуално е кой как изглежда! Аз съм виждал(кълна се!) изумитлени ситуации! Знам, че е на 34-35, ама не мога да я нарека жената, то изглежда дете! и момичето минава и обръщението към нея е ДЕВОЙЧЕ, МОМИЧЕНЦЕ? Т.е обществото я приема за малка даже. И същото съм виждал обратно- на години малка и се обръщат към нея с госпожо и т.н.
Единственото, което съм съгласен с теб, че жена на 23 има пред себе си потенциала да се стегне и грижи повече за себе си и изглежда пак млада, докато на 35 вече времето си минава и си го знаеш.Ама ти самият си на 31, според мен възрастта 25-40 са ти връстнички горе-долу...

51.   41, споделям мнението на всички тук, че си тъп и брутален. Много тъп. Аз в момента пък си имам постоянна приятелка на моите години- и двамата сме на по 29, даже тя е по-голяма с 4 месеца. Но преди нея, когато съм си търсил неангажираща връзка ми е било все едно дали е на 23 или 35- честно... И съм бил готов да им кажа, каквото искаят да чуят, на 23-годишните, че имат някво предимство, пред по-големите, на по-големите, че не отстъпват на по-малките, но за себе си винаги съм знаел, че това са пълни глупости. Честно казано по са ми връзвали по-малките. Не мога даже да си представя, че някоя на 35 ще си легне с такъв абориген като теб. А аз те подозирам, че не си мъж, а си някаква 23-годишна безделничка, която и е кофти, че вече не е 16-18. Нали? ! :)Понеже и на 23, вече не е на 15, нали така? ! А има доста мъже си падат и по 14 -годишни, да не се лъжеме и това като мъж го знам. Така, че стига си се палил/а за няма нищо! Ако си мъж не би трябвало толкова да противопоставяш годините 25-35. Айде поне спора да го водиме 17- 40. Така вече има разлика!

52.   Винаги съм бил на мнение, че хората, които много говорят за години са много примитивни. За какво изобщо се пускат подобни странни теми? !
Хайде чичето на 31, моля, да сравни две известни личности, които със сигурност и двете нещо си правят- пари бол. Адел( 23) и Анджелина Джоли(37) Коя изглежда по-млада?? !! Коя е по -красива?? !!
Вземи две актриси напр едната на 25, другата на 35- и сранвявай, ако откриваш разлики по отношение на възраст- те са в главата ти. По-скоро ще се различават по физически данни, по хиляди други неща. Няколко мацки над 30- Рейчъл Макадъмс, Натали Портман, Скарлет йохансон и още доста- ПРЕКРАСНИ! И какво на фона на някаква 16 -годишна дрисла, която в погледа и се чете разврат, овча малоумност- познай дали ще я избера пред някакво нежно, женствено съзнание НЕЗАВИСИМО на колко години е! И моля те СПРИ да излагаш себе си и цялото мъжко съсловие! Мили, малки и големи момичета, заслужавате много повече нежност от нас. Не се задоволявайте никога с утрепки, нека си бият главите всеки петък по заведенията...
И на сетсра ти да кажеш, че след някоя и друга годинка и тя ще е в кюпа, където собствения и брат я слага- тогава сегашните на 35 ще са на 45, а тя ще заеме тяхнотто място, вече неразличима от тях и ще гледа злобно... брат си:)

53.   41 номер:
писах всичко това, защото въпросната дама, за която ви споменах, едвам се отървах от нея. обидих ли някого? мисля, че не.
единственото, което се опитвам да кажа е, че всяка възраст си има своите предимства. но не можем да се мерим с по-малките от нас по отношение на младостта.
не знам дали аз съм примитивен, но питайте всеки нормален мъж на моите години с кого би създал семейство - с 25 годишната или 35 годишната.. разбира се, има и изключения.
на тази дето спах с нея, се опитах да й обясня, че много по-добре би стоял мъж до нея, на нейните години, или по-голям от нея...
ако не сте анджелина джоли или някоя много поддържана богата жена, сравнете себе си с една 10 години по-възрастна. тя може да го докара само в тяло, но младостта ви никой не може да я вземе.
имал съм си вземане даване с жена към 40-те и ви казвам от 1во лице

54.   49, аз съм момиче на 25 и мисля точно като теб!

1-50 от 63